Justýna, 29

Číslo profilu 5731751
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Justýna
Země Czech Republic
Město Humpolec
Orientace Heterosexuální
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 179 cm
Váha 63 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Tunisko Portugalsko Mexiko Keňa Kuba Mauricius

Zpráva o financování volební kampaně

Tuto zprávu poskytl uživatel Justýna Humpolec 06/5/2023 04:27:06

Těší mě, že tato akce je a přetrvává, že sem každý rok přichází čím dál více lidí a odcházejí s krásnými zážitky. Když jsem ještě pracovala jako etnografka ve zdejším Národním ústavu lidové kultury a v roce tento předvánoční program zakládala, tak byl docela problém kolegy a vedení ústavu přesvědčit, že bude přínosem. Jak se říká, tak nějak proti všem a proti proudu jsme to se dvěmi kolegyněmi nakonec přece jen zorganizovaly a už první ročník přesvědčil, o zájem návštěvníků nebyla nouze, program se jim líbil, zavzpomínala na dobu před patnácti lety při tradiční procházce v areálu skanzenu Olga Floriánová ze Strážnice, současná ředitelka Klubu sportu a kultury ve Vlčnově.

Více foto na str. Přesto se kolem likvidace přes třicet let starého stromu rozpoutala mezi místními lidmi diskuse, někdo byl pro, jiný zase proti, tak jak to u těchto bolestivých zásahů bývá. Dnes už stojí ozdobený vánoční strom na náměstí a těší se pozornosti hlavně nejmenších ratolestí. Naše rodina žije na sídlišti od počátku, tedy pětatřicet let, a moje maminka Květoslava Parimuchová se smutně dívala, když venčila psíky, jak strom řežou a nakládají.

Poté, co se dozvěděla, že bude letos tento smrk kyjovským vánočním stromem, pochopila, že jeho pokácení není až tak velkou ztrátou, popsala reakci jedné z nejstarších obyvatelek sídliště její dcera Martina Chovancová. Na místo původního stromu se na jaře vysadí dva vzrostlé jehličnaté stromy, jedle nebo smrky, doplnil s příslibem náhrady za letošní kyjovský vánoční strom tajemník městského úřadu Milan Jagoš.

Antonín Vrba, foto mch Nejlepší starostkou v republice je Vlasta Mokrá z Násedlovic Násedlovice - Do republikového klání o soutěž Era Starosta roku , byla přihlášena občany Násedlovic i jejich starostka Vlasta Mokrá. Do finále postoupila pětice komunálních politiků zastupujících obce do dvou tisíc obyvatel, z nichž vyšla nakonec vítězně právě jediná reprezentantka Slovácka. Vyhlášení výsledků proběhlo v Praze Pocit to byl překrásný a nepopsatelný, úplně jsem ztratila řeč.

kristýna kočí seznamovací agentura Otrokovice

Převzala jsem dar do rozpočtu obce dvě stě padesát tisíc a tradiční Rychtářské právo, symbol dobrého vedení obce. Získanou částku věnuji našim dobrovolným hasičům na doplnění peněz k zakoupení nového auta, řekla oceněná starostka Vlasta Mokrá. Uplynulý pátek se konala oslava k získání titulu v Násedlovicích v kulturním domě pro občany, kamarády a starosty z okolních obcí. Oslavu moderoval Vlasta Korec, vystoupily zde děti z Mateřské školy, zazpíval místní pěvecký sbor za doprovodu cimbálové muziky Kyjovsko.

Také přišli poblahopřát a zazpívat Mužáci z Věteřova, nechyběla výtvarná soutěž pro děti, kde malovaly paní starostku a také se někteří účastníci mohli radovat z bohaté tomboly. Bylo připraveno i občerstvení a domácí násedlovské koláče, které pekly ženy na kulturním domě. Sešla se více něž třístovka lidí. Všichni měli radost, ze starostky, kterou práce těší a veselá mysl jí pomáhá. Tajemství, jak si uchovat veselou mysl spočívá v umění neznepokojovat se hloupostmi a nadchnout se i těmi nejmenšími radostmi, prozradila Mokrá, která zvelebuje obec už třetí volební období.

