Ivona, 31

Číslo profilu 4198646
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Ivona
Země Czech Republic
Město Český Krumlov
Orientace Bisexuální
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 154 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Kroatië Švýcarsko Spojené státy Zanzibar

Nebuď - Seznamka tváří v tvář, Speed Dating

Tuto zprávu poskytl uživatel Ivona Český Krumlov 06/5/2023 03:13:06

Vždy, prosím, uveďte Váš kontakt. Vaše jméno, příjmení, věk, město, požadovanou věkovou kategorii, telefonní číslo. V sobotu Příště Nezadaní pánové se mohou přihlásit na tel.

V sobotu 5. Seznamovalo se 36 klientů 30 klientů dosáhlo alespoň jedné vzájemné sympatie. Příště připravujeme kategorii 40 - 55 let, kam doplňujeme pány. Zájemci se mohou přihlásit na tel. V pátek Seznamovalo se 32 klientů. Vážení klienti a příznivci Rychlého rande,. Ti akčnější si vezmou na termín dovolenou, přehodí si v práci směny, přestože my o nich nevíme, a pak se dožadují vstupu na akci. Proto se to tímto způsobem Vám budeme snažit vysvětlit.

Zájemce o seznamovací akci se nejdříve musí zaregistrovat. Registrace je zdarma a může ji provést buď na našem webu www. Po přihlášení se klient dostává teprve do pořadí. Protože máme v některých kategoriích ve městech pořádání veliký počet zájemců, nedostanou se všichni na nejbližší termín. Na akci můžeme vzít podle kapacit pronajatých prostor pouze 14 až 18 párů.

Když se zaregistrovaný klient dostane na řadu, včas mu zavoláme termín. Až když mu termín vyhovuje, po té teprve zaplatí vstupní poplatek. Prosíme proto, neposílejte do té doby, než se Vám ozveme, platbu dopředu!

Musíme Vám jí vracet. Jsme moc rádi, že je o naše seznamovací akce takový zájem, proto Vás moc prosíme o trpělivost.

Novinky ze seznamky Rychlé rande Tábor, ČB, Písek - Rychlé Rande Tábor

Předem děkujeme Tým Rychlého rande. V sobotu 1. Seznamovalo se 36 klientů 28 klientů dosáhlo alespoň jedné vzájemné sympatie.

Příště připravujeme kategorii 20 - 35 let, kam doplňujeme děvčata. Zájemkyně se mohou přihlásit na tel. Již tuto sobotu 1. Všem přejeme hodně štěstí při výběru svých protějšků. Více na www. Úžasná parta lidí se sešla v pátek Seznamovalo se 27 klientů. Po skončení akce pokračovali v seznamování v domluvené restauraci, kde pánové hráli na kytaru, harmoniku a heligonku.

Celý večer se jim moc líbil, někteří si našli i nové kamarády a kamarádky. Všem zúčastněným děkujeme za hezký večer a přejeme, ať jim vztahy a nová přátelství dlouho vydrží. Další seznamovací večer se koná v pátek Seznamovat se tentokrát budou klienti v kategorii 40 - 55 let.

Přibíráme pány. Všem přejeme hodně štěstí a ať jim vztahy dlouho vydrží. Příště proběhne kategorie 40 - 55 let, kam doplňujeme pány. Již tuto sobotu Tentokrát si svůj protějšek přijdou najít klienti v kategorii 20 - 35 let. Příště se bude konat seznamovací odpoledne kategorie 40 - 55 let.

Jste nezadaní v tomto věku a chcete si k nám přijít vybrat také svůj protějšek? Můžete se přihlásit na telef. Jihlava: sobota ČB : sobota Tábor: pátek Plzeň: sobota 1. Dámy pozor!!! Zbývají poslední 3 volná místa pro dámy v kategorii 30 - 45 let. Tuto sobotu Ve Spa Hotelu Vita Seznamovat se budou klienti v kategorii 30 - 45 let.

Speed dating po čtyřicítce | Speed dating Praha (rychlé rande) | Seznamovací večer Žwakovi

Všem přejeme hodně štěstí při seznamování!!! Pro velký zájem se budou seznamovat znovu klienti v kategorii 30 - 45 let. Zájemci se mohou přihlásit na telef. První Rychlé rande v Jihlavě. Všem patří velká gratulace!!!

