Katarina, 23

Číslo profilu 5015993
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Katarina
Země Czech Republic
Město Opava
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 188 cm
Váha 57 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Malediven Srí Lanka Indonésie Velká Británie Kroatië Griekenland Venezuela

Facebook spouští evropskou seznamku

Tuto zprávu poskytl uživatel Katarina Opava 06/6/2023 03:32:06

Seznamovací appky | Recenze nejlepších mobilních seznamek

Rozhodli jste se skoncovat se samotou a najít si vhodného partnera. Říkáte si, proč nevyužít služeb seznamky? Za zkoušku to přece stojí. Ale jak vybrat tu správnou seznamku, když jich je na internetu tolik? Třeba vám naše recenze pomohou. Dnes se zaměříme na seznamku Elitedate. Elitedate se na svých stránkách prezentuje jako česká seznamka určená pro vážný vztah. Hledáte-li tedy partnera pro trvalý vztah, jste tu správně.

Dbají na podrobné a úplné vyplnění profilu, používání reálné fotky. Některé profily jsou ověřovány i telefonicky. Jejich kontrolní systém by měl zabránit přítomnosti falešných profilů. Členství v seznamce není nikterak věkově omezeno. Nejčastěji se však registrují lidé mezi 25 a 45 lety.

Objevují se však i důchodci a studenti. Nicméně seznamka objektivně uvádí údaje, ze kterých je zjevné, že třeba konkrétně senioři si na této seznamce budou partnera hledat obtížněji. Hlavním posláním seznamky je pomoct lidem nalézt vážný vztah. Klienty se však mohou stát také homosexuálové a různé další alternativně orientované skupiny obyvatel. Seznamka se v tomto na první dojem jeví velmi otevřeně. Než vám seznamka doporučí vhodné partnery k seznámení, chce napřed poznat vás.

Kromě vyplnění profilu tak při registraci vyplníte podrobný osobnostní test. Na základě tohoto testu jsou vám potom vybírání partneři se shodnými nebo podobnými názory na svět a na život. Seznamka Elitedate vychází vstříc lidem, kteří neradi ztrácejí kontrolu nad svým životem.

Pokud nejste přesvědčeni, že doporučení partnerů na základě vstupního dotazníku je dostatečné, můžete si nastavit vlastní filtry. Při zasílání kontaktů na případné vhodné kandidáty bere systém v úvahu i nastavení vašich preferencí. Do procesu výběru se tedy aktivně zapojujete. Kromě pečlivé kontroly profilů je dalším bezpečnostním prvkem nepřístupnost profilu neregistrovaným uživatelům. Nemůže se tak stát, že si profily prohlíží i lidé, kteří o seznámení zájem nemají a jen na internetu zabíjejí čas.

V neplacené verzi navíc vidí uživatel fotky ostatních rozmazaně. Nehrozí tedy stahování a zneužívání fotek třeba na sociálních sítích. Elitedate je placená seznamka. Placené je však pouze premium členství. Kromě pokrytí nákladů na provoz si Elitedate od placené verze slibuje i odfiltrování zájemců, kteří o vážné seznámení zájem nemají.

Placení poplatku by je mělo spolehlivě odradit. Pokud se chcete se seznamkou více sblížit a zjistit, jestli vám vůbec bude prostředí internetu vyhovovat, máte možnost vyzkoušet základní bezplatné členství. Vidíte, kolik uživatelů a jakého pohlaví je registrováno. Můžete se podívat na dostupné profily. Fotky v neplacené verzi jsou však vidět rozmazaně. Prémiovou verzi si můžete zakoupit po uvážení, že Elitedate je pro vás skutečně to pravé. Zvolíte si délku členství, volit můžete čtvrt roku, půl roku nebo rok.

Aktuální ceník se nachází na stránkách seznamky.

Nejčastější úskalí v sexu zralých žen: Čeho se nejvíc bojí a mají důvod? –

Poplatek je odstupňován podle délky členství. Velmi variabilní je způsob úhrady, můžete platit kartou, bankovním převodem, nebo dokonce starou dobrou složenkou. Při placení přes internet je velká pozornost věnována šifrování a bezpečnosti. Členství není prodlužováno automaticky, ale na požádání.

V případě, že se objeví vhodný protějšek, je vám automaticky zaslána zpráva na uvedený mejl.

: Vybudovat novou českou sociální síť? Ne. Máme jiné priority –

Stejně tak vám chodí upozornění na zprávy a informace, že jste někoho zaujali. Pokud však oznámení do mejlu nechcete, není nic jednoduššího než si tato oznámení deaktivovat.

Elitedate si klade za cíl zásobovat vás pouze zprávami, o které stojíte. V případě nejasností, dotazů, nápadů a postřehů můžete zaslat e-mail, zavolat do seznamky nebo zaslat dopis klasickou poštou. Provozovatelé vítají nápady na vylepšení.

