Isabella, 46

Číslo profilu 5363917
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Isabella
Země Czech Republic
Město Zlín
Orientace Lesbičky
Věk 46
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 187 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Kapverdy Norsko Portugalsko Rakousko Maroko Švédsko Vietnam Kypr

Co pro vás mohou udělat kočky a vy pro ně – Mazlíčci v pohybu

Tuto zprávu poskytl uživatel Isabella Zlín 06/6/2023 03:08:06

KOČKY kocky-online. Přečtěte si: Co dělat, aby se kočka neztratila Co dělat, když už se kočka ztratí - část I. Co dělat, když už se kočka ztratí - část II. Ikonka a bannery František PON. Download Kastrace?

HOME | Východočeské divadlo Pardubice

Jak se vám líbí? Az slzy tryskaly Tak hodne jsem se dlouho nezasmal, az mi slzy Mája - kočka, 4 roky 2 měsíce, Liberec Leonor - kočka, 3 roky, Plzeň Bertík - kocour, 4 měsíce, Plzeň Patrik - kocour, 4 měsíce, Plzeň Margot - kočka, 1 rok 6 měsíců, Plzeň. Dejte šanci plaché kočce Pipláme kotě. Beroun Český Brod 4.

- Inzerce zdarma, bazar, online inzeráty

Hodonín Hradec Králové 4. Kladno Liberec Litoměřice Pardubice 9. Plzeň Praha Praha východ Praha západ Příbram 4. Slaný 9. Sušice Kočičí novinky. Kočka trousí bobky p Nemůže mi prosím někdo vysvětlit, proč kocour, neb Probiotika Pro Plan Prosím máte někdo zkušenosti s těmito probiotiky v Dobrý den, prosím o radu Nechci dělat reklamu a vy to asi znáte , ale přec No přece za ženskými!

Je doma, ale kde byl, to netuším. Bál jsem se, pro Jasoň a Drsoň. Tak klukům říkají Mikeš a Mourek a v partě mají je Stránky archivovány Národní knihovnou ČR. Opuštěná zvířátka [Praha západ].

Zachraň kočku - Zdeňka P. Zachraň kočku Kalla - Krásná tříbarevná Kalla se k nám dostala společně s černým bráškou Gastonem a už netrpělivě vyhlíží nový domov. Kalla i Gaston se mají čile k světu, hezky papají, hrají si, mazlí se i společně vymýšlí lumpárny. Bylo by dobré kdyby v novém domově už nějaký ten kočičák bydlel či by našli společný nový domov.

Bydlení hledají pouze v bytě- zabezpečená okna balkon sítěmi jsou podmínkou umístění. Zachraň kočku : Dep. Praha západ ]. Ralfíček - Ralfíček a Ketynka se k nám dostali pod výhružkou, že pokud si je nepřevezmeme, tak se druhý den majitelé odstěhují a tyto zcela bytové kočičky vyhodí ven. Oba dva jsou neskutečně milí a hodní. Nic nedrápou, jsou to pohodáři, mazliví, ani nijak výrazně dominatní. Hledáme pro ně domov, ideálně pro oba dva, ale je nám jasné, že to nebude jednoduché, proto i samostatně.

Ketynka - Ketynka a Ralfíček se k nám dostali pod výhružkou, že pokud si je nepřevezmeme, tak se druhý den majitelé odstěhují a tyto zcela bytové kočičky vyhodí ven. Hugoušek - Hugoušek je velice hodný, milý a klidný kocourek. Má krásnou, delší, nadýchanou srst a úžasné zelené oči. Má rád klídek a pohodičku a nějaké to posezení u páníčka a pomazlení.

Hugoušek je samozřejmě čistotný, naučený na kočkolit a bydlení hledá pouze v bytě. Kačenka - Kačenka je černá kráska.

Ráda se nechá pomazlit a pohladit, jen je v začátku seznamování trošičku opatrná, ale za chviličku si zvykne na nový domov a páníčky. Je hravá a ráda by bydlela tam, kde už nějaký ten kočičí spolubydlíci je.

Bydlení hledá jen v bytě bez možnosti chodit ven, kde je podmínkou zasíťovaný balkon nebo okno, raději do klidné domácnosti bez dětí.

Perská kočka - Atlas koček |

Je čistotná, naučená na kočkolit. Kája - Kája je černobílá kočičí krasavice. Ráda se nechá pomazlit a pohladit, je hravá a zvyklá na další kočičky.

seznamování dvou koček Pardubice

Ráda by bydlela tam, kde už nějaký ten kočičí spolubydlíci je. Po přeléčení a dobrém papání se z nás stala moc hodná a mazlivá koťátka, ráda si hrajeme a umíme používat kočičí záchodek. Své nové "doma" hledáme v bytě se zabezpečenými okny nebo balkónem sítěmi a budeme moc rádi, pokud budeme moc bydlet s některým ze svých sourozenců nebo na nás bude doma čekat kočičí kamarád.

KOČKY kocky-online. Přečtěte si: Co dělat, aby se kočka neztratila Co dělat, když už se kočka ztratí - část I. Co dělat, když už se kočka ztratí - část II. Ikonka a bannery František PON. Download Kastrace? Jak se vám líbí?

