Soňa, 37

Číslo profilu 3052665
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Soňa
Země Czech Republic
Město Český Těšín
Orientace Heterosexuální
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 152 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Srí Lanka Venezuela Rumunsko Kroatië Malta Vietnam Dubaj Portugalsko

LOVEní () | Recenze - Uživatelské |

Tuto zprávu poskytl uživatel Soňa Český Těšín 06/6/2023 03:42:06

Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové , má svatbu a čeká na svůj velký moment. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak.

A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.

Karel Janák má osobitý, nezaměnitelný, styl vypravování, který jednou působí blbě a je blbej…a po druhý působí blbě a dá se snést. LOVEní je ten druhej případ, ale musel jsem hodně dlouho přemýšlet, co si o něm myslet.

A to si zrovna nemyslím, že bych byl nějakej nedodělanej kritik, kterej si na každým českým filmu najde cokoliv, jenom aby ho sejmul. Nemyslím si ale, že LOVEní by byla povedená romantická komedie. Jsou v ní momenty, u kterých jsem se vysloveně kroutil a přál si, abych je nikdy vidět nemusel.

Na druhou stranu má ale samotný příběh cosi do sebe. Ester Geislerová se s Jakubem Prachařem docela zábavně doplňuje a když se nad tím zamyslím v kontextu romantické komedie, sem tam jsem se docela i zasmál. Pořád si ale říkám, proč režisér, který natočil puberťáckou komedii Snowboarďáky před tisíci roky, dneska natočí rádoby dospělou romantickou komedii v podobném duchu… Tuctové ingredience, nepřirozenost, zaměnitelný popík, jeden ťažký guľomet a brutální zkratky k naplnění těch nejprofláklejších žánrových šablon krize zhruba v osmé desetině stopáže a následně se někam běží.

Opravdu se čeká, že je divák naiva, který netuší, že pod svícnem bude největší tma a středy nemusí patřit jen tomu jedinému?

Točit o třicátnících bylo jako nové lego, říká o novém filmu režisér Janák -

Cílovka asi spokojená, ale mě chvílemi přepadaly stavy Pleslova Jarouška.. Samozrejme že chce byť originálny a trefní na dnešnú dobu ale je to dosť kostrbaté, potenciál to nedokáže vôbec využiť, zas taká troška zbytočnosť.

Je fajn, když má fanoušek čehokoliv perspektivu, a tu získá tím, že kouká i na to špatné. LOVEní nicméně nakonec není takový odpad jak by kdekdo čekal, v tomto ohledu najdeme v našem českém rybníčku mnohem větší "skvosty. Hlavní dvojka byla nakonec sympatičtější, než jsem ze začátku čekal a ačkoliv neočekávám, že bych se kdykoliv na film podíval znovu, tak to celkem příjemně uteklo.

Lehký nadprůměr. Když ještě Janák stříkal s Kotkem a Mádlem, tak měl slušný tah na branku a dokázal pobavit. Divák neměl problém uvěřit, že podobní retardi někde existují.

Recenze: LOVEní |

Teď přešel na filmy pro starší publikum a bohužel není schopný stvořit reálné třicátníky. Navíc to vypadá jako Vyprávěj z Pardubic, takže strčit to do kina je drzost. Oceňuji jen nápad s Malou pardubickou. Větší píčovinu jsem za poslední rok neviděl. Nova Režie: Karel Janák. Hudba: Miroslav Chyška , Jan Jakubec. Produkce: Ondřej Kulhánek , Vojtěch Frič. Střih: Vojtěch Frič.

Videorecenze filmu Lovení s Ester Geislerovou v hlavní roli od kritika Kamila Fily -

Zvuk: Lukáš Moudrý. Scénografie: Martina Hladíková. Masky: Stanislava Kolářová. Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší.

Antikvariát Knihobot | vracíme knihy do oběhu -

Bontonfilm více. Photo © Bontonfilm. V čase cca přichází Eliška Ester Geislerová s přítelkyní na střechu k úlům, aby tam rozmístila květiny. V té chvíli je ještě celá stěna s rákosem bez jediné kytky. O několik vteřin později rovná právě přinesené kytky vedle úlů a stěna už je celá vyzdobená květinami i s rámečky. Ve filmu si zahrála i režisérova manželka, Romana Goščíková.

