Ľubica, 35

Číslo profilu 3856951
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/31/2023
Jméno Ľubica
Země Czech Republic
Město Bílina
Orientace Lesbičky
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 169 cm
Váha 73 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené státy Keňa

Tuto zprávu poskytl uživatel Ľubica Bílina 04/1/2023 07:11:04

Author: Mária Moravcová. Recommend Documents. Oddlužení neboli osobní bankrot. OB byt v Brně-Líšni za 2. NP, okamžitý převod do OV, 1. NP, v ceně garážové stání 2.

NP, dva zasklené balkony, klidná ulice, 1. NP, lodžie, po zdařilé rekonstrukci, 1. NP, původní stav, plastová okna, 2. NP bez výtahu, balkon, po celkové rekonstrukci, 1. NP, CP 38 m2, balkon, okna do ulice, Volný ihned.

ODDLUŽENÍ OSOBNÍ BANKROT - PDF Free Download

Moderní, dvě koupeny, nezařízený, zahrada, parkování před domem. Osiková, novostavba, CP 82 m2, část. Slušný klidný dům, výtah, kamery. Oblá, CP 77 m2, Hala m2, sklad 48 m2, příjezd pro kamiony.

kristýna kočí seznamovací agentura Kuřim

Ideální pro studenty. Přístupná i pro kamiony. Kanceláře 57 m2, skladové plochy 91 m2, prostory jsou v jednom celku. CP 12,5 m2 a 16 m2, 2.

kristýna kočí seznamovací agentura Kuřim

NP, parkování v areálu zdarma, klimatizováno. Od 11,6 m2 až po 72 m2, 1. NP, možnost skladu. Vlčnovská, nezařízená, 32m2, pokoj 22m2, dvě okna, kuch. Lískovec, u rehab. Pole a okolí. Tišnovská, cihlový, nezařízený, pro jednoho muže, včetně inkasa SMS nebo tel. Bohuňova, cihlový, zařízený, 12m2, včetně inkasa, tel. Doplatím: Kč. RK prosím nevolejte Ubytování Antonínská, slušné bydlení v centru města.

Staňkova cihlová, nezařízená, 30m2, pokoj 22m2, kuch. Nejsem RK! T: Nejsem RK. Do 5 Kč. Cacovická, cihlový, sporák, lednička, zařízený, 38m2, vč. RK nevolat, děkuji. RK prosím nevolejte. Nejlépe Brno-lesná a okolí. Do Kč včetně inkasa. Za nabídky předem děkuji. Bez RK!! Nejlépe od majitele. A bez kauce,nebo pokud by se dala dát na splátky, Brno a okolí.

Dohoda jistá.

Zpráva o financování volební kampaně

Prosím RK nevolejte! Nejedlého cihlový, nezařízený, 55m2, balkon, sporák, lednička, vč. Nejedlého, cihlový, zařízený, 65m2, balkon, sporák, lednička, pračka, i pro 6 osob, včetně inkasa, SMS nebo tel.

Cena do 13 Kč. Děkuji za nabídky. Koupelna a wc zvlášť. Ne v přízemí, nejlépe s balkonem či lodžií. Cena do cca ,- Kč, nízké měsíční náklady na bydlení. Přítelkyně studuje a já jsem pracující. Máme hotovost do začátku a zbytek hypotékou.

Skácelova, pěkně zařízený, 50m2, kuch. Požaduji dobré sousedy a blízkost zastávky MHD. Zaplatím do 14 dní. Jen solidní nabídky. Cenu respektuji, RK prosím nevolat. Prosím RK nevolejte. Do 10 Kč vč. Líbilo by se nám Znojmo a okolí. Máme tam rodinu. Domek by měl být min. Nejlépe mezi obcemi Hrotovice Moravský Krumlov. Nechceme Biskupice a Bačice. Zahrada nebo dvůr výhodou. Blízkost zastávky autobusu nutností. Dále menší zahrádka a parkování. Podepisující osoba uvede k podpisu své jméno, příjmení a postavení.