Zprávy ze soutěží | Edita Fitness

Az slzy tryskaly Tak hodne jsem se dlouho nezasmal, az mi slzy Bertík - kocour, 4 měsíce, Plzeň Patrik - kocour, 4 měsíce, Plzeň čert a Káča - kocour, 7 měsíců, Plzeň Dale - kocour, 5 měsíců, Liberec Chip - kocour, 5 měsíců, Liberec. Dejte šanci plaché kočce Pipláme kotě. Beroun Český Brod 4. Hodonín Hradec Králové 4. Kladno Liberec Litoměřice Pardubice 9. Plzeň Praha Praha východ Praha západ Příbram 4.

Slaný 9.

seznamování dvou koček Pardubice

Sušice Kočičí novinky. Kočka trousí bobky p Nemůže mi prosím někdo vysvětlit, proč kocour, neb Probiotika Pro Plan Prosím máte někdo zkušenosti s těmito probiotiky v Dobrý den, prosím o radu Nechci dělat reklamu a vy to asi znáte , ale přec No přece za ženskými! Je doma, ale kde byl, to netuším. Bál jsem se, pro Jasoň a Drsoň. Tak klukům říkají Mikeš a Mourek a v partě mají je Stránky archivovány Národní knihovnou ČR. Opuštěná zvířátka [Pardubice]. Kočičí naděje o. Rambo - Rambo je krásný velký mourovatý kocour s bílými znaky.

Rambo k nám přijel z lokality opuštěných koček v Dašicích. Přijel k nám jako velice naštvaný a mrzutý kocour, připravený kohokoliv zfackovat a zesyčet. Po měsíci pobytu v depozitu se z něj stal mazlivý a kontaktní kocour. Hledám pro něj domov v bytových podmínkách. Může být sám a nebo může mít zvířecího společníka, od nás je zvyklý na ostatní kočky a na hodné psy.

Pardubice ]. Černoch - Černoch je krásný velký černý kocour. Byl přijatý jako plaché a nekontaktní kotě. Většinu času v depozitu trávil někde zalezlý. Tento podzim se nejdříve opatrně začal mazlit a teď je z něj už velký mazlík. Pro jistotu jsem mu nechala udělat krevní testy a vyšetření, abych si byla jistá, že za jeho kontaktností není žádný zdravotní problém. Všechno bylo v naprostém pořádku. Černoch hledá nový domov v bytových podmínkách. Z depozita je zvyklý na kolektiv koček a na hodné psy.

Bob - Bob je krásný velký bílomourovatý kocour typu van. Bob pochází z lokality volně žijících koček v Dašicích. Bob je kontaktní a mazlivý kocour. Hledám pro něj domov v bytových omega imitacion podmínkách. Může být sám a nebo může mít zvířecího společníka.

Z depozita je zvyklý na kolektiv koček i na hodné psy. Bělásek - Bělásek je krásný bílý kocourek typu van - pár černých skvrn a černý ocásek. Bělásek je narodil u nás v depozitu plaché kočičce. Od mládí trpí chronickou rýmou, proto na rozdíl od svých sourozenců ještě nenašel nový domov. Bělásek je mazlivý, ale také dosti samostatný kocourek, který musí všechno prohlédnout a pokud možno při všem asistovat.

Může být sám a nebo může mít zvířecího kamaráda - s ostatními kočkami i psy vychází dobře.

Gymnázium, Pardubice, Mozartova

Baron - Baron je krásný velký a mohutný, bíločervený kocour. Byl nalezen u svého mrtvého kamaráda na silnici. Nálezkyně obešli domy v okolí a nikdo se ke kocourkovi nehlásil - naopak si lidé na přítomnost kocourka stěžovali. Baron je mazlivý a kontaktní kocourek.

Docela brzy si zvykl na ostatní kočky a i na psy. Matýsek - Matýsek je krásný velký černobílý kocour. Svůj domov musel opustit kvůli stěhování majitelů, kteří si ho nemohli vzít sebou.

Matýsek je kontaktní a mazlivý kocourek. Dobře vychází s ostatními kočkami a zvyká si i na hodné psy. Atík - Atík je krásný bílomourovatý kocourek s nevšední barvou mourování a s velice jemnými chloupky.

Atík pochází z lokality toulavých koček v pardubické Cihelně. Je ještě docela bojácný, ale když si ho chytím s tím nedělá problém a pomazlím tak se mu to velice líbí :. S ostatními kočkami vychází dobře, pejskům se vyhýbá. Pro Atíka hledám domov v bytových podmínkách a nebo v domku se zahrádkou s bydlením uvnitř a vycházkami ven.

Sáta v novém domově. Fotografiemi z nového domova se po pěti letech od umístění pochlubila bílomourovaná Sáta. Nejenom že se kočičandě daří skvěle, navíc z původně plachého zvířete udělali osvojitelé a její kočičí kamarád vcelku milou kočku. Na kočičku Malverinu z "hroznových koček" se Chlupatá koťata Aramis a Mylady odešla bydlet

0 / 5