Bedřiška, 26

Číslo profilu 1774777
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Bedřiška
Země Czech Republic
Město Žatec
Orientace Heterosexuální
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 175 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Řecko Filipíny Švédsko Venezuela

Tuto zprávu poskytl uživatel Bedřiška Žatec 06/2/2023 09:38:06

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko. Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde. Středa Počasí Další články z rubriky. Staré letecké snímky Olomouce Unikátní mapová aplikace porovnává se současnou podobou města.

Vandal poškodil objekty v obci Zborov Policie hledá svědky. Policisté na Šumpersku společně darovali krev a plazmu Letos již podruhé. Jedny z největších kaktusů v Evropě jsou k vidění na Výstavišti Flora Sbírkové skleníky jsou otevřené a plné lákadel.

S autem na střeše skončil v cizí zahradě Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění. NET Všechna práva vyhrazena.

Akce, seznamka a inzeráty - RPG Fórum

Napište nám. Tvorba webových stránek Olomouc a Šumperk. Nastavení V pořádku. Květoslava Červenková. Zdenka Reichová. Karel Holouš. Eva Stránská. Hedvika Balatá. Jiří Pospíšil. Heřman Cikryt. Rudolf Škárka. Miroslava Hlavová. Marie Ficnarová.

Přemysl Michálek, CSc. Alžběta Zatloukalová. Josef Pagáč. Jarmila Zemanová. Jaroslava Matějíčková.

Virtuální “přítelkyně“ vylákala na muži z Mohelnicka přes tisíc - Šumperský a jesenický deník

Milada Poláchová. Stanislav Šamánek. Marie Opálková. Anna Flášarová. David Zjavka. Marie Skřebská. Jiřinka Altová. Vlasta Jarmarová. Marie Čechová. Petr Holý. Rostislav Ondráček. Marie Vernerová. Jaroslav Kopřiva.

seznamka oznámení Šumperk

Vít Skřivánek. Jaroslav Tomešek. Marie Singerová. Zdeněk Kristek. Petra Vychodilová. Jan Prokop. Josef Kolář. Během dopoledne, než si žena nakoupila celý článek.

Zloděj mu sebral i platební kartu s PIN kódem celý článek. Za volant usedl bez řidičského oprávnění celý článek. Se zraněním byl převezen do nemocnice celý článek. Se zraněním skončil v nemocnici celý článek. Podvodník si nechal peníze na letenky do Turecka celý článek. Přeprava porouchaného automobilu skončila zraněním řidiče celý článek. Ukázněným řidičům motocyklů rozdávali šle s reflexním páskem celý článek. Mezi poškozenými jsou převážně klienti z Olomouckého kraje celý článek.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.

Zpravodajství -

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Více zjistíte zde. Středa Počasí Policie ČR informuje. Vandal poškodil všechny části zaparkovaného auta před supermarketem Během dopoledne, než si žena nakoupila celý článek. Senior usnul v lese a přišel o deset a půl tisíce korun Zloděj mu sebral i platební kartu s PIN kódem celý článek.

seznamka oznámení Šumperk

Opilý řidič se převrátil s vozidlem na střechu Za volant usedl bez řidičského oprávnění celý článek. Motorkáři na Červenohorském sedle zřejmě podklouzlo kolo Se zraněním byl převezen do nemocnice celý článek. Rozlobená žena zbila muže kvůli alimentům Se zraněním skončil v nemocnici celý článek.

Boxer se na mistrovství světa v kickboxu kvůli podvodu nedostal Podvodník si nechal peníze na letenky do Turecka celý článek. Při jízdě z kopce vozidlu selhaly brzdy Přeprava porouchaného automobilu skončila zraněním řidiče celý článek.

Muž zbavený tíže

FOTO: Policisté v Šumperku kontrolovali motorkáře Ukázněným řidičům motocyklů rozdávali šle s reflexním páskem celý článek. Pozor na zvěř během jízdy Policie upozorňuje celý článek. Podnikatelka v cestovním ruchu zpronevěřila statisíce Mezi poškozenými jsou převážně klienti z Olomouckého kraje celý článek. Další články z rubriky.

Chybové hlášení

Vandal poškodil objekty v obci Zborov Policie hledá svědky. Policisté na Šumpersku společně darovali krev a plazmu Letos již podruhé. S autem na střeše skončil v cizí zahradě Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Fotek: 41 Přidáno: Blues Alive II. Fotek: 28 Přidáno: Blues Alive I. Fotek: 50 Přidáno: NET Všechna práva vyhrazena. Napište nám. Tvorba webových stránek Olomouc a Šumperk. Nastavení V pořádku.

0 / 5