Lubomíra, 38

Číslo profilu 4239119
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 03/31/2023
Jméno Lubomíra
Země Czech Republic
Město Vyškov
Orientace Bisexuální
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 170 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené státy Maledivy Nederland Srí Lanka Dánsko Lucembursko

Zprávy | Radio Prague International

Tuto zprávu poskytl uživatel Lubomíra Vyškov 04/1/2023 08:08:04

Kalendář soutěží strongman pro rok Extrémní sport s názvem strongman je v České republice téměř 20 let. Za tu dobu byly uspořádány desítky závodů, prošly jimi stovky závodníků, obměnila se generace strongmanů a pozměnil se i sport samotný. V následujícím článku jsem si pro Vás připravil shrnutí toho, jak je to aktuálně se strongmany v České republice. Kdo pořádá závody, jaké jsou federace u nás i ve světě, kolik je závodníků nebo jaké jsou kategorie.

Přidal jsem k tomu i několik nejčastějších disciplín u nás a v zahraničí, abyste měli přehled, co by Vás jednou mohlo na soutěži potkat, pokud byste chtěli soutěžit a o strongmanech toho moc nevíte. Federace a ligy O pořádání závodů na domácí půdě se starají sami závodníci, případně pořadatelé, kteří mají k tomuto sportu blízký vztah, neboť většina z nich sama v minulosti závodila či se na soutěžích jinak podílela.

V Čechách existuje několik asociací, které se snaží starat o strongmany. Není jich rozhodně tolik jako u silového trojboje, ale vzhledem k počtu závodníků je jich asi více než dost. Ta byla před necelými dvaceti lety založena Dr. Georgisem Patenidisem a od té doby zaštítila desítky závodů a exhibic. Federace sdružuje a podporuje závody amatérů i profesionálů.

Na konci roku vyhlašuje vítěze amatérského poháru, který se stává profesionálem, a zároveň vyhlašuje nejsilnějšího Čecha po sečtení bodů ze všech závodů v daném roce.

Nejdéle závodící strongman v České republice Jiří Žaloudek, se kterým jsme Vám minulý rok přinesli obsáhlý rozhovor , v roce založil Českou asociaci silných mužů, pod kterou od té doby pořádá strongmany v Čáslavi.

Závod je zařazen do České profesionální strongman ligy a zároveň i do Středoevropského poháru silných mužů, který pořádá Slovenská asociace silných mužů SASIM. Stejně jako předešlé zmíněné organizace není podporována ze strany státu, a proto veškerý chod leží na bedrech jejích dobrovolníků a mecenášů.

Mezinárodní federace, která by slučovala strongmany, jako to dělá kulturistická IFBB, neexistuje.

známost definice Teplice

Dá se proto předpokládat, že každý stát nebo země má svou vlastní federaci. Absence velké federace je jedním z hlavních důvodů, proč ve strongmanech není pevný řád a systém. Prestižních soutěží se účastní většinou známé firmy nebo závodníci s dobrými konexemi. Další významnou značku Giants Live má pod sebou jeden z největších propagátorů strongmanů na světě Colin Bryce. Hlavním tahákem je kvalifikace na World's Strongest Man. Bohužel se nikde přesně nepíše, jak se těchto soutěží zúčastnit, a je to tedy hodně o známostech.

Nutno podotknout, že Bryce v loňském roce spustil webový projekt Official Strongman, kam si strongmani po zaregistrování mohou nahrávat své maximální výkony v určitých disciplínách.

Jaroslav Heyrovský – Wikipedie

Tím se zařadí do celosvětového žebříčku a z něj se mohou kvalifikovat na zahraniční soutěže. Mohou tak dostat jedinečnou šanci. Vloni se v mrtvém tahu dostal vysoko i Čestmír Šíma a naskytla se mu šance startovat na World Deadlift Championship, bohužel se tou dobou potýkal se zdravotními problémy a nebyl schopen se soutěže zúčastnit.

Americká společnost Strongman Corporation pod vedením sympatické Dione Wessels zajišťuje závody v Americe. Především má na starosti soutěže Arnold Strongman Classic, amatérskou i profesionální divizi. Na starosti však nemá jen amerického Arnolda, ale i soutěže na zbývajících kontinentech. Amatéři a profesionálové Nejprve si shrňme českou scénu.

