Melisa, 19

Číslo profilu 4788051
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 03/31/2023
Jméno Melisa
Země Czech Republic
Město Sokolov
Orientace Heterosexuální
Věk 19
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 150 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Vietnam Srí Lanka Lotyšsko

Information package & Course catalogue

Tuto zprávu poskytl uživatel Melisa Sokolov 04/1/2023 08:09:04

Žijeme nejen v samolepkách zalepení už víc jak 26 let, během kterých jsme v yrostli v jednu z největších tiskáren v České republice s širokým sortimentem výrobků. Je tedy jasné, že už se jen tak neodlepíme.

Portfolio našich produktů zahrnuje širokou škálu samolepicích etiket, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly, potisk laminátů i speciální tisky z role na míru klientům. Pro lepší orientaci můžete také využít inspirace na základě segmentově členěného portfolia.

Colognia má nového muže ve svém vedení | Colognia press, a.s.

Dodáváme své produkty v rámci širokého spektra zákazníků. Každé oborové řešení má svá specifika a speciální potřeby. Zkušenosti, získané za dobu existence tiskárny Colognia press, jsou naším jedinečným vkladem do profesionální spolupráce s mnoha různorodými klienty.

Používáme nejlepší mašiny na světě, které obsluhují skuteční mistři svého řemesla. Na naší kvalitě je to vidět. Koncem roku změnila židle v kanceláři ředitele společnosti svého majitele. Štěpánku v čele Colognie vystřídal Miroslav Galuška — muž s hlubokým technickým zázemím, silnou procesní orientací a vášní pro osobní rozvoj.

Beata est vita conveniens naturae suae , neboli požehnaný je život, který je v souladu s jeho přirozeností. Tento citát od římského filosofa Senecy zaujímá na LinkedIn profilu Miroslava Galušky své čestné místo hned pod jeho jménem.

O tom, jaký je jeho profesní i osobní život a kam chce Colognii v následujících letech dovézt, si s nový mužem v jejím vedení povídala naše markeťačka Míša. Můžeš nám představit, kdo je Miroslav Galuška? Jaký je? Systematický, náročný a přímý — občas až moc.

Čím jsem starší, tím méně chodím kolem horké kaše. Ke všem vlastnostem se postupně dostaneme. Pojďme se teď zastavit u té přímosti. Co na ni říkají ostatní?

Život v Sýrii, Praha – vstupenky na | smsticket

Podle toho, jak moc jsou na mě zvyklí. I zpětně se dozvídám od bývalých kolegů, že to pro ně byl zpočátku nepříjemný šok, ale dlouhodobě je to rozhodně výhoda. Člověk ví, na čem je. A na druhou stranu ani mně nevadí, když dostanu plnou palbu. Řekla bych, že to souvisí i s tou tvojí systematičností, možná efektivitou. Čím víc toho má člověk na starosti, tím méně má čas i chuť být do problému takzvaně zasvěcován. Potřebuješ slyšet to podstatné, ideálně v jedné větě. To bývá vnímáno negativně, protože vyjádřit se v jedné dvou větách je náročné.

Etiketa, zvláštní události - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Co se týká té náročnosti, myslíš náročný na sebe nebo na okolí? Ale uvědomuju si, že i s tímhle musím zpočátku opatrně. Colognia je velmi domácká a kdybych přišel se všemi obvyklými požadavky v plném rozsahu, řekli byste, že je to neúnosné.

Na požádání posíláme knihy s osobním věnováním a podpisem autora. Kniha je zajímavou kombinací současnosti a minulosti. Jednou linií jsou kouzelné výlety hlavního hrdiny Roka do různých historických epoch, kdy se seznamuje se životem na dvorech nejslavnějších panovníků v dějinách, druhou linií je jeho život obyčejného chlapce v současnosti, který poznává pravidla chování v rodině, ve škole i ve společnosti. Obě linie se prolínají a poskytují čtenáři poučení o etiketě minulosti i současnosti.

Kniha je určena dětem školního věku od osmi let. V ceně knihy získáváte audioknihu ke stažení, namluvenou Ladislavem Špačkem. Tato příručka je určena manažerům v byznysu, úředníkům veřejné správy, politikům na všech úrovních, specializovaným reprezentantům firem, například realitním makléřům, finančním zprostředkovatelům, obchodním a finančním poradcům, reprezentantům farmaceutických společností, obchodníkům, podnikatelům všech stupňů, politikům.

Najdete v ní všechno, co by manažer jakékoli firmy nebo úřadu měl ovládat: etiketu, komunikaci, strategii vyjednávání, protokolární pravidla, prezentaci, rétoriku, komunikaci s médii — tedy v souhrnu umění, jak dosáhnout profesního úspěchu.

