Ester, 35

Číslo profilu 4222920
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Ester
Země Czech Republic
Město Třebíč
Orientace Bisexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 158 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Řecko Kroatië Kanárské ostrovy

Seznamka Tinder Sexuální spartakiáda ve vašem mobilu -

Tuto zprávu poskytl uživatel Ester Třebíč 06/2/2023 11:44:06

Poslední rande naslepo jsem měl v roce Na Hradě ještě první týdny dosluhoval Václav Havel a hlavní zprávou bylo místo britského referenda o vystoupení z Unie české referendum o vstupu tamtéž. Teď, v roce , mám rande naslepo znovu a po třinácti letech si připomínám, jak napínavé je rozhlížet se za dveřmi kavárny po tváři, kterou znám jen z fotek. Kateřina má na sobě bílomodré šaty, se kterými jí ladí boty i kabelka. S kolenem opřeným o koleno sedí i v pohodlném nízkém křesle pozoruhodně ladně.

Dáma na první pohled. Podáme si ruce, hezky se usměje.

Levné knihy – knihy pro celou rodinu

Na stole stojí otevřený birell a po pár větách se přiznáme, že se v takhle horkých dnech — v Brně je přes třicet — rádi chladíme pivem i za chůze. Ještě před pár dny jsme o sobě nevěděli. Jeden druhého jsme objevili na Tinderu. Na nejpopulárnější mobilní seznamce primárně určené k hledání krátkodobých známostí, s více než padesáti miliony uživatelů.

Tinder je symbolem toho, jak se oproti časům mého posledního rande naslepo — kdy chytré mobilní telefony ještě ani neexistovaly — doba seznamování změnila.

V čem se zážitek, který Tinder nabízí, liší od jeho předchůdců? Třeba tím, že jsem na Kateřinině kartě viděl kromě obligátních fotek z cest a věku — 24 let — i naše společné známé a zájmy. Nic z toho jsem nevyplňoval, služba si údaje zjistila z Facebooku. Zjišťuji tedy, že se Kateřina přátelí s několika mými kolegy z novin a že lajkuje mou oblíbenou facebookovou stránku s nihilistickými vtipy.

Působí na mě sympaticky, a tak následuje krok, který do běžného jazyka proniká jako synonymum toho, že se člověku někdo nebo něco líbí: swaj­pnutí doprava. Dotknu se Kateřiny na displeji palcem a vyšoupnu ji za pravý roh obrazovky. A vida, Tinder mi ihned oznámí, že Kateřina udělala to samé se mnou. Máme takzvaný match, shodu. Trémistům nabízí Tinder bezbolestné seznamování na anestetikách.

Nedostane se vám jasného odmítnutí.

Poslouchej sektu, nebo shoříš v síře! Sinčchondži loví dívky v centru Prahy -

Jsou tu samozřejmě lidé, které jste swajpli doprava a nedočkali se shody. Je ovšem možné, že hledají podle jiných kritérií než vy: mohli si třeba zvolit menší okruh — Tinder pokryje rádius jednoho až sto šedesáti kilometrů — nebo nehledají partnera vašeho věku. A i když se dovtípíte, že část lidí vás přece jenom odmítla, nebolí to jako dostat košem po tanečních. Bez zjitřených emocí se jede dál, než se dočkáte propojení.

Teprve ve chvíli, kdy se oba uživatelé — nemusí to být muž a žena, muži můžou hledat muže a ženy ženy — navzájem postrčí za pravé kraje displejů, dovolí jim aplikace poslat zprávu. Témata se tu nabízejí sama: otázky k fotkám, poznámky ke společným zájmům či známým. Je to, jako kdyby tým inženýrů vzal proces sbližování do aerodynamického tunelu a osekal všechno, co překáží plynulému proudění komplimentů a bonmotů. Co dál?

Aplikaci naposled aktivně využíval loni. Domluvil si přes ni devět schůzek. Šest z nich skončilo sexem ještě týž večer, zbylé tři později. Nikdy se však s žádnou partnerkou nesešel hned v den, kdy je Tinder propojil. Některé chtěly čas na rozmyšlenou, jiné prostě čekaly, až spolubydlící nebo rodiče uvolní byt. Jako komik měl výhodu. Odlišit se tím od zbytku. Pětadvacetiletý Jaroslav mluví v minulém čase.

