Jaroslava, 28

Číslo profilu 1720513
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Jaroslava
Země Czech Republic
Město Třinec
Orientace Bisexuální
Věk 28
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 159 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Francie Řecko Kuba

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Jaroslava Třinec 04/2/2023 04:17:04

V rodném Nizozemsku začala jako první psát thrillery. Po celém světě prodala Saskia Noort tři miliony knih. Tu nejnovější si mohou přečíst i čeští čtenáři. Zralá žena se v ní musí vypořádat s tím, že ji po rozvodu opouštějí přátelé, i s ochromující vzpomínkou na dávné znásilnění. Obojí slavná spisovatelka zažila na vlastní kůži… A pro časopis Vlasta se o tom nebála promluvit.

Hrdinka románu Stromboli Sára vám je v mnohém podobná. Je to úspěšná novinářka, rozvede se a přátelé se jí začnou vyhýbat… Ano, i mně se začali po rozvodu stranit. Mé kamarádky, které opustil manžel, dostaly od svého okolí veškerou péči a pochopení. Byly za chuděry. Ale v mém případě jsem to byla já, kdo požádal o rozvod. Nebyla jsem oběť, byla jsem nebezpečná. Muži se báli, abych jejich ženám nenašeptávala, že se mají také rozvést, ženy zase, že jim budu chtít odloudit manžela.

Přestali mě zvát, v obchodě raději přešli do jiné uličky. Chovali se, jako bych měla nakažlivou nemoc. Což se i částečně potvrdilo, protože můj rozvod spustil řetězovou reakci. Kamarádky začaly přemýšlet, jestli u nich všechno funguje, jak má, když u nás, navenek dokonalého páru, nefungovalo.

Vtipné je, že ženy, které se mi vyhýbaly ze všech nejvíc, se do pěti let všechny rozvedly. Asi tušily, že i u nich to hrozí, ale nechtěly si to připustit. Vaše kniha pojednává i o tématu singles, lidí, kteří žijí sami, bez partnera. Být single znamená svobodu. Ale taky být sám. Osobně procházím různými obdobími, někdy si to užívám, jindy mi je líto, že na nějaký večírek jdu sama… Všechny moje kamarádky už někoho mají, jen já jsem pořád sama.

A to zas tak cool není. Chtěla bych mít s kým si dát víno a popovídat si o tom, jaký byl můj den.

Bára odletěla, a tak může Skyler nerušeně flirtovat

Občas mi je smutno, že to nemám komu říct. Navíc jako slavná spisovatelka možná v mužích vzbuzujete strach, že se objeví ve vaší další knížce… Ano, všichni mi říkají, že ze mě mají strach. A já ani muže, co se mě bojí, nechci.

Chci sebevědomého chlapa. To radši budu single. Proslavila jste se jako autorka thrillerů. Proč jste se rozhodla aktuální knihou Stromboli opustit vyzkoušený žánr? Když píšete thriller, potřebujete dobrou zápletku, minimálně jednu mrtvolu, napětí a pevnou strukturu příběhu.

Lákalo mě napsat něco méně spoutaného žánrovými pravidly. A taky jsem chtěla příběh, do kterého bych mohla dát trochu humoru. Když jste chtěla napsat něco humorného, proč jste si vybrala zrovna téma rozvodu? Chtěla jsem psát o rozvodu, který iniciuje žena.

Klišé praví, že muž opouští ženu kvůli mladší. Ale ve skutečnosti to bývají často ženy, kdo se rozhodne odejít.

Ale moc se o tom nemluví, je to tabu. Žena má být strážkyní rodinného krbu, loajální k manželovi, myslet v prvé řadě na děti. Moje hrdinka už toho má dost. Odchází od manžela a musí tohle všechno od svého okolí včetně rodičů poslouchat.

Dalším autobiografickým prvkem v románu je motiv znásilnění. O své zkušenosti jste otevřeně promluvila i do novin.

blondýnka, žena, 50 let, Jirkov - seznamka

Proč jste se rozhodla jít s tím ven? V průběhu psaní Stromboli odstartovala kampaň Metoo. Přišlo mi důležité veřejně vyprávět svůj příběh. V Nizozemsku jsem dost známá, a tak mohu mluvit i za ženy, které nemohou. A pak mě zavalila lavina reakcí, pozitivních i negativních, a bylo to tak silné, že jsem se rozhodla z toho udělat jeden z motivů knihy. Musela jsem tedy Stromboli částečně přepsat, hlavní hrdinku ten dávný traumatizující zážitek dost změní.

Musí víc pátrat sama v sobě, jít mnohem hlouběji, aby pochopila souvislosti a jak to ovlivňuje její současný život. Veřejně promluvit jako oběť znásilnění a podpořit kampaň, kterou někteří vnímají jako hon na čarodějnice, chce velkou kuráž.