Pro definice cituji Wikipedii. Amatér je člověk, který nějakou činnost dělá ze zájmu ve svém volném čase jako koníček, tedy nikoli pro peníze jako zaměstnání.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho na Facebook. Související články:. Kalendář soutěží strongman pro rok World´s Strongest Man - videozáznamy. Lukáš Svoboda pomalu zahájil přípravu na příští sezónu! Diskuse k článku:. Uživatelské jméno: Heslo: Text:. Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Jméno: pamatovat Heslo: nová registrace zapomenuté heslo. Víte, že Clear Whey Hydrolyzate.

Trainox R Shot. Fishya R Shot. Superdoplňky ve sportovní výživě Daniela Krčová. Další fotografie Další příspěvky Do našeho fitka aktuálně hledáme kolegy na recepci.

Hledáme ty z vás Hledám muže, kterého neodradí překážky, které nám život připravuje. Někoho kdo mi bude naslouchat Ozvi se ještě dnes a pracuj v prostřed MP - Compeny, příp. Další inzeráty Vertigo pole fitness. Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte! Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2.

Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Po celou dobu cvičení je Vám k dispozici trenérka. Přijít můžete kdykoli! Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb.

Další kurzy. Fitness TV Ronnie. Kontakty Volná místa Publikace Projekty 3D prohlídky poboček. Současná strongman scéna: federace, divize a základní disciplíny.

Upozornit na novou odpověď e-mailem. Ferry - Ahoj, děkuji za reakci, pokusím se něco dát dohromady do d.. Mohl by autor sdělit ještě ně..

Daniii stanley ZdenekS Další fotografie Vertigo pole fitness Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte! Michal Kulštejn Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2.

Contours - dámské fitness ve 30 minutách Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku. Svaz kulturistiky a fitness České republiky Oficiální webová prezentace Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Eagle Fitness - Praha 9 Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb. Trenérská škola. O nás Naši autoři Pravidla a podmínky Reklama na Ronnie.

Kalendář soutěží strongman pro rok Extrémní sport s názvem strongman je v České republice téměř 20 let.

Za tu dobu byly uspořádány desítky závodů, prošly jimi stovky závodníků, obměnila se generace strongmanů a pozměnil se i sport samotný. V následujícím článku jsem si pro Vás připravil shrnutí toho, jak je to aktuálně se strongmany v České republice. Kdo pořádá závody, jaké jsou federace u nás i ve světě, kolik je závodníků nebo jaké jsou kategorie.

Přidal jsem k tomu i několik nejčastějších disciplín u nás a v zahraničí, abyste měli přehled, co by Vás jednou mohlo na soutěži potkat, pokud byste chtěli soutěžit a o strongmanech toho moc nevíte. Federace a ligy O pořádání závodů na domácí půdě se starají sami závodníci, případně pořadatelé, kteří mají k tomuto sportu blízký vztah, neboť většina z nich sama v minulosti závodila či se na soutěžích jinak podílela.

V Čechách existuje několik asociací, které se snaží starat o strongmany. Není jich rozhodně tolik jako u silového trojboje, ale vzhledem k počtu závodníků je jich asi více než dost. Ta byla před necelými dvaceti lety založena Dr. Georgisem Patenidisem a od té doby zaštítila desítky závodů a exhibic. Federace sdružuje a podporuje závody amatérů i profesionálů. Na konci roku vyhlašuje vítěze amatérského poháru, který se stává profesionálem, a zároveň vyhlašuje nejsilnějšího Čecha po sečtení bodů ze všech závodů v daném roce.

Nejdéle závodící strongman v České republice Jiří Žaloudek, se kterým jsme Vám minulý rok přinesli obsáhlý rozhovor , v roce založil Českou asociaci silných mužů, pod kterou od té doby pořádá strongmany v Čáslavi. Závod je zařazen do České profesionální strongman ligy a zároveň i do Středoevropského poháru silných mužů, který pořádá Slovenská asociace silných mužů SASIM.

Stejně jako předešlé zmíněné organizace není podporována ze strany státu, a proto veškerý chod leží na bedrech jejích dobrovolníků a mecenášů.