V rámci zpracování této zprávy o financování byly dle pokynů UDHPSH do seznamu dárců a darů dodatečně nahrány také dary již vykázané a zveřejněné v rámci Výroční zprávy za rok , z jehož HV byla financována společná centrální seznamovací kampaň - viz také průvodní dopis k volební kampani do krajských zastupitelstev v roce Všechny tyto dary jsou doplněny v poznámkou "již zveřejněno - Výroční zpráva rok ".

Dodatečné informace V rámci zpracování této zprávy o financování byly dle pokynů UDHPSH do seznamu dárců a darů dodatečně nahrány také dary již vykázané a zveřejněné v rámci Výroční zprávy za rok , z jehož HV byla financována společná centrální seznamovací kampaň - viz také průvodní dopis k volební kampani do krajských zastupitelstev v roce Identifikátor zprávy: Z Datum: Václav Klaus, předseda hnutí Podpis Dárce jméno, příjmení, obec trvalého pobytu, případně obchodní firma nebo název právnické osoby, sídlo.

Propagace na Facebooku formou příspěvků ve vlastních skupinách, nejedná se o placenou reklamu přes FB správce reklam, skupinách na fb kde je aktuálně Je-li plnění poskytnuto za cenu nižší než obvyklou, uvede se jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého pobytu poskytovatele, případně obchodní firma nebo název právnické osoby, sídlo a identifikační číslo, bylo-li přiděleno. A16 - Propagační předměty a zboží výroba, tisk atp. A8 - Pronájem reklamních ploch - další komerční plochy lavičky, bannery - BB Třeboň, stacionární válce, reklamní lavičky AM Production s.

Karlovarský kraj KVK. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - Prezentace na denik. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - KVK inzerce kraje. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - Prezentace Denik. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - Inzerce kraje. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - KHK inzerce kraje.

A8 - Pronájem reklamních ploch - další komerční plochy lavičky, bannery - reklamní plocha 6 m2. Masaryka A8 - Pronájem reklamních ploch - další komerční plochy lavičky, bannery - pronájem ploch 13 x ploch pro banner 2x1 m. A2 - Letáky mimo volebních novin - tisk - výroba a roznos letáků v rámci kampaně 1. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - online reklama Českolipský deník A8 - Pronájem reklamních ploch - další komerční plochy lavičky, bannery - venkovní reklama na veřejném osvětlení.

A12 - Pronájem reklamních ploch - vše nebo kombinace nelze rozlišit - Pronájem reklamních panelů 28x MSK, 2. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - Reklamní prostor na www. Olomoucký kraj OLMK. A12 - Pronájem reklamních ploch - vše nebo kombinace nelze rozlišit - Reklama Olomouc hl.

OLMK Railreklam, spol. A12 - Pronájem reklamních ploch - vše nebo kombinace nelze rozlišit - Pronájem reklamních ploch Middlemen Services Company s. B3 - Nákup služeb - grafické práce - Grafické podklady pro výrobu letáků A2 a A5, placek, banneru, nálepek, etc.

Plzeňský kraj PLZ. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - Deník a Deník. VLMedia a. A12 - Pronájem reklamních ploch - vše nebo kombinace nelze rozlišit - Pronájem reklamních panelů 17x SČK, 2. A12 - Pronájem reklamních ploch - vše nebo kombinace nelze rozlišit - Pronájem reklamních ploch - sedlčnay, Dobříš, Příbram GoldChannel s. A15 - Propagace na internetu mimo sociální sítě - Reklama iDnes. A2 - Letáky mimo volebních novin - tisk - Tisk letáků k ks pro kampaň do kraj.

A1 - Inzerce v tisku - předvolební prezentace v týdeníku Homér 4. B3 - Nákup služeb - grafické práce - Podíl za grafické práce pro kampaň do krajských zastupitelstev Ústecký kraj. A1 - Inzerce v tisku - Záloha inzerce Nedělní Blesk 6. A13 - Propagace na Facebooku - Propagace na Facebooku formou příspěvků ve vlastních skupinách, nejedná se o placenou reklamu přes FB správce reklam, skupinách na fb kde je aktuálně

0 / 5