Seznamka - Jirkov - Ústecký kraj

Měla jste k tomu i další důvod? O sexuálním zneužívání jsem mluvila veřejně už dřív, ale nikdy tak podrobně a otevřeně. A ty reakce byly velmi sexistické a negativní. Taková ta klasika, kdy místo, abychom zaměřili pozornost na pachatele, zaměříme se na oběť, kritizujeme její oblečení, chování, zpochybňujeme její výpověď.

Takže když pak odstartovalo Metoo, věděla jsem, že nemohu mlčet, protože mám všechny ty dopisy — důkazy, s jak obrovským nepochopením se sexuální zneužívání stále setkává. Její knihy vyhrály několik literárních cen, byly zfilmovány a adaptovány pro divadlo.

Česky vyšel její nejnovější román Stromboli. Proč je tak těžké pochopit, že sexuální zneužívání je zatraceně špatný fenomén? Jedním z důvodů je to, že sexuální zneužití má různé formy, a ty ne vždy odpovídají našim představám.

To není jen o zlém úchylovi číhajícím za rohem. Nejčastěji jsou agresoři lidé, které oběť zná. Kamarád, soused, manžel, někdo další z rodiny, učitel, trenér.

To byl i můj případ, znásilnil mě soused. Dalším důvodem je mlčení obětí, které je ovšem naprosto pochopitelné. Zavolej mi na a zadej kód Určeno pouze pro starší 18 let. Ahoj, nabízím 1 Kč holce, která mě udělá rukou. Podmínka: štíhlá postava. Důvod: Zrovna jsem se rozešel s přítelkyní a…. Dobrý den. Jmenuji se Petr a je mi 22 let a jsem z Ostravy - Poruby.

Hledám starší ženu ideálně z Ostravy na pravidelné…. Nehledám úlet, ale dlouhodobý milenecký vztah s milou ženou založený na kamarádství a vzájemné důvěře. Pokud ti někdo takový…. Svobodný chlap hledá holku, svobodnou maminku či ženu 35 let na stálejší, intimní schůzky, výpomoc možná, vztah vítán…. Rád bych tady našel sympatickou milenku ideálně k dlouhodobějšímu vztahu tohoto typu. Štíhlou až velmi štíhlou slečnu s jistou…. Dámu na pravidelné nemravné masáže hledám Havířov a okolí.

Spisovatelka Saskia Noort: Znásilnil mě můj soused, tajila jsem to 34 let - Chomutovský deník

Vyber si jednu z mnoha dívek a užij si parádní sex po telefonu. Nažhavené sexy holky jsou online právě teď a čekají na tvůj telefon! Jsi submisivní a toužíš si naplnit své sny?? Potřebuješ změnu, ponížení?? Chceš zažit tak trošku jinou rozkoš? Udělám s Tebou všechno, co BU.

Můj s Váš nejlepší kamarád pro zvýšení sexuálního výkonu je znovu tady. Objevte svůj mužský potenciál!

flirtování s muži Jirkov

Vyzkoušejte a př. Ochutnáš mé pevné a velmi pru Ahoj : Velmi vysoké výdělky jen u nás!!! Tak neváhej a přijeď si je vydělat i Ty!!! Jsme nejnavštěvovanější klub na Jižní M Analek,klasika,hluboke koureni,polykani,lizani,vystrik kolikrat zvladnes.

Submisivita vítána.

Flirt - online erotická seznamka zdarma a bez registrace |

Odměna 5 - 10 tis. JM, MS, Zlínský kraj. Rád se seznámím s nezadanou ženou. Na věku, výšce, váze ani znamení zvěrokruhu nezáleži : Samozřejmě rád přispěji na chod…. Nehledám nějakou slečnu nebo maminku či ženu na dlouhodobý milenecký vztah a vzájemné důvěře. Prostory mám jsem milí pohledný…. Muž středního věku, rozvedený, s vlastním bytem z OV hledá příjemnou, milou, třeba i trochu stydlivou ženu pro občasné pomazlení….

Tuto částku nabízím štíhlé, sympatické dívce na úrovni, do ti let, která nemá v sexu zábrany a ocenila by nějaký peníz…. Ahoj rád bych se seznámil a navázal dlouhodobý kamarádský milenecký vztah bez narušení soukromí na občasné schůzky a prožití….

Nabízím finanční odměnu slečně nebo ženě, která mi to udělá rukou.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Ostrava a okolí. S možností finanční podpory. Značka úroveň , slušnost , přirozená…. Ahoj, hledám dívku, ženu na oralek či sexik bud v autě nebo na penzionku či u tebe. Nejlepe z okolí Ostravy nebo Opavy Napiš a….

flirtování s muži Jirkov

Jsem rád v dámské přítomnost zcela nahý. Hledám ženy, které by se chtěly dívat, a to bez rozdílu věku či vzhledu.

0 / 5