Josefina, 41

Číslo profilu 4946224
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Josefina
Země Czech Republic
Město Uničov
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 190 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Dominikánská republika Estonsko Nederland Finsko Kapverdy Slovensko Kanárské ostrovy

Umělecké agentury - Kultura a společnost - Frýdek-Místek -

Tuto zprávu poskytl uživatel Josefina Uničov 06/6/2023 03:58:06

Nabízíme ozvučení a osvětlení kulturních, společenských i sportovních akcí včetně tanečních zábav či diskoték. Zajišťujeme služby kulturní agentury. Provádíme realizace akčních kaskadérských exhibicí.

Zajišťujeme programy na objednávku se zapojením klienta. Výuka divadelního, filmového a muzikálového herectví, tance, zpěvu a moderování. Pořádání uměleckých kurzů. Svatební salon nabízí kompletní servis při zajišťování svateb. Zajišťujeme svatební a plesové šaty, pánské obleky, oznámení, květiny, dorty a cukroví, catering, dopravu, hudbu a zábavu, foto-video, salon krásy, dekorace.

Reálná svatba Archives - Svatební agentura Lucie Holá

Koordinace svatebního dne. Provoz seznamovací agentury. Možnost vážného seznámení s ženami z Ruska, Ukrajiny a Kazachstánu. Prezentace a zprostředkování vystoupení mladých umělců z oblasti vážné hudby a výtvarného umění. Pořádání benefičních akcí. Zařídíme pro Vás veškeré přípravy spojené se svatbou. Zajistíme pro Vás svatbu na zámku, svatbu na hradě, svatbu v kostele, svatbu v zahraničí, svatební oznámení, svatební šaty, svatební dort, svatební účes, dopravu včetně koordinace svatebního dne.

Zajišťujeme společenské akce, firemní večírky, VIP party, svatby a dětské programy. Nabízíme ozvučení a moderování akcí, plesů, svateb a diskoték. Pronajímáme párty stany. Též šou tří klanů přímo až k Vám. Uvádíme pořady pro děti a pro dospělé, divadlo, pohádky, karneval, den dětí. Zajistíme ozvučení, pódia, nafukovací atrakce a balónky.

Nabídka umělecké a produkční činnosti.

Agentury - 93 -

Organizace firemních akcí, školení, festivalů, městských oslav, plesů, maškarních plesů a modních přehlídek. Pořádání kaskadérských vystoupení průjezdu ohněm, rychlé jízdy, jízdy po dvou kolech a dalších dovedností v oblasti automobilismu. Pořádání uměleckých a zábavných produkcí na firemní akce, oslavy, svatby, dětské programy, teambuildingové aktivity. Zprostředkování a produkce kulturních pořadů a uměleckých vystoupení, plesů, firemních akcí a slavností.

Zajištění ohňostroje a nafukovací atrakce. Zabýváme se zastupování umělců a produkováním hudebních, baletních i operních představení. Nabídka služeb tanečního orchestru na plesech, rautech, recepcích, promo akcích, reklamních kampaních, kulturních programech či školeních. Pořádáme kulturní a umělecké akce. Charitativní aukce uměleckých předmětů, vzdělávací semináře, kongresy a konference, výstavy a charitativní sbírky ve prospěch znevýhodněných skupin občanů.

Zabýváme se publikační, osvětovou a poradenskou činností. Nabízíme veškeré služby související se svatbou. Zajišťujeme dopravu, šaty, výzdobu, kytice a dorty. Nabízíme tématické kulturní programy od komorních vystoupení po kompletní akce.

Nabízíme svatební servis s možností konzultací a stanovení individuálního rozpočtu. Pořádání koncertů, operních představení a openair projektu Klasika pod hvězdami.

