Vladislava, 23

Číslo profilu 2819194
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Vladislava
Země Czech Republic
Město Kutná Hora
Orientace Bisexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 185 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Tunisko Lucembursko Slovinsko Jamajka Švýcarsko Velká Británie Finsko Kapverdy

Tuto zprávu poskytl uživatel Vladislava Kutná Hora 06/2/2023 10:14:06

Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Rodinné domy, vily. Rodinné domy, vily - strana 2 Nastavit hlídacího psa.

Vyhledávání: Nabídka prodeje stodoly -

Přidat inzerát Filtrovat inzeráty. Minimální cena. Maximální cena. Zavřít Zobrazit. Vzdálenost do. Hledat inzeráty v okolí. Hledat v textu. Rychlá půjčka Ferratum Bank Více na webu. Víc, než jen peníze. Pro všechny. Požádejte teď! Vedení účtu, Platební prázdniny a Změna data splatnosti za 0 Kč. Bez složitého papírování. Peníze na účtu do minuty. Nonstop včetně víkendů. Celá ČR.

Rodinná rekreace s pozemkem, Radějov Kč. Oceňovaný pozemek je svažitý s orientací na sever, půdorysně má přibližně tvar lichoběžníku. Pozemek obklopuje ze všech stran oceňovaný stavební pozemek, na kterém se nachází, ke dni místního šetření, rozestavěná stavba. Hranici mezi pozemky tvoří obvodové zdi novostavby.

Oceňovaný pozemek a sousední pozemky na jeho vnější hranici od sebe vzájemně odděleny nejsou.

darling seznamka pro náročné Slaný

Na pozemku se, ke dni místního šetření, nachází ovocné dřeviny jabloně — 6 kusů , náletový porost převážně listnaté stromy, keře a travní porost , studna Dle sdělení souseda jsou na pozemku dvě studny.

Viditelná, ke dni místního šetření, je pouze jedna. Rozhodnutí o povolení k odběru podzemní vody a současně o vydání povolení stavby studny umožňující toto nakládání s vodami bylo vydáno pouze na jednu studnu vrtanou o průměru 1 m. Hloubku a stav studny se znalci nepodařilo zjistit. Na pozemku se, ke dni místního šetření, nachází rozestavěná stavba spodní stavba — obvodové a vnitřní zdivo, částečné zastropení a obvodové zdivo nadzemní stavby do výše cca 1,2 m. Do rozestavěné stavby zatékají vodní srážky a je prorostlá náletovými porosty.

Dle sdělení sousedů byla původní stavba rodinné rekreace č. Podrobnější informace jsou uvedeny ve znaleckém posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení.

NONSTOP havarijní služba - PDF Stažení zdarma

Služby spojené s poskytnutím dalších informací ke konkrétním detailům exekučního řízení jsou zpoplatněny dle ceníku služeb společnosti, který je k dispozici před registrací k požadované službě. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail: info s-drazby.

Radějov Inzerát partnera. Rodinný dům, Velký Týnec-Čechovice 1 Kč. Jedná se o řadový krajní objekt rodinného domu, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími. Je zděný, střecha je sedlová s plochou krytinou, bleskosvod je instalován, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Fasád je vápenná hladká. Okna jsou dřevěná zdvojená, vnitřní dveře jsou plné a prosklené, podlahy jsou z dlažby, koberců a laminátu.

WC je splachovací, koupelna s vanou a se sprchovým koutem, umyvadlo. Vybavení kuchyně je s linkou, plynový sporák, vytápění je ústřední s plynovým kotlem, teplá voda je z boileru. Schody jsou dřevěné s ocelovou konstrukcí. Objekt je cca z roku , v roce byla provedena celková rekonstrukce.

Celkový stav je průměrný, celkové vybavení také. Dům je napojen na elektřinu, vodu ze studny, kanalizaci a plyn. U domu se dále nachází přístřešek. Velký Týnec Inzerát partnera. Chata s užitnou plochou 80 m2 stojí na pozemku o celkové výměře m2 a nachází se v uzavřeném areálu s omezeným vstupem a zároveň cca 40 m od vody.