Máme více dobrých marketérů, než si myslíme -

Mezinárodní federace, která by slučovala strongmany, jako to dělá kulturistická IFBB, neexistuje. Dá se proto předpokládat, že každý stát nebo země má svou vlastní federaci. Absence velké federace je jedním z hlavních důvodů, proč ve strongmanech není pevný řád a systém.

Prestižních soutěží se účastní většinou známé firmy nebo závodníci s dobrými konexemi. Další významnou značku Giants Live má pod sebou jeden z největších propagátorů strongmanů na světě Colin Bryce.

Hlavním tahákem je kvalifikace na World's Strongest Man. Bohužel se nikde přesně nepíše, jak se těchto soutěží zúčastnit, a je to tedy hodně o známostech. Nutno podotknout, že Bryce v loňském roce spustil webový projekt Official Strongman, kam si strongmani po zaregistrování mohou nahrávat své maximální výkony v určitých disciplínách.

Tím se zařadí do celosvětového žebříčku a z něj se mohou kvalifikovat na zahraniční soutěže. Mohou tak dostat jedinečnou šanci. Vloni se v mrtvém tahu dostal vysoko i Čestmír Šíma a naskytla se mu šance startovat na World Deadlift Championship, bohužel se tou dobou potýkal se zdravotními problémy a nebyl schopen se soutěže zúčastnit.

Americká společnost Strongman Corporation pod vedením sympatické Dione Wessels zajišťuje závody v Americe.

známost definice Teplice

Především má na starosti soutěže Arnold Strongman Classic, amatérskou i profesionální divizi. Na starosti však nemá jen amerického Arnolda, ale i soutěže na zbývajících kontinentech. Amatéři a profesionálové Nejprve si shrňme českou scénu.

Jan Tamáš - Názory

Pro definice cituji Wikipedii. Amatér je člověk, který nějakou činnost dělá ze zájmu ve svém volném čase jako koníček, tedy nikoli pro peníze jako zaměstnání. Líbil se Vám článek? Sdílejte ho na Facebook. Související články:. Kalendář soutěží strongman pro rok World´s Strongest Man - videozáznamy. Lukáš Svoboda pomalu zahájil přípravu na příští sezónu! Diskuse k článku:. Uživatelské jméno: Heslo: Text:.

Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Jméno: pamatovat Heslo: nová registrace zapomenuté heslo.

Day Starter. Trainox R Shot. Fishya R Shot. Superdoplňky ve sportovní výživě Daniela Krčová. Další fotografie Když si nepřečteš, že tam nemáš co dělat a když IFBB Další příspěvky Další inzeráty Vertigo pole fitness.

Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte! Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2. Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku.

Po celou dobu cvičení je Vám k dispozici trenérka. Přijít můžete kdykoli! Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb.

Od aeroauta po nulovou gravitaci. Sci-fi má svůj obsáhlý výkladový slovník - Teplický deník

Další kurzy. Fitness TV Ronnie. Kontakty Volná místa Publikace Projekty 3D prohlídky poboček. Současná strongman scéna: federace, divize a základní disciplíny. Upozornit na novou odpověď e-mailem.

Šéf protidrogového online - Policie České republiky

Ferry - Ahoj, děkuji za reakci, pokusím se něco dát dohromady do d.. Mohl by autor sdělit ještě ně.. Daniii stanley ZdenekS Další fotografie Vertigo pole fitness Zlepšíte svou koordinaci a flexibilitu, posílíte core systém, zlepšíte vytrvalost, naučíte se spoustu triků a hlavně se pobavíte!

Michal Kulštejn Osobní trenér, poradce pro dietní a výživové strategie, reprezentant České republiky v oblasti kulturistiky a fitness v kategorii physique mužů a autor bestsellerů Sacharidové vlny 1 a 2. Contours - dámské fitness ve 30 minutách Kombinace strojů a aerobního cvičení určené pro snižování váhy a tvarování postavy v každém věku.

Svaz kulturistiky a fitness České republiky Oficiální webová prezentace Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Eagle Fitness - Praha 9 Moderní fitness centrum Eagle Fitness o dvou patrech a celkové rozloze m² Vám nabízí ucelenou nabídku sportovních aktivit a s nimi spojených služeb. Trenérská škola. O nás Naši autoři Pravidla a podmínky Reklama na Ronnie.

0 / 5