V Následovicích je to vidět a díky jejímu úspěchu už o tom ví i celá republika.

ta/ at master · ryanfb/ta · GitHub

Dosud neznámý pachatel se v noci na středu vloupal do jednoho z místních barů. Po násilném vstupu do prostor baru zamířil k výherním automatům. Na těch poškodil zámky a odcizil z nich finanční hotovost. S ukradenými penězi bar opustil. Krádeží a poškozením zařízení způsobil škodu přesahující 50 tisíc korun, sdělil okresní policejní mluvčí z Hodonína, Petr Zámečník.

Jen o pár dnů dříve nám byla oznámena krádež vloupáním do místní cukrárny. Zloděj se dovnitř dostal střešním oknem, počínal si skoro jako kaskadér. Z prostor cukrárny ukradl alkoholické nápoje, kávu, cukrovinky a finanční hotovost. Majitel podniku si vyčíslil způsobenou škodu na téměř 20 tisíc korun, doplnil Zámečník. Policisté nevylučují, že na oba případy v Kyjově může mít na svědomí tentýž jednotlivec nebo skupina více pachatelů.

Třiatřicetiletý, již několikrát souzený, muž se tam objevil s nekalým úmyslem a opět kradl. Vlastními silami rozpojil přenosné oplocení instalované kolem prodejního místa vánočních stromků. Odtud poté odcizil přívodní elektrokabel, informoval k další aktivitě nepolepšitelného zloděje policejní mluvčí, Petr Zámečník. Když z místa i s kořistí odcházel, byl dopaden hodonínskými městskými strážníky, kteří nyní v předvánoční době věnují zvýšenou pozornost těmto lokalitám.

Poté předali pachatele státní policii. Tentokrát však skončí muž s obviněním z trestného činu a možná si tím vykoleduje i tříleté posezení za mřížemi, neboť se v posledních třech letech dopustil krádeže opakovaně. Strážnice - Kdyby si dvaadvacetiletý řidič osobního automobilu koupil minulé úterý naše noviny, ve kterých jsme se věnovali taktickému cvičení složek integrovaného záchranného systému v železniční stanici ve Veselí nad Moravou, jehož tématem byla srážka vlaku s osobním automobilem, mohl možná předejít střetu v reálu, na nechráněném přejezdu ve Strážnici.

Mladík, který jel v autě značky Honda sám, vjel na přejezd právě v době, kdy tudy projížděl vlak s třicítkou cestujících. Došlo ke střetu vlaku a auta, při kterém byl řidič osobáku lehce zraněn a ošetřen na místě zdravotníky, uvedl k neštěstí, které se ale naštěstí obešlo bez větší újmy na zdraví člověka, mluvčí PČR, Petr Zámečník.

Policisté v současné době vyšetřují příčiny a okolnosti nehody, stejně jako míru zavinění jednotlivých účastníků. Strojvedoucí i řidič byli podle dechových zkoušek v době nehody bez známky požití alkoholu.

Po dobu vyšetřování a odklízení následků nehody byl provoz na trati na několik hodin zcela přerušen. Osmadvacetiletý muž nejprve verbálně a poté i fyzicky napadl svoji sedmačtyřicetiletou bývalou přítelkyni. Před nakopnutím do brady a ruky ženu hrubě počastoval mnoha vulgárními nadávkami. Nakopnutou ruku jí pak ještě zkroutil takovou silou, že žena musela vyhledat lékařské ošetření, řekl k neurvalému počínání násilníka Petr Zámečník, mluvčí PČR. Policisté pak tento incident kvalifikovali jako podezření z trestného činu Výtržnictví a pokus trestného činu Ublížení na zdraví, za které hrozí gentlemanovi až tři roky odnětí svobody.

