Věra, 36

Číslo profilu 2042359
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Věra
Země Czech Republic
Město České Budějovice
Orientace Heterosexuální
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 179 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Keňa Malta Norsko Senegal Dánsko Francie Nizozemsko Griekenland

°HOTEL PENZION LASÁKŮV MLÝN BOSKOVICE 3* (Česká republika) - od 38 € | BOOKED

Tuto zprávu poskytl uživatel Věra České Budějovice 06/6/2023 03:46:06

Listování v úterý Věra Hollá jako zrazená, opuštěná Chloé a Zdeněk Černín v roli jejího mrzoutského tchána, nás vtáhli do svého problému, na který se dívali každý po svém. Panu Černínovi dala jeho role vyniknout a všechny lehce přesvědčil o tom, že svého dávného rozhodnutí lituje.

Na konci představení bylo vidět dojetí nejen u Věry Hollé ale i u nás, diváků.

noční rande online cz Boskovice

Více fotek najdete v galerii. Úspěšná autorka knih pro děti i dospělé se setkala se žáky čtvrtých tříd ve čtvrtek 8. Povídání s paní Petrou Dvořákovou bylo velmi příjemné, poutavé a zábavné. Součástí besedy bylo autorské čtení z knihy Julie mezi slovy, za kterou byla spisovatelka oceněna Zlatou stuhou. Žáci byli připraveni, měli z knihy něco načteno, věděli, že se jedná o poutavý příběh a že sami mnohdy řeší podobné problémy jako desetiletá hlavní hrdinka.

Setkat se s autorkou osobně, položit jí otázky a pochlubit se jí vlastními spisovatelskými pokusy a ambicemi se hned tak každému nepoštěstí.

Také dospělí čtenáři měli možnost poznat Petru Dvořákovu osobně a to ve středu v podvečer. Autorka četla ukázky ze svých knih, představila svůj nový román Dědina a nechala nás nahlédnout do svého pracovního i osobního života. Nás boskovické knihovníky si Petra Dvořáková určitě získala.

Milí čtenáři, připravili jsme pro vás kratochvíli pro odvážné jedince. Můžete si půjčit knihu z košíku, bez toho, abyste věděli jméno autora či název. Až doma zjistíte, jaký titul vám osud přihrál do rukou a zda to byla dobrá volba, nebo naprostý omyl. Tato akce se již dlouho setkává s úspěchem v jiných knihovnách, teď máte tuto možnost i vy. Rande naslepo s knihou má jedinečnou výhodu a to tu, že knihu, pokud se ukáže býti nevhodným partnerem, můžete bez problémů vrátit!

Lukáš Hejlík vtrhl do boskovického kina jako uragán. Jeho one man show o otci, který dává svému synovi upřímné rady do života, byla plná smíchu, dojetí i životních situací, které známe téměř všichni. Dravý způsob scénického čtení poněkud nevydržela lavice, která sloužila jako rekvizita, ale to byla jediná a nepodstatná vada na kráse tohoto příjemného večera. Po představení následoval prodej knih Frederika Backmana.

V dětském oddělení knihovny probíhala v roce zábavná čtenářská hra Duhové čtení. V pátek Kromě odměn pro ně bylo nachystané nečekané překvapení. Naše pozvání přijala mladá talentovaná autorka komiksů Eliška Štefaňáková.

S radostí jsme představili Eliščinu prvotinu, komiks Teodorova smečka. Eliška nám také velmi profesionálně odpověděla na veškeré otázky týkající se její inspirace, výtvarného zázemí a dalších plánů. Nakonec nám také předvedla svoje malířské umění v praxi. Milé páteční setkání uzavřela výtvarná dílnička, při které si děti mohly vyrobit papírového pejska.

Chybové hlášení

Ve středu Žáci 1. G ZŠ Slovákova museli nejprve splnit několik úkolů. Obstáli jak ve znalosti večerníčků, tak ve slabikování a zpěvu. Následovalo překvapení v podobě víly Knihomíry, Křemílka a Vochumůrky, kteří se ujali samotného předávání pamětních listů, čtenářských medailí a slabikářů.

V pátek 1. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Na ty nejlepší z prvních dvou kategorií čekalo slavnostní vyhlášení vítězů z celého kraje a divadelní představeni v Divadle Polárka v Brně a na vítěze dvou literárních kategorií zase účast na slavnostním předání cen spojeném s programem ve Hvězdárně a planetáriu Brno.

Program kina na květen: Boskovice

Ocenění na druhých a třetích místech získali kromě dárkového balíčku vstupenky do brněnského zábavního parku Vida.

Ceny vítězům předala paní starostka Hana Nedomová. Po vyhlášení vítězů pokračoval program křtem knihy blanenského autora Petra Ondrouška Podivná parta. Rodinný tým, jehož členkami jsou také naše kolegyně Helena Jalová a ilustrátorka Šárka představil knihu formou scénického čtení. Následoval samotný křest knihy, kterého se zhostil místostarosta města Petr Malach. Poté byla na řadě autogramiáda, výtvarná dílna i malé občerstvení. Kategorie pro nejmenší děti 4 — 7 let: výtvarná 1.

