Bohumila, 26

Číslo profilu 55025
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Bohumila
Země Czech Republic
Město Ústí nad Labem
Orientace Heterosexuální
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 189 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Dubaj Tunisko Kapverdy Finsko Lotyšsko Nizozemsko

Brandýs nad Labem (zámek) (okres Praha - východ, Středočeský kraj) |

Tuto zprávu poskytl uživatel Bohumila Ústí nad Labem 06/2/2023 10:01:06

Hlášení o chybě. Popis chyby. Nahlásit chybu. Brandýs nad Labem zámek. Gotická tvrz přestavěná na pozdně gotický hrad a později na čtyřkřídlý renesanční zámek, řadu staletí příležitostná rezidence Habsburků s honebním revírem.

Místa v okolí: [0. Tajemství zaniklých řemesel. Tvůrčí setkání řemeslníků, ovládajících řemesla s datací od pravěku po rok Historická expozice, veřejnosti otevřená v roce , je instalována v sálech a chodbách prvního patra, v autentických prostorách reprezentačních komnat císaře Rudolfa II. Součástí prohlídky je pracovna se sbírkami vědce a cestovatele Ludvíka Salvátora Toskánského, zám Archiv akcí na tomto místě.

Archiv akcí na tomto místě Pa pá prázdniny, aneb za piráty z Karibiku Piráti versus kanibalové Audience u císaře Karla I. Festival Tajemství zaniklých řemesel 7.

Zamezení přístupu na server |

Vánoce na brandýském zámku 7. Zámek pro děti Tajemství zaniklých řemesel 2. Tajemství zaniklých řemesel 3. Audience u císaře Karla I Máme rádi zvířata 5. Tajemství zaniklých řemesel 7. Tajemství zaniklých řemesel 1. Máme rádi zvířata 3. Památky a akce v okolí Chvalský zámek 9,9 km. Dubeč starší tvrz 14,8 km. Invalidovna 17,6 km. Večerní prohlídka Invalidovna základní okruh. Trojský zámek 19,3 km. Tuchoraz tvrz 20,2 km. Praha 20,4 km. Dlouhý meč - mírně pokročilý Dobová expozice tortury, m Zahrady pod Pražským hradem 21,1 km.

Dušičky pod Pražským hradem Prohlídka Zahrad. Mělník 22,6 km. Historické betlémy, ozdoby a dá Mělník zámek 22,8 km. Břevnovský klášter 24,3 km.

Klášterní zahrada Prohlídky kláštera. Stránov zámek 24,7 km. Tajemný večer. Veltrusy zámek 25,7 km. Aristokracie: začátek konce Cykloprohlídka - pouze na o Edukační centrum - programy pr Hvězda zámek - letohrádek 26,4 km. Nelahozeves zámek 26,6 km. Radim zámek 27,1 km.

Benátky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) |

Loučeň zámek 27,2 km. Pičhora 28,2 km. Okoř zřícenina gotického hradu 28,6 km. Berchtold zámek 29,0 km. Vnitřní expozice muzea.

Benátky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj) |

Liběchov zámek 29,1 km. Kokořín hrad 29,1 km. Hostivice barokní zámek 30,9 km. Štiřín zámek 30,9 km. Mladá Boleslav 31,1 km. Orientální břišní tance pro z Taneční kurz Flirt dance a Ka Houska hrad 34,2 km. Rotunda sv. Jiří a sv. Shareefa má mnohaleté zkušenosti s vystupováním i výukou tanců.

Tanečnice mají originální kostýmy šité na zakázku v Egyptě. Profesionální taneční skupina nabídne zábavu a potěší divákovo oko. Bellydance courses and lessons in Mladá Boleslav city for kids and adults, flamenco lessons, charleston dance. Belly dance and flamenco arabic performance in the Czech Republic. LEDNA 1. Kurz má 14 lekcí. V lednu se můžete přihlásit do nových kurzu tance s lektorkou a tanečnicí Evou.

Chybové hlášení

Kurz 1. Od Vhodné pro slečny, ženy, a dámy pokročilého věku. Kurz 2. For contacts and information in English scroll below. Shareefa dancers By participating in dance classes you will even get a great unique benefit for your health. Dance for health and beauty. New dance courses start already in January Do not hesitate and register now.

Náhodná setkání - VLADANFOTO

Taneční kurzy pro ženy v Mladé Boleslavi, pro ty které mají rádi jazz dance, kabaret dance, flirt dance a charleston, či přímo peří, boa a péřové vějíře. Soukromé lekce s lektorkou jen pro vás. Bellydance fitness, břišní tance a flamenko arabic pro vás. Soukromé lekce v centru Mladé Boleslavi.

Flirt – on hledá jeho - inzeráty | Inzerce na

Co je to tančírna? Co je to Hafla s názvem Yalla?

setkání s flirtování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Jedná se o setkání a společenskou událost. Můžete se ihnen a na živo seznámit s tanečními styly jako jsou orientální tance, flamenko, a kabaret i indické tance.

setkání s flirtování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Můžete si také zatančit s bubenickou formací Fatima drummers. Eva Dancer — taneční program a vystoupení na firemní vánoční večírky, plesy, dokonce i na soukromé oslavy a akce. Shareefa performance.

0 / 5