Stella, 22

Číslo profilu 4444814
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Stella
Země Czech Republic
Město Kolín
Orientace Lesbičky
Věk 22
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 154 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Kroatië Švédsko Pacifik Turecko Chorvatsko Egypt

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Stella Kolín 06/5/2023 03:13:06

Hradec Králové - ‎

Pokud se chcete seznámit s někým z Hradce Králové, u nás máte šanci najít svoji vysněnou lásku. Jste už příliš dlouho bez partnera, přestože všichni kolem vás už si někoho pro život našli? Nezoufejte, nejste v tom sami. Nezadaných lidí je na světě opravdu mnoho.

Seznamka, nový vztah, nový život |

Kromě těch, kterým se doposud nepodařilo s nikým seznámit, existuje i celá řada lidí, kteří jsou sami z jiného důvodů. Tím může být rozvod nebo to, že jeden z partnerů náhle zemřel a dotyčný ovdověl. Samota je pro lidi většinou velmi skličující. Vyměňte samotu za život ve dvou a buďte konečně zase šťastni!

Pokud bydlíte v Hradci Králové, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Hradce Králové, pak jste na správném místě. Seznamka v Hradci Králové je určena právě pro vás! Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Hradci Králové na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Seznámení - Hradec Králové. Seznamka naLovu

Uspěchané partnerské vztahy nejsou v dnešní hektické době žádnou zvláštností. Snažte se tedy alespoň vy věnovat svému prvnímu rande a dalším schůzkám velkou pozornost. Věřte, že nebudete litovat. Možností máte celou řadu. Hradec Králové totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Gay seznamka -

Hradec Králové patří mezi města s nádherně udržovanými plochami zeleně. Pokud tedy chcete strávit své první rande na čerstvém vzduchu, zajděte se projít do nejkrásnějšího městského parku Jiráskovy sady na soutoku řek Labe a Orlice.

V Hradci Králové stojí za zmínku určitě také Hvězdárna a Planetárium, Galaktická a Planetární stezka , renesanční Bílá věž nebo Muzeum moderního umění.

A pokud už vás budou bolet po tom procházení nohy, můžete se projet po městě turistickým hradeckým vláčkem. Vláček vyjíždí od Muzea východních Čech.

seznamka bez prihlaseni Hradec Králové

Milovníky vody určitě zaujme zhruba hodinová projížďka pirátskou plachetnicí nebo parníkem ze Smetanova nábřeží. Městské lesy nabízí svým návštěvníkům krásný kousek přírody ve městě. Nabídka, jak zde trávit volný čas, je opravdu obrovská.

Na Tinderu jsem se nestačila divit, popisuje redaktorka seznamování -

Můžete zde jezdit na koni, procházet se, aktivně sportovat, koupat se, podívat se do malebné hájovny, rybařit nebo jen posedět a popovídat si v altánech nebo na místních lavičkách. Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného královéhradeckého divadla nebo kina.

Kromě Klicperova divadla můžete navštívit také Divadlo Drak , jenž hraje představení pro nejširší věkové rozmezí diváků. Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené královéhradecké restauraci, vinárně či kavárně. Gastronomický zážitek zažijete určitě ve stylové pirátské restauraci Steak Station Morgan nebo ve značkové kosmopolitní restauraci Potrefená Husa.

Seznamka - Hradec Králové - Královéhradecký kraj

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném královéhradeckém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Ptáte se kde? Registrací vyjadřujete souhlas se smluvními podmínkami , zásadami ochrany osobních údajů a používáním souborů cookie. Nebudeme vás obtěžovat zdlouhavým vyplňováním osobnostního dotazníku. Svoji registraci provedete pomocí 4 jednoduchých kroků.

Abychom mohli zaručit ty nejlepší výsledky vašeho seznámení, máte možnost si svůj profil doplnit o více detailů, jako jsou vaše koníčky, práce i rodina. Naše seznamka obsahuje intuitivní hledání, v němž si pomocí parametrů zvolíte svůj vlastní okruh hledání.

Filtr hledání si můžete kdykoli změnit. Díky funkcím, které mi Yellobar nabízí, mám jistotu, že svůj profil mám plně pod kontrolou. Byla jsem vždy zklamaná, že chtěly po mně ihned platit měsíční poplatky. To u Yellobaru neřeším.

A v běžném životě nemám na seznamování čas.

seznamka bez prihlaseni Hradec Králové

Na Yellobaru oslovuju ty, které odpovídají mým preferencím. Seznamka pro vážný vztah bez žádných měsíčních poplatků. Jsem žena muž. Hledám ženu muže. Vylepšený profil Abychom mohli zaručit ty nejlepší výsledky vašeho seznámení, máte možnost si svůj profil doplnit o více detailů, jako jsou vaše koníčky, práce i rodina. Rozšířené hledání Naše seznamka obsahuje intuitivní hledání, v němž si pomocí parametrů zvolíte svůj vlastní okruh hledání. Proč si nás oblíbit neplatíte žádné měsíční poplatky hledáte pouze podle vašich preferencí máte přehled o návštěvách i hodnocení vašeho profilu seznamovat se můžete i na cestách v mobilu chráníme vaši komunikaci pomocí šifrování neuvidíte žádné nevhodné fotografie nepožadujeme vaše osobní údaje máte možnost blokovat nevhodné uživatele.

Jsme otevřeni všem nezáleží nám na vaší orientaci, vidíte však pouze ty profily uživatelů, které skutečně hledáte. Vyrobeno s v České republice Registrovat Jednorázový registrační poplatek činí Kč.

0 / 5