Poznali se přes seznamku na internetu. Teď jsou manželé | Ecz

Seznamovat se budou klienti v kategorii 30 - 45 let. Necháme se překvapit kolik nových párů se dá dohromady.

Další zájemci o seznamovací akci se mohou přihlásit do kategorií:. Přihlášení na tel. O Rychlém Rande v Českém rozhlasu Vysočina. Celý rozhovor si můžete poslechnout na www.

Seznamka Extra Rande - slevy, akce -

Akce proběhne ve Spa Hotelu Vita od 14 hodin. V Dělnickém domě. Úžasná parta lidí se sešla v sobotu Seznamovalo se 36 klientů, z toho 32 klientů dosáhlo, alespoň jedné vzájemné sympatie. Patří jim obrovská gratulace a poděkování za krásně strávené odpoledne. Tým Rychlého Rande. Seznamovalo se 35 klientů. Z toho 27 klientů dosáhlo alespoň jedné vzájemné sympatie.

Rychlé rande Plzeň doplňuje do kategorie 30 - 45 let, která se koná v sobotu Z důvodu velikého množství přihlášených dam 67 , přibíráme pouze pány. Přibíráme dámy i pány.

V budově Zákaznického centra skupiny ČEZ. Máte nezadanou babičku, či dědu? A rádi byste jim pomohli najít protějšek? Na červencový termín Rychlého rande v Táboře doplňujeme mimořádnou kategorii 60 - 75 let. Můžete je přihlásit na tel. U nás jsou jiskry trochu lenivější.

Na každý hrnec se najde poklička. Autorem této věty, která zlidověla, je prý spisovatel Miguel de Cervantes. Jinými slovy: Na každého člověka někde čeká jeho partnerský protějšek. Svou jistotu může podepřít výsledky agentury Rychlé rande Tábor, kde čtyři roky působí jako moderátorka a organizátorka. Z téměř tisícovky mužů a žen našlo díky agentuře svůj protějšek 94 procent zúčastněných. Do konce roku se chystá osmnáctá svatba, o které se dozvěděli. Ptala jsem se dvojic, které jsou spolu více než tři roky a narodily se jim děti, jestli plánují svatbu.

Ženy i muži shodně odpověděli, že ne. Myslí si, že kdyby na svoje soužití měli papír, třeba by se do roka rozvedli. Bez jistoty úředního požehnání musí oba neustále pečovat o vztah. Někteří dokonce přesně vědí, kolik dní spolu žijí v partnerském svazku.

Při těchto slovech jí září oči. Seznamování vhodných protějšků je jejím koníčkem už od střední školy. Nikdy by mě ale nenapadlo, že tuto činnost budu dělat organizovaně. Narodila se Vystudovala střední zemědělskou a technickou školu, poté byla zaměstnaná jako fakturantka v podniku Oseva Tábor. Po mateřské se stala zástupkyní jednatele České pojišťovny, od roku pracovala jedenáct let v MediaServisu jako inspektorka doručování pro táborský okres. V současnosti se věnuje reklamní oblasti.

Je rozvedená, má syny Lukáše 30 let a Jana S nimi od roku provozuje seznamovací agenturu Rychlé rande Tábor. V současnosti je pro ni největší životní radostí její 16měsíční vnuk Vilíček, Lukášův syn. Teď můžeme pokračovat trochu jako v pohádce: Bylo nebylo, Alena má dva syny. Mladšího Honzu a staršího Lukáše. V únoru viděl Lukáš v televizi pořad o americkém způsobu seznamování, které se nazývá speed dating - rychlé rande. Lidé mají pouhou minutu na to, aby svůj protějšek osobně zaujali a přesvědčili.

Lukáš nic takového nepotřeboval, protože už byl šťastně zadaný. Uvědomil si ale, že v jižních Čechách nikdo takovou službu neprovozuje.

speed seznamka Písek

Vlastně objevil díru na trhu, ze které by mohl vyrůst zajímavý podnikatelský projekt. A řekl o tom bratrovi a mamince. Společně vytvořili vlastní model rychlého seznamování, ušitý na míru naturelu českých žen a mužů.