Stránky čtyřnásobného držitele televizních cen TýTý. Bavičská One Man Show pro veřejnost i uzavřenou společnost. Moderování všech typů kulturních akcí. ERGO je novostředověká hudební skupina hrající autorskou hudbu se středověkými prvky gotika, renesance.

svatební agentura svatba v zahraničí Chodov

Na hudebním poli účinkuje více jak 30 let a spolupracuje s šermířskými, tanečními a dalšími umělci. Skupina vystupuje na hradech a zámcích, městských Klaun Hopsalín se zrodil v roce a od té doby baví děti i dospěláky ve svých zábavných programech.

svatební agentura svatba v zahraničí Chodov

Jméno mu daly samy děti podle náplně programu, který je plný písniček, hopsání a zábavy. Specializujeme se na: zábavné programy pro Kreslení naživo karikatur a rychlo-portrétů hostům svatby, narozenin i firemní párty nebo jiné akce. Kreslení karikatur a portrétů na zakázku podle fotografií poslaných emailem. Karikaturu, portrét, ale i živou produkci karikaturisty můžete využít jako Skupina historického šermu se zaměřením na Římskou říši v období 1.

Naše skupina byla založena pod názvem Shs Roma Victor o. Litovel, kde jsme byli vedeni pod Městským klubem Litovel. V roce …. Dvojnásobný mistr republiky, profesionální kouzelník, držitel řady našich i mezinárodních ocenění z kongresů a soutěží v moderní magii, prezident Unie moravských kouzelníků od roku Účinkuje v několika samostatných programech, v komické magii, jako Umělecká a hudební agentura ARTUM působí jednak v oblasti zprostředkování jednotlivých umělců nebo celých pořadů, ale můžete si objednat také akce na klíč, kde pro vás zajistíme vše od vystoupení nejrůznějších umělců po catering.

Při jednání se můžete Skupina scénického šermu. Věnujeme se především období gotiky, ovšem je možné akci přizpůsobit Vašim požadavkům.

Místa pro svatbu a svatební hostinu v Karlovarském kraji |

Členové působí jako profesionální kaskadéři u tuzemské i zahraniční produkce. Vystupujeme převážně v České republice, Německu a Rakousku. Zajišťujeme programy a účinkující pro firemní a společenské akce, městské slavnosti, dny dětí, plesy, vánoční večírky, televizní pořady, teambuildingy, outdoor a indoor akce a další příležitosti.

Specializujeme se na country a western, akce na klíč po celé Zajišťujeme produkci kulturních pořadů: hudba, tanec, zábavná herecká vystoupení, moderátoři, VIP osobnosti, revivalové skupiny, DJ´s, talk shows, varieté, varietní umělci, folklor, ohňostroje, technické zajištění, mobiliář. Vysoká kvalita, komplexnost a Pořádáme divadelní představení a pašijové hry. Kulturní centrum je příspěvkovou organizací města s právní subjektivitou. Bylo zřízeno v červenci za účelem organizování kulturního a společenského života pro podporu kulturních a tvůrčích aktivit.

Součástí je knihovna, pověřená regionálními funkcemi.

– brigády pro studenty v ČR i v zahraničí

Nabídka služeb kulturní agentury při zajištění společenských akcí. Zajištění společenských akcí na klíč. Dodáváme interprety, programy na plesy , narozeninové večírky, firemní večírky. Zprostředkováváme rauty. Také se věnujeme modelingové agentuře - výchova Internetový prodej historický sortiment pro šermíře a rekonstrukce řemesel. Nabídka se především zaměřuje na historické potřeby, řemeslné pomůcky a materiály k řemeslné výrobě.

Naše výrobky jsou vždy historické a nikoliv jen historizující napodobeniny. Přidat firmu Editovat Kontakt. Katalog Mapy Obrázky Články. Pouze v této kategorii Jen organické výsledky. Umělecké agentury Info-Frydek-Mistek. Castingové agentury Historická vystoupení. Novostředověká hudební skupina ERGO www. Klaun Hopsalín www. Karikaturista na svatby a firemní akce www. Praha 9 - Dolní Počernice, Pilníkovská Červenka, Komenského Zlatníky-Hodkovice - Hodkovice.

Agentura Zorro www. Mrač Společnost pro zachování Hořických pašijových her z. Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace www. Blanka Somrová, DiS. Frýdek-Místek, Jana Čapka David Ptáček - Brooklyn www. Krmelín, Proskovická Rytíři z Hückeswagen, o. Kozlovice Petr Tryščuk www. Kunčice pod Ondřejníkem E-shop Svěžest a mládí.

0 / 5