Liliana, 48

Číslo profilu 4058225
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Liliana
Země Czech Republic
Město Jaroměř
Orientace Heterosexuální
Věk 48
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 187 cm
Váha 64 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Kapverdské ostrovy Česká republika Dánsko Kypr Keňa Maledivy Slovensko

Soutěžte o pobyt v Brdech: na rande, na kolo i na golf - - Outdoor Generation

Tuto zprávu poskytl uživatel Liliana Jaroměř 04/2/2023 05:13:04

Single lady 2 prima annoce flirt

Skip to main content. Ponte reports. V pořadu Ponte reports uslyšíte zajímavé rozhovory s ještě zajímavějšími lidmi nejen z Mostecka. Listen on Spotify Message. Where to listen. Google Podcasts. Pocket Casts. Boris Ekrt — paleontolog Národního muzea: Dravci jsou nejlepší kamarádi paleontologů. Řadu let jezdí pátrat do uhelných dolů na severozápadě Čech po pozůstatcích dávného života a doplňovat sbírky Národního muzea. Díky bohatým nálezům můžeme rekonstruovat, jak vypadala tato krajina v době, kdy uhlí vznikalo.

Proč jsou doly pro paleontology ráj? Je sběračem nebo kopáčem? A jak objevil novou rostlinu nazvanou po něm schizaeopsis ekrti? Dozvíte se od Borise Ekrta v dnešním rozhovoru Ponte Reports. Lenka Krestová — produkční Městského divadla v Mostě: Mostecké divadlo má co nabídnout. S Nocí divadel se můžeme v České republice setkávat od roku V sobotu Městské divadlo v Mostě je pravidelným účastníkem Noci divadel a nejinak je tomu i letos, kdy se opět mohou návštěvníci těšit na prohlídku divadelních prostor, kam se běžný smrtelník nedostane, ale také na komediální zpracování jednoho z fejetonů Karla Čapka Jak se dělá divadlo.

Nejen o Noci divadel bude dnešní Ponte reports. Milan Peroutka — zpěvák, herec: Abrakadabra je moje nová deska. Pochází z umělecké rodiny, tatínek bubnoval se skupinou Olympic, maminka je oblíbenou spisovatelkou knížek pro děti. Jako kluk začal chodit do dramaťáku a pak přišel první konkurs. Znát ho můžete z televizních seriálů, dostal se do finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas a nyní ho můžete vídat v muzikálech Biograf láska a Okno mé lásky. Je skvělým zpěvákem a se skupinou Perutě vydal nové CD.

Kdo byl jeho vzorem?

rande v římě online Žatec

Kdo složil písničky na nové CD? A kdo se stará o jeho sociální sítě? To vše se dozvíte v rozhovoru s Milanem Peroutkou v Ponte Reports. Jan Losenický — zámek Pětipsy: Nepíšeme dějiny, ale mýty. S Janem Losenickým by se dalo mluvit o spoustě věcí — o ochotnickém herectví, psaní pro wikipedii, o cestování nebo o Kadani, kde se stal nedávno starostou.

Náš rozhovor jsme ale věnovali jinému jeho koníčku — oživování historických památek a příběhů. Co je tak atraktivního na bitvě u Wogastisburgu?

Už se ví, kde to bylo? Jak pokračuje záchrana zámku Pětipsy? Proč bychom některé památky měli nechat chátrat? A čím ho inspirovali františkáni? Poslechněte si dnešní rozhovor Ponte Reports. Neuvěřitelný příběh Vás čeká v dnešním rozhovoru. Začínal jako dělník, vystudoval vysokou školu, začal podnikat, vedl Městské služby Ústí nad Labem, je finalistou Manažéra roku a nyní je ředitelem Inovačního centra Ústeckého kraje, a k tomu všemu vstoupil do aktivních armádních záloh.

Probereme společně činnost Inovačního centra Ústeckého kraje, jak funguje, komu pomáhá, jak zajistit, aby v našem kraji zůstávali mladí. Samozřejmě zjistíme, jaké to je vstoupit do armádních záloh. A nevyhneme se ani otázce rasismu. Jak říká Martin Mata, jsem Čech, jsem patriotem a chci pomáhat.

rande v římě online Žatec

Podívejte se na hodně silný příběh v dnešním Ponte Reports. Petr Hlaváček — historik, filozof a spisovatel: Gastronomické tradice náleží k těm stěžejním. Kadaňsko na talíři je netradiční kuchařka, která kombinuje historii, filozofii a dávné recepty.

Je posledním počinem historika, filozofa, spisovatele a publicisty, který propadl kouzluKadaně. Jak to dopadne, když se filozof pustí do vaření?

Sloužila poutníkům na cestě do Říma. Klaudyánovu mapu vystaví pouze na den - Litoměřický deník

Kde se dá sehnat tuřín, koprník nebo bršlice kozí noha? A jedl vůbec něco Franz Kafka? Dozvíte se v dnešním rozhovoru Ponte Reports. Leo Gallas — kněz: Svatá Anežka Česká předběhla svou dobu. V neděli I přesto, že Anežka České byla hned několikrát zasnoubena, vstoupila do kláštera a svůj život zasvětila Bohu. V našich dějinách jsme se v minulosti zřídkakdy setkávali s výraznou ženskou postavou. Převládali muži. K Anežce si ale dokonce významní muži chodili pro radu.

Kdo vlastně byla Anežka Česká? Jakou stopu zanechala v Mostě, a jak je to s jejími ostatky? Nejen to se dozvíte v dnešním Ponte reports.

Daniel Černý — majitel žatecké synagogy: Který blázen by koupil synagogu. Žatec je Českým Krumlovem Ústeckého kraje, říká dnešní host Ponte reports.