Obrazová etiketa poskytuje podrobné informace o pravidlech chování ve všech oblastech rodinného a společenského života i světa byznysu — to vše jen formou fotografií.

Kniha obsahuje všechny podstatné okruhy etikety, jako je oblékání, stolování, seznamování, představování a zdravení, ples, promoce, chování ve vlaku či tramvaji, ve firmě a úřadu a mnoho dalších, a prezentuje je jen fotografiemi, text se omezuje na stručné české a anglické popisky. Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří do šesti let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem.

Knížka Dědečku, ještě vyprávěj je volným pokračováním úspěšné knihy pro děti Dědečku, vyprávěj. Laskavá slova moudrého dědečka provázejí opět půvabné ilustrace Jany Fernandes.

Tereza je obyčejná šestnáctiletá holka, která se seznámí na facebooku s klukem o něco starším, a společně prožívají všechny situace, do kterých se dostávají mladí lidé jejich věku…. Moderní etiketa je uživatelsky přátelštější, snadno se v ní orientujeme, má příjemný formát, který z ní činí věrného průvodce doma i na cestách, najde si místo v každé domácí i firemní či školní knihovně.

Obsahuje vše, co od praktické příručky očekáváme: Podrobně se věnuje oblékání mužů i žen, a to jak společenskému, tak i pracovnímu odívání, upozorňuje na nástrahy a současně dává dobré rady, jak řešit různé situace. Obsáhlá je pasáž o zdravení, podávání ruky či představování, tykání a vykání.

Velkou pozornost věnuje stolování, kde i dobří znalci etikety často chybují. Kniha informuje o moderních trendech, tak aby poskytla co nejaktuálnější informace všem zájemcům o etiketu. Dědečku, vyprávěj o světě je čtvrtý díl série knih o laskavém dědečkovi a zvídavé vnučce Viktorce.

Tentokrát se spolu vypraví na dobrodružnou cestu po Evropě. Všude dědeček Viktorce vypráví o jejich historii, o nejvýznamnějších památkách, všímají si spolu, jakými jazyky se v těchto zemích mluví, jaká jsou typická jídla a zvyky obyvatel. Viktorka si uvědomuje, jak důležitá je pro cestování po světě angličtina, ale snaží se udělat radost lidem kolem sebe i tím, že poděkuje nebo pozdraví v jejich jazyce.

A jako ve všech předchozích dílech dědeček ví, že nejlépe si děti zapamatují historické události díky pověstem a veselým i smutným příběhům z minulosti.

Dárky k výročí | – zážitky jako dokonalé dárky

V malých čtenářích pěstuje pocit sounáležitosti s celým kontinentem, lásku ke svobodě a hrdost na velké osobnosti evropských dějin. Kniha je opět vybavena audio CD, které načetl Ladislav Špaček.

V posledních letech jsme svědky zásadní proměny vztahu zdravotnického personálu k pacientům a veřejnosti. Zvyšují se standardy chování vůči klientům, osobní péče, důraz na ochranu důstojnosti a práv klientů, nároky na estetické prostředí, šetrnost procedur, samozřejmostí se stává spolupráce s pacientem, jeho informovanost o průběhu léčby a její prognózy. Ne všude je laťka posazena tak vysoko, protože stereotypy chování, které provázely léčebný proces v uplynulých desetiletích, jsou v některých oblastech stále ještě silně zažity.

Kniha vede lékaře, sestry a další zdravotnické profese ke vstřícnému, ohleduplnému a empatickému chování. Upozorňuje na důležitost správné komunikace s klienty, protože porozumění slovům lékaře je předpoklad spolupráce.

Vztah pacienta a lékaře je specifický, od formy paternalistické dospěl k formě partnerské, která akcentuje lidská práva, svobodnou volbu alternativních léčebných možností i volbu lékaře. Autor zdůrazňuje, že hlavním cílem komunikace s pacientem je získání jeho důvěry, neboť jedině tak se bude pacient aktivně podílet na léčbě, bude trpělivě snášet nezbytné procedury a respektovat léčebný režim.

Patřičnou pozornost věnuje také ošetřovatelské praxi a sociálním službám jako návazným a doplňujícím oblastem primární léčebné péče. Mezi tématy najdeme pravidla etikety při různých příležitostech, jichž se lékaři účastní, základy etikety při kontaktních situacích, společenských akcích, recepcích, večeřích či kongresech. O své zkušenosti s etiketou ve zdravotnictví se podělí se čtenáři významné osobnosti české medicíny, jako kardiochirurg Jan Pirk, vynikající chirurg Pavel Pafko, předseda České internistické společnosti Richard Češka, přední český psychiatr Cyril Höschl a další uznávaní praktici.

0 / 5