Loni v létě se zamiloval a nevázaný život pro něj skončil. Přesto je jeho účet stále aktivní. Je příjemné vědět, že se člověk líbí, že ho ostatní swajpují doprava. Ptám se Kateřiny, co si od Tinderu slibuje.

rande na dvě noci online cz Cheb

Zábavu, odpovídá. Přítele nemá a momentálně si ho nehledá. Tráví totiž hodně času v práci a v příštím semestru bude dělat státnice na fakultě sociálních studií. Bylo to právě její povolání — pracuje v IT firmě — které ji přimělo Tinder vyzkoušet.

Přečetla si o něm v časopise nedlouho předtím, než vyrazila na služební cestu do Polska. Jako první se jí tam ozval místní architekt původem z Angoly. Sešli se v hotelovém baru a vzápětí pokračovali ke Kateřině na pokoj.

rande na dvě noci online cz Cheb

Stalo se to v květnu, dodnes si píšou. On mluví polsky, portugalsky a francouzsky, já česky, anglicky a německy. Ale s pomocí Google Translatoru se to dá zvládnout. Zrovna dneska jsem mu přála k narozeninám. Má několik desítek matchů, což pro mě přepočítává na samsungu s nakřáplým displejem.

Schůzky v kavárnách si od návratu zatím domluvila tři, nepočítaje v to mě.

Výpis inzerátů - seznamka

V jednom případě překousla i to, že se jí protějšek během dopisování přiznal, že má falešnou fotografii. Na žádném rande ale nakonec nezafungovala chemie. Těžkou hlavu si z toho Kateřina nedělá, známosti má, sex jí nechybí. Tinder je pro ni spíš okořeněním už tak pestrého života než branou k doposud nepoznaným zážitkům. Ačkoliv v jednom ohledu jí obzory přece jenom otevřel.

Ale i díky Tinderu vidím, že nejsou. Rozcházíme se po necelé hodině kaž­dý po svém. Ještě před schůzkou jsem Kateřině prozradil, že rande hledám jenom jako novinář. I tak ale cestou z kavárny pociťuji narcismus, o kterém mluvil Jaroslav. Je šestinásobnou vítězkou ankety TýTý v kategorii dabérek. Narodila se ve Šternberku do slovenské rodiny. Po otci má také polský a ukrajinský původ, po matce i maďarský a cikánský.

Rodiče pracovali v zemědělství a často se stěhovali, takže do základní školy začala chodit ve Slezských Rudolticích. Od třetí třídy navštěvovala školu v Loučné nad Desnou , kde už rodina zůstala trvale. I na šumperském gymnáziu pokračovala v herectví a recitaci, a vyhrála opakovaně v letech — celostátní amatérské recitační soutěže Wolkerův Prostějov i Neumannovy Poděbrady. Následovalo čtyřleté angažmá v Západočeském divadle v Chebu.

Ještě téhož roku se stala agentkou. Následujícího roku přešla do Městských divadel pražských a pod pražskou správu StB. Během své kariéry se objevila v několika celovečerních filmech jako Rozpuštěný a vypuštěný nebo Snowboarďáci , mnoha televizních inscenacích a seriálech Dobrodružství kriminalistiky , Četnické humoresky , Rodinná pouta , Ordinace v růžové zahradě V roce se jí narodil syn Jan a o tři roky později Roman.

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie. Tento článek potřebuje úpravy.

Všechny zážitky

Můžete Wikipedii pomoci tím, že ho vylepšíte. Jak by měly články vypadat, popisují stránky Vzhled a styl , Encyklopedický styl a Odkazy. Konkrétní problémy: duplicitní položky mj.? Šťastné ženy uvádějí Dostupné online. Jmenné prostory Článek Diskuse. Zobrazení Číst Editovat Editovat zdroj Zobrazit historii.

Wikimedia Commons. Valérie Zawadská Akademie múzických umění v Praze. Některá data mohou pocházet z datové položky.

0 / 5

Populární profily

b2 seznamka Teplice

Erika, 36

praha seznamka Humpolec

Teresa, 46

jak se seznámit s klukem přes facebook Jablonec nad Nisou

Anna, 28

muži hledají ženy Rychnov nad Kněžnou

Nicol, 20

seznamka sokolov Havířov

Květuše, 45

www seznamka Kyjov

Libuše, 34