V průběhu let tu opravil už tři památky. Jeho životním projektem je židovská synagoga v Žatci, druhá největší v České republice. Jak k ní přišel? Kdy se otevře veřejnosti? A byl to dobrý nápad koupit synagogu? Nejen o ní, ale také o nejmenší památce v Žatci, kterou letos také opravil, vypráví Daniel Černý v Ponte reports. Pavel Políček — basketbalista: U basketbalu se musí přemýšlet. U mosteckého basketbalu působí déle než 40 let. Když nastupoval na mosteckou palubovku, byl místní basketbal ve výborné kondici a můj dnešní host měl po právu vysoké ambice.

Dlouhá léta byl pyšný na to, že i vrcholový basketbal u nás je tzv. Dnes už si to nemyslí. V jaké kondici je nejen mostecký, ale i národní basketbal? Mají dnešní děti a mládež zájem o košíkovou? Jak je na tom český basketbal ve srovnání s Evropou? Andrea Novotná — apiterapeutka: Ze včel si můžete udělat vibrátor. Od hlavy až po paty, všude Vám může pomoct apiterapie.

Terapie je vlastně včelí terapie. Propolis, pyl, mateří kašička, je toho opravdu hodně.

Ladislav Špaček

Navíc se můžete nechat včeličkami i opíchat. Ovšem pozor, nenaleťte těm, kteří apiterapii viděli jen zdálky. Správný apiterapeut se neustále vzdělává a nemaže Vám med kolem pusy.

Jaké produkty mohou vylepšit Vaše zdraví? Můžete se přijet podívat, jak vypadá taková včelí farma? Žatec - Setkání proběhlo už ve druhém ročníku a opět v žatecké restauraci Zlatý chmel.

V závěru června proběhl v žateckém Piváriu Zlatý chmel druhý ročník festivalu svobodné hudby bez výpalného OSA s názvem VyOsení , který organizovalo místní sdružení České pirátské strany Žatec s přispěním města Žatce. Večer a noc nabité hudbou rozličných žánrů navštívily téměř dvě stovky fanoušků alternativní muziky. Největší úspěch u posluchačů zaznamenalo dancehallové trio Mr. Roll, Dr. Kary a Wilda Panda, které roztančilo desítky přítomných.

Piráti slibují uspořádat další hudební akci na podzim a dále chtějí pokračovat v importu nemainstreamové kultury do města chmele. Úvod festivalu byl věnován tvrdší muzice. Jako první se představila žatecká kapela Najust, která přítomné posluchače naladila na správnou vlnu. Energickou metalovou show vystřídal originální mix punku a dechových nástrojů v podání kapely WWS. Po skončení rockového bloku přišel prostor pro hip hop a reggae. V tu chvíli již atmosféra na festivalu hudby dosahovala bodu varu.

Jako první se po krátké pauze představila litoměřická hip hopová crew Bod zlomu dříve Dual Story Boyz , která přítomné zamrazila svým ostrým rapem a libozvučnými beaty. Poté se již na pódiu objevily hlavní hvězdy žateckého Vy-Osení guru české reggae a dancehall scény Mr. Kary a DJ Wilda Panda.

Ti rozjeli přes hodinu trvající nářez efektní kombinace reggae rytmů a rapu, který nenechal většinu návštěvníků festivalu sedět. Festival pak zakončila žatecká rapová sestava Retrospekt, která nejen v regionu platí za kvalitní stálici. Ani tentokrát své fanoušky nezklamali a na rozloučenou nabídli solidní porci rapu, který mnohdy odkazuje na město Žatec a život v něm.

Dvě stovky mladých lidí se bavily při hudebním VyOsení - Žatecký a lounský deník

Od návštěvníků byly slyšet pochvalné reakce. Nic lepšího jsem v Žatci dlouho nezažila! Těším se na další ročník téhle výtečné akce," uvedla například Marie Řezáčová. Jsem rád, že oživují nabídku kultury ve městě," vyjádřil spokojenost další účastník Miroslav Myška. Pořadatelé děkují všem návštěvníkům, kteří se akce zúčastnili, a městu Žatci, jež v rámci oslav let od první písemné zmínky festival VyOsení finančně podpořilo. Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Chci zprávy do e-mailu. Dvě stovky mladých lidí se bavily při hudebním VyOsení. Kliknutím zvětšíte. Účinkující hudebníci při uplynulé přehlídce VyOsení v Žatci. Foto: Radek Holodňák. Radek Holodňák. Žatec, festival, Česká pirátská strana, Osa Berlín—Řím—T , hudba, restaurace, kultura, Ochranný svaz autorský, pirát, hvězda. Z okolí.

Holky seznamka,

Žatecko a Lounsko. Hokej Zprávy z Česka Žatecko a Lounsko Čtenář reportér Poslat příspěvek Aréna názorů.

Zločiny a soudy 3. Žatecko a Lounsko 5. Architektura Za jídlem 7. Autosalon 7. Dům a zahrada. Věda Společnost 5. Zdraví 4. Hobby 2. Celebrity 4. Volby na Žatecku a Lounsku Online výsledky komunálních voleb a zvolení zastupitelé , Výsledky senátních voleb , Kdy jsou komunální volby , Jak volit , Volební systém , Jak často jsou komunální volby , Proč se křížkuje , Kandidáti a strany , Členové zastupitelstev , Kdo vyhlašuje volby , Senátní volby , Prezidentské volby , Volby do roku , Bitva o radnice.

Komunální volby , Senátní volby , Co rozhodne volby u vás , Komunální volby , Volby do zastupitelstev obcí v Česku , Volby do Senátu Parlamentu České republiky.

0 / 5