Stela, 41

Číslo profilu 4457191
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Stela
Země Czech Republic
Město Čáslav
Orientace Bisexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 166 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Švýcarsko Griekenland Rakousko

Svatby jako řemen. Svatební agentury mají čím dál víc práce -

Tuto zprávu poskytl uživatel Stela Čáslav 06/6/2023 03:35:06

Plzeňský kraj skýtá mnoho krásných a historických míst pro vaši svatbu.

Svatební salóny, Plzeň-město | firmy - Evropská databanka

Plzeňský kraj je nádherné místo s romantickou přírodou a mnoha místy jak pro klasický obřad v kostele, tak i na radnici nebo pro svatební obřad na hradech, zámcích a dokonce i zříceninách. Plzeň a její okolí na vás hned od začátku zapůsobí svou romantickou atmosférou a vaším přáním bude svatba na některém ze zdejších krásných míst. Pokud se rozhodnete pro svatbu přímo v Plzni, budete mít na výběr hned z několika míst pro obřad.

Přejete si klasickou svatbu? Můžete ji mít v centru města na Plzeňské renesanční radnici nebo v Masných krámech či Západočeském muzeu. Pro romantický obřad v přírodě si vyberte např. Obřad pod širým nebem můžete být také u jezírka ve Škodalendu na břehu přehrady České údolí.

A pokud jste milovníky plzeňského piva, pak svatba přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj bude pro vás jistě nezapomenutelným zážitkem. Můžete si zde říct své ANO a poté uspořádat hostinu a večerní veselici. Vše na jednom místě s jedinečným pivem PilsnerUrquell.

Svatba v zahraničí - Diskuze | Ecz

Jak jsme již říkali, vaše svatba může proběhnout také na nádherných, starých hradech, zámcích a zříceninách. Na Plzeňsku se nachází jedna z největších a nejznámějších zřícenin hrad Rabí, svatební obřad zde budete mít ve staré konírně. Mezi další krásné památky patří:. Klatovy a jejich okolí také nabízejí krásná místa na svatební obřad. Věděli jste, že celý svatební den můžete prožít na Zámku Klenová?

Zřícenina středověkého hradu bude na svatebních fotografiích působivá.

Kolik stojí svatba a jak ji zařídit levně? Tipy, kde ušetřit! -

Dále je pro vás k dispozici královský hrad Kašperk nebo vodní hrad Švihov z konce Váš svatební obřad se může uskutečnit v obřadní síni Městského úřadu, na zahradě Chodského hradu v Domažlicích nebo v Augustiánském klášteře. Neobvyklý svatební den prožijete na Chodské chalupě , ale i na hradě a zámku Horšovský Týn. V Plzeňském Prazdroji se vaří nejen skvělé pivo, ale i jedinečné akce. Uspořádejte svůj svatební den v plzeňském pivovaru a proměňte jej v nezapomenutelnou událost vašeho života.

svatební agentura svatba v zahraničí Plzeň

Čekají na vás unikátní prostory, skvělý catering, bohatý doprovodný program a služby připravené na míru dle vašich požadavků. Svatební obřad můžete mít pod širým nebem přímo v pivovaru, kde je několik krásných zákoutí k výběru, či v Pivovarském muzeu. Svatební hostinu pak uspořádejte v secesně zdobených interiérech s kapacitou až osob či zahradním pavilonku s okouzlující atmosférou. Foto: Plzeňský Prazdroj, a.

Hudba na svatbu - Plzeň a okolí - Svatební katalog

Klademe důraz na originalitu a individuální přístup, sestavíme vám svatební den přímo na míru. Postaráme se o celkové téma svatby, navrhneme a vyrobíme dekorace na míru nebo jen zapůjčíme, vybereme pro vás místo konání a zajistíme ostatní dodavatele včetně oddávajícího.

Stojíme na pevných základech zkušeností s koordinací více jak svateb. Před 6 lety vše vzniklo na malebném zámku Obytce, kde také máme své působiště. Mnoho spokojených nevěst a ženichů nám dodalo odvahy a dnes již organizujeme svatby po celé republice. Koordinátorský kurz byl nezbytnou součástí našeho posunu vpřed a dnes vám můžeme nabídnou vše, co jsme se za ty roky naučili. Plánujete Váš svatební den a stále nemůžete najít vhodné místo s romantickou atmosférou a kompletním svatebním servisem?

Pak právě pro Vás bude perfektním místem zámek Obytce, který snoubí romantiku, nádhernou přírodu a kouzelnou atmosféru. Nezáleží na tom, odkud pocházíte, ale na tom, kde chcete mít svatbu obřad a hostinu.

Náš tým | Svatební agentura K&P se zabývá organizací svateb na klíč a svatebním designem

Můžu si vybrat druh květin, ze kterých chci mít kytici? Záleží na druhu květin a velikosti svatební kytice. Jestli muzeme mluvit o nejakem prumernem balicku, ktery je takovy standartni se pohybuje do 5. Nás najdete pod kontaktem www. Na to, kolik stojí celá svatba nebo na to, kolik stojí služby svatební agentury? Svatby u moře čili v zahraničí nezajišťujeme. Existují ale agentury, které se na svatby v zahraničí specializují. Podle čeho děláte kytice? Můžu si přinést fotografii z časopisu?

V kurzu je ale vždy to, co se Vám líbí nejvíce. Přinést fotografii samozřejmě můžete, pomůže to k upřesnění Vašich představ. Máte třeba nějaké slevy od restaurací, které kompenzují navýšení ceny? Kdybyste si zajišťoval svatbu sám a pečlivě si evidoval všechny výdaje telefony, benzín, čas, volna z práce, apod.

Vhodné je sladit obě maminky maminku ženicha i nevěsty. Obě dostanou kytičky pro maminky, takže by měly ladit s barvou a stylem svatby. Ta to povolí tehdy, když místo splňuje zákonem dané podmínky místo musí odpovídat slavnostnosti okamžiku a musí být veřejně přístupné. Šlo by to zorganizovat u nás v penzionu? Nejsem příliš mobilní? Dnes se svatby často pořádají na netradičních místech, mezi které patří také penziony či hotely.

Může to být i firma, která se nevěnuje pouze svatebnímu sortimentu? Opět Vás pro více informací odkáži na náš web www. Organizujete jich více, třeba i v regionech? Dá se ale říci, že účast na veletrhu cenově začíná na 5. Více informací na webu www. Všechny chaty.

Plzeňský hotel Angelo hostí svatební veletrh | ZPRÁVY - Plzeň |

Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí.

svatební agentura svatba v zahraničí Plzeň

Záznam chatu ze středy

0 / 5