Terézia, 24

Číslo profilu 1479674
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Terézia
Země Czech Republic
Město Bílina
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 187 cm
Váha 56 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Mexiko Rumunsko Jižní Afrika Spojené státy

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Terézia Bílina 06/2/2023 11:00:06

Letos si připomínáme jak výročí jeho narození, tak i 20 let od jeho úmrtí a také proto vzpomínku na písničkáře, který svoji uměleckou kariéru odstartoval právě v Teplicích, dodatečně zařadil DK Teplice do programu Divadla na zámku K vidění je ve foyer Domu kultury Teplice do konce srpna, poté se přestěhuje právě do teplického Jazz Clubu.

Vernisáž na začátku léta se stala místem setkání několika přátel a spolužáků, kteří v Tady se ze mě stal člověk! Tady jsem začal čísti, hrát divadlo, tady jsem začal žít! Přišel jsem z Karlína jako těžkej frajer, který nedělal nic a nic ho nezajímalo. Akorát jsem chodil s holkama do lóže Karlínského divadla na operety! Samozřejmě píše a setkat s ním se můžete také jako s průvodcem ve štole Starý Martin.

Emeritní předseda Obce spisovatelů Václav Dušek, kreslíř a karikaturista Kobra Kučera, někdejší teplický radní a první porevoluční teplický místostarosta Jirka Fojtík, moderátor Jiří Dušek… Účastníci vernisáže hovořili o svých kamarádech, kteří tvořili partu kolem Divadélka na zámku, později přejmenovaného na Divadélko pro známé.

Ta tu báseň nepřednášela, ta ji žila! Ten nedá na Teplice dopustit. To není jako za mého mládí, kdy jsem ze Ševčíkovy ulice kvůli mlze netrefil do Řetenic do Testroje.

Divadlo, divadelní představení Karlovarský kraj , kultura na Karlovarsku | kulturacz

Šanov byl pěkný vždycky, ale Trnovany, ty se fakt zvedly. Hodně jezdím po republice, ale ve srovnání s jinými městy, Teplice jsou fakt čím dál hezčí," vyznal se z lásky k městu svého mládí Kobra Kučera.

divadlo hledám milence Teplice

Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku. Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu.

Kobra s Duškem oživí Villona. Teplicko Zločiny a soudy.

Divadlo, divadelní představení Olomoucký kraj , kultura na Olomoucku | kulturacz

Fotbal Zprávy z Česka Tipy na víkend Čtenář reportér Poslat příspěvek. Aréna názorů. Stavba 5. Do světa Autosalon Dům a zahrada.

V Teplicích hledají cestu z bídy: Musíme věřit, že to překonáme -

Věda a technika Společnost 6. Zdraví 5. Kutilství Celebrity 4.

divadlo hledám milence Teplice

Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu COM Hyundai i10 1. Pardubický Dominik Kostka v červeném s číslem 26 bojuje o balon. V neděli jste doma podlehli Pardubicím a zase se vás týká boj o ligovou záchranu. Nemilé překvapení? Už před začátkem jara jsme říkali, že dolů se dívat musíme a nahoru můžeme. Nedaří se nám dostat z nebezpečných vod, gólů dostáváme hodně.

Což není jen o štěstí ani smůle, tomu prostě musíte jít naproti. Tentokrát jsme měli i málo šancí. S Karvinou to bylo daleko lepší, v Budějovicích jsme je spalovali. Jestli je to v tom, že v hlavě se klukům něco honí Chtěl bych větší zarputilost, hladovost. Teď jsme si toho tolik nevytvořili, ani jsme nebyli nebezpeční ze standardek, měli jsme strašně moc ofsajdů. Je otázka, jestli nás soupeř chytal do ofsajdové pasti záměrně, nebo šlo o naši hloupost. Jak mužstvo probudit? Ani v přípravě proti Slavii B si další hráči neřekli o základní sestavu.

Každý trenér chce sestavu stabilizovat, není to jen o rošádách. Program není nahuštěný, nejsou anglické týdny.

Návštěva tábora na faře v Lančově, kde byly děti z teplické charity

Ale když prohrajete s béčkem Slavie, s mladíky, to se asi nikdo neukáže. Ovšem hráči ze základní jedenáctky vědí, že se na ně ostatní tlačí, musí potvrzovat svoji výkonnost. Samozřejmě když se nevyhrává, změny se dělají. Odezva je na hřišti. V defenzivní fázi vždycky uděláme nějakou hloupost, v ofenzivní neproměníme penaltu, nedáme šanci. Nejde nám to vpředu ani vzadu.

Funguje to málo. Nikdo nám z toho nepomůže, musíme si pomoct sami.

Výsledky hledání - Hlídač státu.

Každý hráč má pořád možnost chytit šanci za pačesy. Věřím, že se postavíme na nohy a že budeme šlapat co nejdřív. Už jste přitvrdil vůči kabině? Bič byl určitě po zápase s Jabloncem , ale to není o tom být pořád jen zlý. Střídáte cukr a bič. Každý zápas si vyhodnocujeme, posíláme hráčům sestříhaná videa, pak s nimi sedíme individuálně. V týdnu před zápasem s Pardubicemi jsme měli posezení s celým týmem, zhodnotili jsme si druhý poločas s Karvinou. Používáme kritiku i pozitivní věci. Samozřejmě říkat něco o pozitivních věcech, když nevyhráváte a nebodujete, tak si fanoušek řekne, že to je blbost.

Ale patří to k tomu.

Osobnosti: Teplice

Musíte se odrazit i od toho, že hráčům ukážete ty dobré věci, aby v nich pokračovali, aby je to namlsalo. My tedy teď víc ukazujeme ty špatné věci, které nás dostávají na dno.

Na podzim jste Teplice pozvedl, ale teď zažíváte těžké chvíle. Není to jednoduché, potřebujeme vyhrávat, potřebujeme najet na vítěznou vlnu.

0 / 5