Stela, 23

Číslo profilu 5587262
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Stela
Země Czech Republic
Město Šternberk
Orientace Heterosexuální
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 152 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Turecko Španělsko Rakousko Griekenland Spojené státy Spojené arabské emiráty Indonésie Slovinsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Stela Šternberk 06/6/2023 03:32:06

Disney DVD vám přináší jedinečný zážitek: prodlouženou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu "Musím uvěřit". Rande s hvězdou je originální film společnosti Disney Channel z roku Disney DVD vám přináší jedinečný zážitek: rozšířenou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní rozšířenou hudební scénu "Musím uvěřit".. Disney DVD vám přináší jedinečný zážitek: prodlouženou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu "Got to Believe"..

DVD vám přináší jedinečný zážitek: prodlouženou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu "Musím uvěřit"..

Starstruck - Disney DVD vám přináší jedinečný zážitek: prodlouženou verzi filmu Starstruck, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu "Got to Believe" Starstruck..

Tato rozšířená verze filmu obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu "Got To Believe", ale také původní verzi této optimistické melodie.

rande naslepo dvd Sokolov

Sekce speciálních funkcí obsahuje také dosud neviděné bonusové materiály!. Připojte se ke Sterlingu Knightovi a Disneyho miláčkovi Danielle Campbellové v roli Christophera Wildea a Jessicy Olsonové na výletě do Nashvillu ve filmu Rande s hvězdou, prodloužené verzi hitu Disney Channel Original Movie, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu "Got to Believe" Naučte se slova, zpívejte s nimi a tančete v tomto speciálním vydání od Disney DVD.

Přibližná délka 95 minut. Přeneste si do svého domova vzrušující zážitek z filmu Rande s hvězdou Starstruck. Vychutnejte si dosud neviděnou prodlouženou hudební scénu filmu "Musím uvěřit" a mnoho dalšího!. Ať už nakupujete pro sebe, kamaráda nebo člena rodiny, toto je ideální místo pro nalezení levných filmových DVD jako dárků..

Bonus: hudební videoklip Starstruck s Jordanem Pruittem, hvězdami filmu Sterlingem Knightem a Danielle Campbell a alternativní verze s prodlouženou taneční sekvencí..

rande naslepo dvd Sokolov

Hvězdička Jessica Olsonová Danielle Campbellová má za sebou první velkou roli. Na svátky se vrací domů na Zemi, když narazí na Christophera Wildea Sterling Knight , největší popovou hvězdu planety.

Je to láska na první pohled, když mezi touto nepravděpodobnou dvojicí přeskočí jiskra! Ale když je hrozí rozdělit skutečné drama, může Jessica věřit, že Christopher je opravdu takový, jak se zdá?.

Rande z hvezdou. Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa, povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.

Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Akční, komedie, dobrodružný, drama, thriller, animovaný, pohádka, rodinný. Akční, komedie, dobrodružný, hudební, drama, animovaný, fantasy, sci-fi, pohádka. Akční, komedie, dobrodružný, thriller, krimi, sci-fi, rodinný, mysteriózní. Detaily produktu Porovnat ceny Informace o výrobku Hodnocení.

Jak doporučené nabídky vybíráme? Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Seznamka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Ale … Celý text. DVD Chlap na roztrhání Akční, komedie, drama, romantický, sportovní. Přidat do porovnání Porovnat ceny. Komedie, hudební, romantický. DVD Nevěsta přes internet Komedie, thriller, krimi, romantický. Akční, thriller, délka filmu min.

Komedie, drama, sci-fi.

Akční, komedie, dobrodružný, animovaný, pohádka, rodinný. DVD Vykolejená Komedie, romantický. DVD cigaret DVD Chlupatá odplata Akční, komedie, rodinný. Drama, fantasy, romantický. DVD Mr. Majestyk Akční, drama, thriller, krimi, válečný. Komedie, rok vydání Dobrodružný, drama, rodinný.

Akční, drama, thriller, sci-fi. Všechny podobné výrobky. Akční, dobrodružný, thriller, délka filmu min. Komedie, délka filmu 93 min. DVD Máša a medvěd 1. Drama, životopisný, sportovní.

Komedie, drama, romantický. DVD Portrét dámy Akční, komedie, dobrodružný, drama, romantický, pohádka. DVD Vadí nevadí DVD Než ďábel zjistí, že seš mrtvej…. Drama, krimi, rodinný. DVD Clarkson: Souboj žihadel Dokumentární, sportovní.

0 / 5