K události došlo v ulici Hornická, u budovy bývalé diskotéky Olymp. Sedmašedesátiletá chodkyně šla po chodníku a měla v úmyslu přejít přes komunikaci na druhou stranu.

Historie by VOŠ a SPŠE v Plzni - Issuu

Aniž by se řádně rozhlédla, vstoupila z chodníku do vozovky těsně před osobní vozidlo jedoucí ze směru od ulice Hodonínská k ulici U Traktorky. Auto narazilo do chodkyně, která po nárazu upadla na vozovku. Nezjištěný řidič, kterým by měl být muž ve věku kolem třiceti let, s vozidlem na místě zastavil. Poté z něho vystoupil a zeptal se chodkyně, zda nepotřebuje pomoc. Žena pomoc odmítla, a tak muž sedl do auta a odjel, popsal případ nezodpovědného automobilisty tiskový mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

Později se však žena nechala ošetřit, a proto policisté potřebují nehodu řádně zdokumentovat a dohledat i řidiče osobního vozidla. Obracíme se na širokou veřejnost se žádostí pro případné svědky, kteří by nám pomohli vypátrat řidiče, který nehodu způsobil vyzval čtenáře Nového Slovácka policista Petr Zámečník. Své poznatky můžete sdělit telefonicky na číslo nebo přímo na linku Veselí nad Moravou - Jeden z nejrozsáhlejších a nejvýznamnějších projektů realizovaných v posledních letech ve Veselí nad Moravou, Panský dvůr, který bude provozovat činnost formou Turistického centra Veselska, se v neděli slavnostně otevřel veřejnosti.

První inscenací v této dramaturgické linii bylo Sleeping Around čtveřice britských autorů v čele s nejznámějším autorem současné britské dramatiky Markem Ravenhillem Nejbližší reprízy jsou Dvanáct postav ve dvanácti různých vztahových situacích hrají dva herci — Ljuba Krbová a Jan Zadražil; v režii strašnického rodáka, mladého režiséra a herce Vojtěcha Štěpánka.

Ten v letošní sezoně uvedl divácký megahit Testosteron o sedmi chlapech na pokažené svatbě. Nejbližší reprízy jsou beznadějně vyprodány. Po představení obvykle následuje koncert improvizovaného tria SeLaVi Zadražil, Nosek a Štěpánek — zpěv, klavír, kytara. Se závěrem sezony se do Strašnic v obnovené premiéře vrátil Goethův Faust. Studiová inscenace pro čtyři herce v padesáti minutách diváka strhne přímo fascinujícím způsobem Nejbližší reprízy jsou Nejvýraznějším měsícem sezony bude květen.

(Standard WIPO ST) - PDF Free Download

Startuje limitovaná série několika posledních repríz dramatizace Körnerova Údolí včel Slavná inscenace, která podle mnohých odborníků i diváků předčila i Vláčilův slavný film, se ve Strašnicích hraje už čtyři roky, téměř vždy bylo představení, lákající na svkělé výkony Jana Novotného, Jana Zadražila a Jana Skopečka, vyprodané. V květnu se poprvé ve Strašnicích představí duo SKUTR, nejvýraznější představitelé současného alternativního divadla, kteří ve Strašnickém divadle nacházejí domovskou rezidenci.

V sobotu S koncem května se ve studiovém prostoru divadla, tzv. Jde o reflexi první generace u nás, která měla možnost studovat v zahraničí, a která vytváří doslova pan-evropské sociální sítě a to nejen díky studijnímu programu Erasmus, ale také díky fenoménům jako například Spolujízda nebo Spolubydlení, který spojuje převážně mladé lidi z celé Evropy.

V této chvíli ve Strašnicích vrcholí přípravy dvou nových inscenací: Shakespeare — Romeo a Julie a dámská odpověď na mužský Testosteron v podání pěti žen.

