Miluše, 27

Číslo profilu 377133
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Miluše
Země Czech Republic
Město Litoměřice
Orientace Lesbičky
Věk 27
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 167 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Mexiko Jamajka Spojené arabské emiráty Malta Keňa Maroko

* pionýrská skupina Karviná. Dětské tábory, zábava, výlety | PS Karviná

Tuto zprávu poskytl uživatel Miluše Litoměřice 04/2/2023 03:49:04

Předpokládáme, že se vám tato prezentace líbila. Chcete-li si ji stáhnout, doporučte prosím tuto prezentaci svým přátelům v kterékoli sociální síti.

Nemocnice Karviná-Ráj a Havířov mají nového ředitele

Tlačítka jsou dole. Zveřejnil Jindřich Esterka. Zdeněk Šebestík AnotacePrezentace slouží k seznámení se strukturou složek, souborů a dokumentů.

seznámení s dokumentem Karviná

Procvičí žákům orientovat se ve struktuře souborů a složek, rozpoznat druhy souborů, orientovat se v systému kořenového adresáře. Soubory jsou určeny svým jménem a umístěním. I programy jsou soubory na disku nemusíme znát. Soubory se ukládají do složek podložek. Primárně se soubory ukládají do složky Dokumenty. Zde si můžeme vytvářet vlastní strukturu složek.

Počítač je stroj, který vykonává pouze předem dané příkazy. Příkazy neboli instrukce jsou vykonávány procesorem, sled instrukcí neboli program ve strojovém. Michal Votrubec. Základní škola Karviná — Nové Město tř. David Ryška. Implementace ICT do výuky č. Soubory a složky Bohumil Bareš. Opakování - 4 základní pojmy 1. Ikona: je jakýkoliv obrázek na ploše přes který dvojklikem můžete otevřít jednu z níže. Obchodní akademie a Střední odborná škola, gen.

Fajtla, Louny, p. Osvoboditelů , Louny Číslo projektu CZ. Podobné prezentace. Nahrát Přihlásit se. Moje prezentace Profil Kontaktní formulář Odhlásit se. Přihlásit se. Přihlásit se přes sociální síť: Registrace Zapomněli jste heslo? Stáhnout prezentaci. Storno Stáhnout. Prezentace se nahrává, počkejte prosím.

seznámení s dokumentem Karviná

Kopírovat do schránky. Zdeněk Šebestík AnotacePrezentace slouží k seznámení se strukturou. O projektu SlidePlayer Podmínky použití. Kontaktní formulář Ochrana osobních údajů Kontaktní formulář. All rights reserved. To make this website work, we log user data and share it with processors.

To use this website, you must agree to our Privacy Policy , including cookie policy. I agree.

Úvodní stránka | Základní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizace

Město Karviná se rozkládá v údolní nivě řeky Olše v nejsevernějším předhůří Slezských Beskyd. Na severovýchodě hraničí s Polskem a cca 50 km na východ se nachází hraniční přechod na Slovensko. RKK spravuje celkem 14 odborných pracovišť a ve svém fondu eviduje kolem Knihovna eviduje celkem 8. V roce navštívilo RKK RKK je pověřená knihovna, která poskytuje 12 knihovnám v karvinském okrese především poradenské, vzdělávací a koordinační služby, buduje výměnné fondy, zapůjčuje výměnné soubory knihovních dokumentů a vykonává další nezbytné činnosti napomáhající rozvoji knihoven při poskytování veřejných knihovnických a informačních služeb.

Dokumenty – Montessori dětská skupina

Nové virtuální možnosti ve světě inspirovaly naší knihovnu k využití tohoto prostoru pro rozšíření knihovnických, informačních a marketingových služeb. V roce vzniklo v prostředí Second Life české a slovenské město Bohemia.

Krátce po jeho vzniku se na tomto území objevila i RKK. Virtuální město Bohemia odpovídá architektonicky jak českému, tak i slovenskému stylu. Oficiálním jazykem je tedy čeština a slovenština. V roce RKK odkoupila parcelu, na které začala výstavba virtuální podoby knihovny.

Nutno podotknout, že RKK je jedinou knihovnou v České republice , která má v tomto prostředí svou virtuální alternativu. Díky současnému zájmu českých médií o dění v Second Life tak mají nově vstupující firmy zajištěnou příznivou mediální publicitu. Cílem knihovny je oslovit co největší počet virtuálních návštěvníků a následně je seznámit s produkty a službami, které knihovna poskytuje.

Jednou z hlavních priorit je také dovést formou zábavy uživatele ke zdrojům informací a poznání, a také k reálné návštěvě RKK. Působení RKK ve virtuálním světě přináší nejen zavádění nových trendů do práce knihoven, ale i oslovení mladší a střední generace uživatelů. Provoz virtuální knihovny je zajímavý především svou interaktivní podobou.

Pracovnice poboček RKK podle smluveného harmonogramu vstupují do virtuální knihovny v dané hodiny, a tak zajišťují provoz po celý den. Uživatelům zodpovídají otázky týkající se knihovního fondu, otázky provozního charakteru nebo poskytují informace týkající se akcí konaných v RKK, ve městě Karviná či regionu. Knihovna připravuje tvorbu 3D katalogu, kde se avatar může seznámit s knihovním fondem RKK evidovaným od roku , shlédnout náhledy obálek a také anotace a obsahy dokumentů.

Virtuální služby využívají nejen avataři, kteří jsou v reálném prostředí uživateli RKK, ale i avataři z jiných knihoven a měst. Dalším případem mohou být i avataři, kteří ve virtuální knihovně nakupují vstupenky na akce konané RKK nebo městem Karviná.

Aktuality / Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Další zajímavou aktivitou jsou například virtuální alternativy výstav z Galerie Pod Věží. Tyto výstavy jsou instalovány v prostoru před budovou knihovny. Venkovní prostory knihovny patří také informačním tabulím, z nichž mohou avataři čerpat informace týkající se připravovaných akcí. Ve virtuální knihovně si uživatelé mohou prolistovat všechna čísla časopisu Sova , který je od r. Dosud vyšlo 36 čísel. Protože by virtuální alternativa knihovny měla sloužit také ke vzdělávání, jsou prostory prvního podlaží vybudovány tak, aby poskytovaly dostatečný prostor pro účely setkávání ve smyslu konání přednášek, konferencí či koncertů apod.

Virtuální kapacita knihovny byla otestována konferencí, která se konala Tuto virtuální konferenci pořádal ve spolupráci s RKK Kabinet informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. V programu konference vystoupil např.

Michal Lorenz. Této konference se zúčastnilo 86 avatarů. Tyto databáze jsou k dispozici v přízemí virtuální budovy v prostředí Second Life, a to na PC stanicích. Každá báze dat má svůj určený PC terminál. Souhrn těchto knihovnicko-informačních služeb se nazývá Biblioset.

0 / 5