Kategorie pro kolektivy: práce literárně — výtvarná 1. Klára Krajči. Literární kategorie: 8 - 10 let 1. Literární kategorie: 11 — 15 let 1. Slavnostní setkání knihoven a zastupitelů obcí Jihomoravského kraje se konalo v úterý Tomáše Soukala. Byla to příležitost zdůraznit důležitost a význam všech knihoven a současně také ohodnotit činnost malých obecních knihoven v našem kraji.

noční rande online cz Boskovice

Pověřená Knihovna Boskovice nominovala na toto významné krajské ocenění Obecní knihovnu Kořenec, kterou vede Mgr. Hana Matulová. Ocenění z rukou ředitele MZK prof. Tomáše Kubíčka, PhD. Slavnosti se zúčastnil místostarosta Petr Malach, DiS. Oldřich Kovář. Více informací z průběhu slavnostního dopoledne najdete zde. Díky projektu Jižní Morava čte navštívil boskovickou knihovnu malíř, ilustrátor a spisovatel Pavel Čech.

Besedy se zúčastnilo 42 žáků třetích ročníků ZŠ Boskovice. Děti byly na besedu s panem Čechem vzorně připravené. Paní učitelka zapůjčila knihy oblíbeného autora u nás v knihovně, ve škole je společně prohlédli a přečetli Velké dobrodružství Pepíka Střechy. Děti se na setkání s autorem krásných snových ilustrací moc těšily a také si je užily.

Povídalo se nejen o tom, jak se stal malířem a spisovatelem Pavel Čech, ale i o tom, jak děti samy rády malují a tvoří.

Porodnice Boskovice / - Diskuze -

V pondělí Pro čtvrťáky četli z knihy Petry Soukupové Bertík a Čmuchadlo a pro publikum zastoupené osmými a devátými třídami prolistovali knihu francouzského autora Mikaela Olliviera Život k sežrání. Obě představení byla vtipná a zábavná, ale zároveň se týkala potíží a problémů, které trápí spoustu dětí a dospívajících.

Zkrátka Listování opět nezklamalo! Besedy s Petrou Dvořákovou Úspěšná autorka knih pro děti i dospělé se setkala se žáky čtvrtých tříd ve čtvrtek 8. Rande naslepo s knihou Milí čtenáři, připravili jsme pro vás kratochvíli pro odvážné jedince. Duhové čtení - vyhodnocení čtenářské hry s překvapením V dětském oddělení knihovny probíhala v roce zábavná čtenářská hra Duhové čtení.

Porodnice Boskovice - co s sebou do porodnice? - Diskuze -

Předávání slabikářů Ve středu Den pro dětskou knihu V pátek 1. Klára Krajči Literární kategorie: 8 - 10 let 1. Slavnostní setkání knihoven a zastupitelů obcí Jihomoravského kraje Slavnostní setkání knihoven a zastupitelů obcí Jihomoravského kraje se konalo v úterý Příjemné setkání s Pavlem Čechem Díky projektu Jižní Morava čte navštívil boskovickou knihovnu malíř, ilustrátor a spisovatel Pavel Čech.

Jedinečné setkání, jedinečný záznam na jedinečném vydání. Záznam jediného koncertu, na kterém zazněli všechny tyto písně vychází pod názvem Moravian Meeting na vinylech. Už jsme doma a The Residents se přátelí od roku , kdy se poprvé setkali v San Franciscu. Wanek také napsal knihu Eyeball to Eyeball , nejucelenější sbírku textů The Residents. Domeček a Oko , symboly obou kapel se potkávají i v podobě vinylů. Album vychází u PHR Records jak na černých vinylech tak i v počtu kusů na číslovaných shaped-picture dvojvinylech a bude cenným a krásným exemplářem do Vašich sbírek.

Deska pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi. Citlivý a hravý, no zároveň drzý, mrazivý a priamy. Razantnou rytmikou sa necháte vtiahnuť a pokyvkávať, a nenechá vás ľahostajným. Jistěže by bylo ideální sklizeň pohodlně rozložit rovnoměrně do celého roku. Občas se to daří, ale život kapel je živelný, řídí se vlastními pravidly. Čtyři skladby vznikly v úzkém kruhu její nejvěrnější crew a navazují na výrazný rukopis syrové a tvrdé poetiky, nekompromisního postoje a temných pohlcujících beatů.

Taneční experimentální techno, jemně vybrnkávané ambientně moderní klasické plochy i výtrysky basklarinetového freejazzu. Na sedmipalcovém dvoubarevném vinylu najdete psychedelicko-rockovou interpretaci surrealistického příběhu o muži, který si spletl svou partnerku se svým domem. EP sa nebojí načrieť do tabuizovaných tém, ako je napr. Na prostoru čtyřiceti minut se proplétají osobní výpovědi s existenciálními otázkami a aktuálními společenskými tématy.

Se striktními dystopickými techno tracky přišli Trauma a Hyaen z pražského kolektivu Wrong nebo Servicebot spojený s brněnským kolektivem Vitamin. Pozvánky Nové desky Předbíháme Festivalové Úplňkové.

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte. Heiden na vinylu redakce Album Ľuba Burgra plný nečakaných spoluprác redakce Sklizeň Polí5 redakce Arleta vydává třetí EP. Sex redakce Raritky Hidden Orchestra na novém albu redakce Rest in Haste vydávají soundtrack ke komiksu redakce Cold Cold Nights s novou deskou redakce Elýščítat vydává Breaking Cycles redakce Malej Péťa a jeho crew redakce Remixy V0nt redakce Hey ya!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace.

0 / 5