Hledají se boty. Dámské, pánské i dětské. Galerie Tančící dům se spolkem Art Salon S vyhlašuje veřejnou sbírku módní obuvi, především z minulého století. Fotografie nebo přímo obuvnické poklady lze posílat do dubna Podívejte se na detailní přehled plánových výluk v dodávkách pitné vody, jak je oznámila společnost Pražské vodovody a kanalizace PVK. Odstávky jsou nutné z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. V dnešní uspěchané době je v podstatě již naprosto nezbytné mít kvalitní internetové připojení.

Jenže jak si vybrat z desítek provozovatelů a poskytovatelů? Milostný trojúhelník je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Díky třem hlavním protagonistům slibuje tato hra mnoho legrace.

Abychom byl Kdo dnes zamířil za nákup do obchodního centra Čepkov, čekalo na něho milé překvapení. S novinkou jak ocenit občany, kteří se zasadili o rozvoj města, či jako rodáci dosáhli významných úspěchů na poli vědy, sportu, kultury nebo vzdělání, přichází desátá městská část. Praze 10 náleží oso V prostorách bývalé restaurace zlínského Zámku bude v pátek dvaadvacátého dubna otevřena unikátní výstava s názvem Šangri-la. Expozici přijel do Zlína s předstihem představit její autor a majitel větš Mobilní obchodní kancelář Pražské plynárenské bude v květnu a v červnu přistavena v Újezdu nad Lesy.

V neděli 8. Navštivte dopravní hřiště v Muzeu Policie České republiky se svými dětmi. Děti si nejen zlepší znalosti a dovednosti v bezpečnosti silničního provozu, ale jistě zažijí spoustu legrace.

Na podrobnosti Neuvěřitelných dvě stě čtyřicet jedna dětí z osmadvaceti škol zaslalo svůj příspěvek do jedenáctého ročníku okresního kola dětské literární soutěže Hledání.

Ve středečním odpoledni převzali vítězové v V rámci patnáctého ročníku festivalu Neznámá země se ve zlínské Alternativě uskutečnila ve středečním podvečeru úžasná beseda s pány cestovateli Miroslavem Zikmundem a Miloslavem Stinglem.

Oba nejen p Fanoušci sportovního a relaxačního areálu Žluté lázně v Podolí se dočkají Právě tento den, kdy se slétají čarodějnice, se otevřou letos poprvé jeho brány pro veřejnost. A pro všechny návště Kontroverzní rozhovor bývalé poslankyně Věcí veřejných Kristýny Kočí s jejím spolustraníkem Lukášem Víchem nenechal lhostejné divadelní umělce z A studia Rubín.

Houkání sovy často slyší legendární herec Jan Tříska, když si při svém časném kondičním běhu ještě za tmy v Los Angeles opakuje text své role v úspěšné divadelní hře Kumšt -pařížské autorky Yasminy Re V obchodním centru Novodvorská Plaza je na velikonoční svátky připraven bohatý program. Komorní pěvecký sbor Canti di Praga v sále Nuselské radnice, a to Socha Neptuna byla součástí Havlíčkových sadů do roku , tehdy jí městská část kvůli rekonstrukci parku uskladnila v zahradnické firmě z Prahy 4.

Návštěva baru mohla pro 23 letou dívku skončit velmi špatně. Před násilníkem jí ubránil taxikář, muž po té před policií utekl. O blížících se velikonočních svátcích se budou ve většině domácnostech stoly prohýbat pod hromadami jídla. Hůře na tom budou bezdomovci. Těm vychází vstříc Oblastní spolek Českého červeného kříže ve Z Celá akce, kterou pořádá Městská část Praha 14 spolu s Českým rybářským svazem, se uskuteční na rybníku Aloisov v Pospí Jednou z nejstarších staveb Hloubětína je Stará hospoda, která leží na bývalé císařské silnici z Prahy do Vídně.

Byla postavena roku jako náhrada za zájezdní hospodu zničenou Švédy koncem Třiceti Už tuto sobotu, Budou se konat pravidelně každou sobotu od do hodin před objektem Šumperka.

