Alexandra, 38

Číslo profilu 2044429
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Alexandra
Země Czech Republic
Město Litoměřice
Orientace Heterosexuální
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 155 cm
Váha 60 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Lotyšsko Portugalsko Kapverdy Řecko Estonsko Venezuela Irsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Alexandra Litoměřice 06/6/2023 03:36:06

Třetí ročník mezinárodního turnaje ve futsalu pro nevidomé Bučovice Blind Football Cup Autor: Avoy MU Brno, o. Bučovice, Jihomoravský kraj, Česká republika.

Časopis Impuls 1/ - T-Mobile

Všetko alebo nič. Projekt skončil Bučovice Blind Football Cup je nejen na české poměry ojedinělý klubový turnaj ve futsalu pro nevidomé, kdy se na hřišti proti sobě staví týmy z různých koutů světa. Jeho dvojnásobným vítězem je nejlepší brazilský tým ICB-Bahia, jehož hráči pravidelně reprezentují svou vlast na paralympijských hrách a světových šampionátech a dva z nich aktuálně napomohli svému celku k zisku titulu mistrů světa v Tokiu.

The Bučovice Blind Football Cup is a club tournament unique not only in the Czech context, but worldwide. It brings together teams from different parts of the world. The past two years were won by the best Brazilian team of ICB-Bahia, whose players represent their country on a regular basis in the Paralympics and world championships; two of them were members of the winning team at the world championship in Tokyo.

Protože milujeme tento sport a chceme maximální měrou přispět k jeho rozvoji, především v ČR. A mezinárodní turnaj s účastí špičkových zahraničních týmů je ideálním nástrojem takové propagace. Because we love this sport and want to do our best to contribute to its development, especially in the Czech Republic.

An international tournament featuring top teams from abroad is an ideal tool to promote this amazing sport. Futsal pro nevidomé je výjimečný svým charakterem, nevidomí či těžce zrakově postižení mladí lidé nemají jinou možnost věnovat se sportu, který by byl kolektivní a při kterém by měli možnost zcela samostatného pohybu. Zlepšují se tak jejich dovednosti jako je prostorová orientace, týmová spolupráce a komunikace, které jsou u řady zrakově postižených na nižší úrovni, přestože jsou pro každodenní život velmi důležité.

Blind football is exceptional in that it provides a unique opportunity for blind and severely visually impaired young people to engage in a team sport that allows them to move fully independently. This helps them improve skills like spatial orientation, team work and communication, which are often underdeveloped in people with visual impairments, although they are vital for their everyday life.

Turnaj se uskuteční Pozvané týmy:. We have invited the following teams:. Brazilský tým bude mít možnost obhájit vítězství z minulých ročníků, nováčkem je tým z Bruselu. Věříme, že se nám stejně jako vloni podaří přilákat spoustu diváků i zástupců medií. The team from Brazil will try to defend its victory from the previous years; the team from Brussels is a newcomer.

We hope to attract at least as many spectators and media representatives as last year. Jsme tým nevidomých futsalistů a jejich trenérů, který vznikl v září r.

Kromě pořádání turnaje se podílíme na organizaci národní ligy, pořádáme praktické semináře pro veřejnost, vytvořili jsme metodiku k tomuto sportu a jezdíme sbírat zkušenosti a úspěchy po Evropě.

We are a team of blind footballers and their coaches, which was founded at Masaryk University in September as the first blind football team in the Czech Republic. Apart from organizing this tournament, we take part in running the national league and organize hands-on workshops for the public; we have also developed a methodology of blind football. We travel all around Europe to gain experience and trophies from other tournaments.

Slovensky Česky English Slovensky. Prihlásiť sa Registrovať. Bučovice Blind Football Cup Zdieľať projekt. Projekt Aktuality 0 Prispievatelia Otázky a odpovede 0.

Vyberte si odmenu za váš príspevok predané Společné foto všech účastníků s věnováním. Máte rádi pexeso? Zahrajte si s tím naším. Try our pelmanism.

Hithit - Bučovice Blind Football Cup

Jako malý rébus si můžete nechat zaslat vzkaz od někoho z našich hráčů psaný v Braillu. You can have one of our players send you a message in Braille.

I v roce nás čeká spousta turnajů v zahraničí a vy máte možnost z každého takového výletu obdržet originální pohlednici od našeho týmu. Videopřání k narozeninám, zpívané či recitované členy týmu. Nástěnný Avoy kalendář pro rok formátu A3. Plakát turnaje formátu A2 s podpisy hráčů vítězného týmu.

Rande naslepo, doslova! Rande s některým z našich hráčů. A date with one of our players. Naše tréninky jsou veřejnosti otevřené. Přijďte nás navštívit a zkusit si, jaké to je hrát fotbal poslepu. Staňte se součástí turnaje a zahajte ho čestným úvodním výkopem! Černá plátěnka s logem Bučovice Blind Football Cup Roční předplatné magazínu The Zeitung! Papírová verze tohoto pseudointelektuálního měsíčníku na rok do Tvé schránky. Hard-copy version of this pseudointellectual monthly sent directly to your mailbox, for a year.

.

0 / 5