Bald Dating: Vznikla seznamka pro plešouny a plešounky! |

Pro nalezení odpovědí na nejčastější otázky zapátrejte v sekci FAQ. Pokud odpověď na svou otázku nenaleznete, administrativní podpora je připravena věnovat se vám individuálně. O garanci spokojenosti nebyla na stránkách seznamky nalezena žádná zmínka.

Seznamka tedy negarantuje žádný minimální počet vhodných kandidátů , které budou k vašemu profilu doporučeny. Teoreticky tedy zákazník podstupuje riziko, že zaplatí peníze, ale s nikým se neseznámí. Toto riziko je však kompenzováno možností vybírat si z nalezených profilů podle vlastních kritérií. Elitedate je seznamka určená pro vážné seznámení a toto zaměření se snaží pečlivě dodržovat. Ačkoliv většina funkcí a fotky u profilů je dostupná pouze v placené verzi , umožňuje seznamka základní členství na seznámení se systémem.

Velmi vstřícný je zákaznický servis, prostředí je jednoduché a přehledné.

seznamka pro alternativní lidi Česko

Nevýhodou je, že seznamka negarantuje zprostředkování minimálního počtu kontaktů, nezmiňuje se o možnosti využít mobilní aplikace a funkce v bezplatné verzi jsou velmi omezené. Z volně dostupných zkušeností uživatelů však seznamka údajně pro mobilní aplikace podporována je. Tato informace tedy buď na webu chybí a nebo je někde důkladně skryta. Ze stránek se nedozvíte ani přesný počet registrovaných členů.

Mobilní seznamka.

Velmi seriózně naproti tomu působí fakt, že členství není prodlužováno automaticky, ale pouze na požádání. Pokud hledáte vážný vztah, Elitedate je jednou z cest, která vám v tom může pomoci. Úvod Recenze EliteDate. Kapitoly článku Elitedate je seznamka pro vážný vztah Cílí na mladší a střední generaci Je to seznamka pro všechny?

Zjistěte více informací o EliteDatingu. Nejničivějším živlem loňského roku byl oheň. V deníku E15 se dočtete, že to vyplývá z předběžných údajů České asociace pojišťoven. Plameny loni v Česku způsobily škody za 2,6 miliardy korun. Napáchaly tak třetinu všech majetkových škod. Oproti roku ale byly loňské škody po požárech o milionů menší.

Nicméně hasiči loni řešili meziročně o 23 procent požárů víc. Vyjížděli k téměř 21 tisícům případů.

El - profil uživatele

Česká obchodní inspekce varuje před pochybnými praktikami některých seznamek, všímá si toho Mf Dnes. Přibývá totiž případů, kdy si lidé stěžují na automatické prodlužování placeného členství. O prodloužení klienti nevědí předem. V Česku podle Evropského spotřebitelského centra funguje deset až patnáct problematických seznamek. Čeští vývojáři vymysleli unikátní způsob, jak zvýšit výkonnost a odolnost LED světel.

Hospodářské noviny píšou, že na vývoji nové technologie spolupracovala turnovská firma Crytur s vědci z Akademie věd. Výhodou krystalu z Turnova je oproti dosud využívaným materiálům to, že je průhledný i průsvitný.

Autoři technologie získali po čtyřletém výzkumu a vývoji český patent. Navíc podali evropskou, americkou a japonskou patentovou přihlášku. Praha jedná s vládou o pozemcích pro vládní čtvrť v Letňanech. Stát by za ně zaplatil městský okruh. Číst článek. Premiér Andrej Babiš odmítl podmínky pražského primátora Zdeňka Hřiba pro stavbu vládní čtvrti v Letňanech, zjistil to Deník , který cituje z Babišova dopisu pro Hřiba.

Praha by na výstavbu přistoupila jen v případě podpory klíčových investic ze státní pokladny. Podle předsedy vlády a šéfa hnutí ANO by ale stát kvůli splnění požadavků musel porušit platné právní úpravy. Polovina rodičů by dala své děti raději do soukromých alternativních škol, vyplývá to z průzkumu společnosti Ipsos pro soukromou základní školu Poznání.

Deník Právo upozorňuje, že ministerstvo školství vzniku soukromých škol s netradičním přístupem brání.

seznamka pro alternativní lidi Česko

V Česku jsou nyní více než čtyři tisíce základních škol, z nich je soukromých. Řekl také, že pokud by došlo ke střetu mezi Ruskem a NATO, česká armáda by byla jeho aktivním účastníkem od první minuty. Český rozhlas - Zprávy. Vyhledávání Vyhledat. Facebook Twitter. Zpět na mobilní verzi.

0 / 5