První věcí, kterou na americkém stylu změnili, byla jediná minuta k seznámení, během které by měla přeskočit pověstná jiskra. Touto větou začínám moderování každého setkání, lidé se zasmějí, uvolní a jednotlivé dvojice se dají do řeči. Než se první zájemci setkali u stolečků, bylo třeba najít nejen vhodné prostory, ale i osamocené jedince, kteří si doma smutně říkají: Mě nemá nikdo rád.

S tím prvním jim pomohl táborský hotel Palcát. Nabídl za příznivou cenu pronájem vhodného salonku. Hledání samotářů si vzali na starost nadšení studenti. Roznesli letáky do schránek v Táboře a samotáři vykročili z ulit směrem k salonku. Po dobré zkušenosti sami říkali svým nezadaným známým, aby to také zkusili.

Seznámení s DjJayKee | Online seznamka

Setkalo se u nás jedenáct dam a jedenáct pánů ve věku let. Stanovení vhodných věkových skupin je další věc, která tvůrcům hned od začátku vychází. Na večírcích se setkávají lidé v kategorii , , a let. Letos pro velký zájem vytvořili ještě skupinu Zajímavé je, že se množiny vždy překrývají pěti lety ve spodní i horní věkové hranici. První dva roky našeho působení to tak opravdu bylo. Pak se trend změnil. V současnosti přibližně třetina dam hledá pro životní cestu mladšího partnera.

Dnes už se v salonku neseznamují jen lidé z Tábora. Brzy po založení agentury se začali hlásit klienti z dalších jihočeských okresů, pak i ze západních Čech, Vysočiny a středních Čech. Bylo by to na samostatnou kapitolu, proto stručně. Alena si s každým zájemcem osobně telefonuje nejméně pětkrát. Nešetří časem na to, aby zjistila, kým dotyčný vlastně je, jaké má představy o svém protějšku a co může pro budoucí vztah nabídnout.

Vysvětlí průběh osobního seznámení a poradí klientovi, jak má zvýšit své šance. Pak se uskuteční večírek, kde se setkají jen lidé určené věkové kategorie. Během pětiminutových posezení se svými protějšky každý vyplňuje dotazník a diskrétně si o druhém píše poznámky. Osobní zápisky si lidé odnesou domů a poté Alena se svými syny vyhodnotí údaje z dotazníků.

Následující den všem zúčastněným opět telefonuje. Poví jim, kdo o ně projevil zájem, a lidé se podle svých poznámek rozhodnou, na koho si vezmou telefonní kontakt a domluví s ním rande. Měla jsem pocit, že k sobě osudově patří. Jakmile se setkali, rozesmáli se. Chodili totiž spolu už na střední škole. Po maturitě vztah ukončili, protože jeden z nich odešel studovat do vzdáleného města.

Od té doby nevěděli jeden o druhém, ale jejich osobní životy se odehrávaly stejně. Oba vstoupili do manželství, oběma se narodily děti, oba se rozvedli. Hledali partnery ve svém okolí, ale vztahy jim nevycházely.

speed seznamka Písek

Pak se k nám přihlásili na rande. Navázali na svou studentskou lásku a brzy nato ji stvrdili svatbou. Agentura funguje tak, jak si to trojice tvůrců vysnila hned na začátku. Lidé se seznamují, Alena moderuje, Jan s Lukášem zajišťují technickou stránku. Jen jedna záležitost je jinak. Ani pro jednoho z nich se projekt nestal výdělečným podnikem.

Registrační poplatky nám pokrývají pouze náklady.

Rande Motýl Speed Dating - seznamka naživo, rychlé rande - Jakubské nám. /6

Chceme, aby naše služba byla přístupná pro každého, kdo ji potřebuje. Když vidím, že se zrodil nový partnerský vztah, mám stejnou radost, jako když se mi narodili synové. Na tom se nedá vydělávat.

Premium Turisté od nového roku ztratí téměř všechny trasy vedoucí okrajem vojenského újezdu na Českokrumlovsku. Armáda, která S novým vedením města se Opilou ženu museli z jedné českobudějovické prodejny vyvést až strážníci.

0 / 5