Dispozice chaty viz 3D půdorysy v prezentaci: 1. PP - 2 x technická místnost, 1. NP - prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, pokoj, kuchyňka, koupelna, samostatné WC a veranda. NP - 2x ložnice z nichž jedna se vstupem na balkon. Nemovitost prošla v roce částečnou rekonstrukcí v podobě nové koupelny, WC, kuchyňského koutu, sádrokartonové obložení atd.

Vytápění je řešeno lokálně - elektrické akumulační kamna a dále možnost po revizi komínu napojení krbových kamen.

Ohřev vody - el. Voda je napojena na veřejný vodovod. Parkovací stání u nemovitosti pro 2 auta. Okolní příroda nabízí plno možností pro relaxaci u vody, turistiku, cykloturistiku a houbaření.

Veškeré bližší informace ohledně chaty či financování rádi sdělíme při prohlídce nemovitosti. Pastviny Inzerát partnera. Dům je zděný, řadový, vnitřní, částečně podsklepený, patrový s půdním prostorem. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, plynovodu a kanalizace. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. K ohřevu vody slouží kotel. Hodkovice nad Mohelkou Inzerát partnera. RD s garáží, Milovice 2 Kč. Jedná se o přízemní, zděný, nepodsklepený rodinný dům bez využitého podkroví pod sedlovou střechou taškou betonovou.

Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části města Milovice, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Dále je předmětem dražby přízemní, zděná nepodsklepená garáž pod mírnou pultovou střechou krytou standardní krytinou.

Garáž je situována jako řadová vnitřní. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § , § o.

Služby jsou zpoplatněny dle platných aukčních podmínek a ceníku. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email. Milovice Inzerát partnera.

Rodinné domy, vily - strana 2 -

Rodinný dům, Praha-Zbraslav 5 Kč. Rodinný dům se nachází v širším centru městské části v zástavbě rodinných domů, na pozemku obdélníkového tvaru. Pozemek se skládá z jedné parcely, pozemek je rovinný. Dům je samostatně stojící, částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlažími. Zbraslav je městská čtvrť a katastrální území na jihu Prahy, bývalé město.

Téměř celé území čtvrti se rozkládá mezi levým břehem Vltavy a pravým břehem Berounky, malá část tzv. Závist — oppidum Závist však zasahuje i na pravý břeh Vltavy, kde se nachází i nádraží Praha-Zbraslav na železniční trati Rozloha katastrálního území činí 7, km2 a tvoří většinu území městské části Praha- Zbraslav. Praha Inzerát partnera. Oceňovaný rekreační objekt je samostatně stojící objekt. Stavba má 1 nadzemní podlaží, patrně má vybudované obytné podkroví. Základy jsou patrně betonové izolované a objekt je patrně cihlové konstrukce.

Mladý programátor hledá pokoj v Brně na 2 roky nebo déle , tel. Author: Richard Kopecký. Recommend Documents. Mladý programátor hledá pokoj v Brně na 2 roky nebo déle tel hod.

MLadý programátor hledá pokoj v Brně na 2 roky nebo déle, tel. SMS nebo tel hod. Mladý elektromechanik hledá ppokoj na dva tři roky díky za nabídky. Jednolůžkový pokoj 7m2, Královo. SMS nebo tel. Mladý programátor hledá pokoj v Brně na 2 roky nebo i déle, internet nutný. Volejte prosím kdykoli, nebo pošlete SMS. Studentký pár, nekuřáci hledá pokoj od září asi na 2 roky.

darling seznamka pro náročné Slaný

Příště: Barbora Nedvědová. Asi na 3 roky hledá slušnou garsonku programátor, děkuji za nabídky SMS nebo tel hod. Dvě studentky botaniky hledají pokoj v Brně asi na tři roky, děkujeme za nabídky. Pokoj pro 1 osobu Řečkovice ul. Hübnerové, zařízený, cihlový, včetně inkasa, SMS nebo tel. Renneská cihlový, nezař. Asi na 2 roky hledá garsonku mladý projektant díky za zavolání od hod. Your name.

Close Send. Remember me Forgot password? Our partners will collect data and use cookies for ad personalization and measurement. Learn how we and our ad partner Google, collect and use data.

0 / 5