Reklama Polygraf

Kromě čerstvého ovoce a zeleniny zde budou k mání k S mimořádným zájmem veřejnosti se setkal Velikonoční jarmark, který byl od úterý do pátku na náměstí Míru ve Zlíně. Návštěvníci si zde mohli pochutnat na obrovském množství nejrůznějších dobrot a obdi Pokud někdo potřebuje získat výhodný úvěr na opravu bytu či domu, má teď jedinečnou šanci.

Správní rada Fondu na opravy a modernizace bydlení totiž vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí úvěrů. Textilní výtvarnice Eva Damborská připravila rozsáhlý průřez svou tvorbou. Zájemci si mohou prohlédnout její díla ve Slezskoostravské galerii.

Ostravský tenisový challenger Prosperita Open začal o víkendu V ní si zahrál i bývalý daviscupový reprezentant Bohdan Ulihrach, který ostravský turnaj vyhrál v roce Symboly velikonočních svátků jsou beránci, zajíčci, kůzlátka a třeba také kuřátka. Návštěvníci Zoo Lešná mohou v této době ale pozorovat i jiná mláďata.

Máte doma sportovně založené dítě? Můžete ho přihlásit do dětského triatlonového závodu Albert Triatlon Tour. Ve Zlíně se uskuteční sice až Potřebujete v Praze 10 v yhodit objemný odpad? Kontejner je přistaven během dopoledních hodin, nejpozději ve 12,00 hod. Naplněný kontejner se odváží druhý den v dopoledních hodinách. Odvoz kontejneru, Nevšední zážitek nabídne výstava fotografií Karla Cudlína.

Tento šestnáctinásobný držitel prestižního ocenění Czech Press Photo představí ve zlínském evangelickém kostele kolekci černobílých snímků s Velikonoce jsou za námi, jak ale probíhaly? V Praze 9 se konala řada oslav.

kristýna kočí seznamovací agentura Otrokovice

Vajíčka se malovala ve školách, školkách i v jeslích, velikonoční jarmarky bylo možné navštívit na mnoha místech a nejrůzněj Již týden probíhají stavební práce v křižovatce Vršovická x Moskevská. Během následujících několika týdnů bude provedena rekonstrukce stávajícího světelného signalizačního zařízení a současně s tím po Slet všech černokněžníků, čarodějů, mágů, astrálních bytostí, kouzelnic a čarodějnic všeho věku se uskuteční Školička kouzel Harryho Pottera Každou poslední sobotu v měsíci se náměstí Míru od 9 do 16 hodin promění v bleší tržiště.

Stánky plné originálních věcí budou součástí náměstí až do konce října. Až do listopadu se zúží v obou směrech o jeden pruh Nuselský most.

Zasedání zastupitelstev města Zlína bude začínat diskuzí občanů s volenými zástupci radnice. Na přesunutí tohoto doposud posledního bodu programu na začátek se dohodli členové městské rady. Naopak dis Pak muzeum čeká rekonstrukce, která potrvá pět let. Již v pátek 6. Hlavní výstavní prostory Muzea jihovýchodní Moravy na zlínském zámku patří až do srpna zajímavé výstavě Pátrání po místě.

Připravily ji lektorky ve spolupráci s odbornými pracovníky muzea — archeology Ve zlínském hotelu Baltaci Atrium vystoupí ve středu večer úspěšná herečka Květa Fialová, která je nositelkou nejvyššího divadelního ocenění za rok — Ceny Thalie.

Pořadatelé ale už dnes hlásí, že Na střeše nákupní Galerie Harfa vyrůstá Dinopark. K vidění tam bude přes padesát modelů dinosaurů v životní velikosti.

0 / 5

Populární profily

jak se seznámit v autobuse Olomouc

Slavomíra, 29

sex seznamka most Klášterec nad Ohří

Larisa, 19

seznamování Nový Jičín

Sofie, 46

rande naslepo online cz 2022 Pardubice

Samantha, 35

dívka singl Rakovník

Vivien, 47

jak se seznámit Humpolec

Brigita, 46