Stela, 23

Číslo profilu 1144867
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Stela
Země Czech Republic
Město Sušice
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 185 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Thailand Egypt Vietnam

Gay seznamka jihlava : Krupka Gay Seznamka : Europlast

Tuto zprávu poskytl uživatel Stela Sušice 06/6/2023 03:27:06

Evropská jižní observatoř pořídila v Chile prostřednictvím největšího vesmírného dalekohledu na světě unikátní snímek planetární mlhoviny, která se skládá ze dvou těsně spojených hvězd, obíhaných třetí vnější hvězdou.

www annonce cz seznamka Krupka

Ta přitom byla poprvé spatřena až několik stovek let po objevu samotné mlhoviny, známé jako NGC Občas se jí přezdívá také mlhovina Lebka nebo mlhovina Pac-man. Tyto přezdívky získala díky kulovitému tvaru se dvěma jasně svítícími body připomínajícími oči, které jí dávají vzezření právě lebky či pac-mana, tedy žrouta, japonské ikonky z počítačových her, jež v počítačovém bludišti požírá všechno ostatní.

Tento vzhled jí dodaly její dvě hvězdy a plyny vířící kolem nich. Nový objev však přinesl další poznatek, a právě díky němu se tato mlhovina stává mezi poznanými vesmírnými konfiguračními objekty skutečným unikátem - v mlhovině se totiž našla ještě třetí hvězda, která je přitom se stávajícími dvěma v pozoruhodném vztahu.

Mlhovinu tvoří hvězdy typu bílý trpaslík a matný červený trpaslík, které obíhají kolem sebe, a kromě nich ještě třetí hvězda, jež obíhá obě dvě. Vzdálenost této hvězdy od zmíněné centrální dvojice se rovná asi čtyřnásobku vzdálenosti obou středových hvězd navzájem a je zhruba krát větší než vzdálenost mezi Zemí a Sluncem.

Žádná jiná planetární mlhovina, o které víme, nevykazuje stejný jev," uvádí server Science Alert , podle nějž astronomové dosud spatřili asi planetárních mlhovin, ale předpokládají existenci dalších tisíců. NGC se nachází v souhvězdí Velryby, asi světelných let od Země. Nový snímek souhvězdí zachycuje vlnové délky světla spojeného s vodíkem červená část fotografie a kyslíkem modré části.

Snímky jako tento pomáhají astronomům lépe chápat složení a vývoj hvězd.

Jakých žen se děsí čeští muži při seznamování: Seznamka zveřejnila výsledky |

Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Chci zprávy do e-mailu. Vesmír odhalil unikát. Uvnitř růžové mlhoviny se hvězdy chovají jinak. Jaroslav Krupka redaktor. Tajemný Kraken. Vědci odhalili v historii Mléčné dráhy pradávnou galaxii. Naší galaxií se řítí nezbedná planeta o velikosti Země, potvrdili astronomové. Táborsko Fotbal 4.

Chybové hlášení

Zprávy z Česka Miminka 6. Čtenář reportér Poslat příspěvek 8. Aréna názorů. Z okolí. Architektura Za jídlem 7. Autosalon 7. Dům a zahrada.

Gay seznamka jihlava : Krupka Gay Seznamka : Europlast

Věda Sociální sítě. Zdraví 4. Hobby 2. Celebrity 4.

www annonce cz seznamka Krupka

Volby na Táborsku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice. Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky.

Databázi všech privátů na serveru erotické priváty.

Dotyk - Mladí a neklidní

Největší nabídku erotických pomůcek najdete v sexshopu Erosstar. Ženy ocení především womanizéry a pro muže máte širokou nabídku strap-on připínacích penisů. Nabídky a poptávky práce v erotice. Azyl pro milence Praha a hodinové hotely. Erotickou seznamku Na Privát.

Server dominy , který je určen pro milovníky BDSM. Nabídky práce. Holky na sex. Nejnovější holky. Holky na sex z Ústeckého kraje - Vyberte si svou holku na sex na dnešní den.

Zrušit filtr. Aktualizace Speciální nabídka. Navštivte také Databázi všech privátů na serveru erotické priváty Největší nabídku erotických pomůcek najdete v sexshopu Erosstar. Nabídky a poptávky práce v erotice Azyl pro milence Praha a hodinové hotely Erotickou seznamku Na Privát mapy.

Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj. Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj. Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina. Jihočeský kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj. Erotické priváty Erotické masáže Holky na privát Sex Seznamka. Erotická Seznamka Agama vám najde toho nejlepšího partnera pro sex na celý život nebo jen na jednu noc.

Radioklub OK1OTM | BAZAR

Amatéři a amatérky fotí a točí domácí amatérské porno a ukazují se na Sex Doma. Přidejte se k nim i vy! Erotické masáže a masérky na Erotické masáže , to je nejlepší cesta k erotickým a relaxačním masážím. Komunitní Erotická seznamka Sally je populární seznamka pro všechny, jenž hledají partnera, partnerku nebo pár.

0 / 5