LOVEní je vlastně podobné téma, ale milostné aférky nyní řeší lidé, jimž je přes třicet. Doba je dál a hlavní hrdinka se pomocí moderních technologií a seznamek snaží všechno zachránit a seznámit se. Jak velký to byl skok z komedií pro teenagery najednou točit o ženách po třicítce? Mě baví měnit žánry. Kdybych měl točit komedie jen o náctiletých, vyčerpám se a divák se bude nudit.

Měnit žánry a cílovku je zábavné.

recenze filmu seznamka Pardubice

Jako kdybych dostal nové lego, kdy skládám příběh z jiných kostek. Teenagerovské komedie mě však hodně baví. Co je spojuje s tímto spíše holčičím filmem je to, že když se hrdinové ocitnou v panice, dělají chyby. A na tom stojí komedie. Do hlavní ženské role jste o bsadil Ester Geislerovou. Kdo viděl Snowboarďáky, pamatuje si ji jako protivnou sestru Martu.

Bylo to proto, že jste ji znal ze Snowboarďáků? Nemohl jsem tolik mluvit do obsazení, je to více producentský projekt. Ze Snowboarďáků jsem věděl, že je výborná komediální herečka. Tady jsme však potřebovali, aby byla křehká a lidem jí bude líto.

To byl ale protiklad toh o, co hrála ve Snowboarďácích.

recenze filmu seznamka Pardubice

Byl jsem si jistý jejím smyslem pro humor, ale nevěděl jsem, zda do hlavní postavy zvládne dát správnou energii pětatřicetileté holky, která spadne do víru seznamek. Na kamerových zkouškách byla výborná, a bylo rozhodnuto. Film se k ompletně točil na Pardubicku.

LOVEní () | Recenze |

Je tohle pro vás zajímavá cesta vyjet s celým filmovým týmem úplně mimo Prahu? Já tohle miluju. Když natáčím dvanáct hodin i víc, je vynikající ještě s těmi lidmi někam zajít, dát si večeři, popít, popovídat si.

Když jsme v Praze, skončí natáčení a všichni se rozejdou domů. A najednou atmosféra natáčení není tak dobrá. Tady jsme byli jako na táboře. A to se pak promítne, jak hrají herci a jakou energii tomu dává štáb. Když jste na táboře, točíte s větší radostí, než když chodíte do práce. Pardubický film Snímek vznikal kompletně v Pardubicích a okolí.

Lidé mohli během loňského října potkat filmaře na třídě Míru, závodišti, zámku, v Tyršových sadech nebo Dubanech. A miluje Dynamo Podívat se na hradeckého herce Ondřeje Malého , který představuje zaníceného fanouška pardubického Dynama. Což vyvolává v kontextu současného bezradného působení pardubických hokejistů v české extralize spíše nostalgii.

Kdepak, třída Míru Balkonová scéna na třídě Míru údernou hláškou připomene, jak je to mezi Mechovem a Perníkovem. Reklama Záběry Pardubic vydají možná za stohy brožur, marně propagujících Pardubický kraj. Proč jste přijeli na tábor zr ovna do Pardubic? Hledali jsme pěkné město a nechtěli jsme točit v Praze, kde je blázinec a je tam obecně strašně těžké natáčet. I pro příběh samotný je lepší, když se odehrává v komornější atmosféře bez davu. Když mi produkce nabídla Pardubice, neváhal jsem.

Navíc zázemí, které nám zde vytvořilo město a Pardubický kraj, bylo výborné. Točili jste tady celý měsíc. Na to, že byl říjen, vám nevídaně přálo počasí. Například svatební afterparty byla vyloženě letní. Byly i dny, kdy se nedařilo? Někdy sice pršelo, ale to se vždycky hodilo do scénáře. Počasí nám skutečně pomáhalo a vycházelo, jak bylo potřeba. V Pardu bickém kraji točili vaši kolegové. Co tady zaujalo vás?

Mě na Pardubicích baví, že jsou tu staré uličky, náměstí jako v Praze nebo v Českém Krumlově.

0 / 5