Zdenka, 29

Číslo profilu 579444
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Zdenka
Země Czech Republic
Město Most
Orientace Lesbičky
Věk 29
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 172 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Keňa Filipíny Dominikánská republika Kanárské ostrovy Švýcarsko Maledivy

Čertovo břemeno

Tuto zprávu poskytl uživatel Zdenka Most 06/5/2023 04:15:06

Studio Marie | Vytváříme vzpomínky

Skip to content Květinové studio Květiny JS v Brně se specializuje na aranžování květin v moderním pojetí, proto používáme do dekorací moderní sušinu a jiné trendové doplňky. Květinové dekorace a kytice ze studia Květiny JS se vyznačují originalitou, neustálým sledováním nejnovějších floristických trendů a svojí jedinečností upoutávají okolí.

Připravujeme nejenom klasické kytice ale i náročná květinová aranžmá pro všechny příležitosti. Jmenuji se Jana Sopoušková a pracuji jako aranžérka již od roku Je to pro mě velmi srdcová záležitost. Musela jsem hodně ztratit, abych získala. Pro svoje klienty dokáží s květinami doslova kouzlit. Pracovala jsem 5 let jako aranžérka květin kde jsem získávala praxi a získala různá osvědčení o vazbách a trendech.

Dětské tábory |

Mezi naše hlavní aktivity patří prodej květin, květinových vazeb a aranží. Jsme schopni připravit květiny pro jakoukoliv příležitost od malých kytic až po květinovou výzdobu velkolepých akcí v jakémkoliv množství.

svatební agentura ceník Tábor

Pro Váš lepší výběr jsme připravili tyto stránky kde Vám nabízíme kompletní květinový servis. Rádi pracujeme s lidmi a proto pro všechny věkové kategorie připravuji aranžérské kurzy pro všechny příležitosti a kurzy rukodělných aktivit. Nově taky PT pro děti o prázdninách. Vybíráme do své prodejny lidi, kteří budou pro Vás stejně dobří jako my všichni. Hlavní je — jsme kolektiv: Všichni za jednoho, jeden za všechny. Květiny doručím dle Vašeho přání.

Čertovo břemeno

Mým cílem je maximálně vyhovět požadavkům a přáním svých zákazníků a to i překonat jejich očekávání. Zajišťuji doručení květin po Brně. Co nedokážeme my pomůže Vám najít ty nejlepší a za tu nejlepší cenu. K dispozici je prostorná restaurace s krytou terasou a salonek s kapacitou 40 osob vybavený dataprojektorem a plátnem. Nově k dispozici také ubytování až pro 32 osob. Cvičné odpaliště, chipping a putting jsou umístěny přímo před restaurací a jsou vám k dispozici pro zpestření vašich obchodních aktivit.

Na vaše přání zajistíme golfovou akademii pro začátečníky se zkušeným golfovým trenérem! Náš resort je ideálním místem ke konání svatby nebo svatební párty. Je situován v krásné přírodě České Sibiře v hornaté oblasti s krásnými výhledy a rybníky. Věřte, že právě u nás budete mít ty nejkrásnější svatební fotky v přírodě. Doba akce dopoledne odpoledne večer celý den den a půl více dní.

Svatební studio Empatie (Tábor) •

Nezávazně poptat. Čertovo břemeno neslouží pouze pro golfisty, ale i pro veřejnost. Jedinečné prostředí Stavby roku nabízí opravdu netradiční zážitek. Svatby Náš resort je ideálním místem ke konání svatby nebo svatební párty. Kapacita Maximální kapacita: osob. Tip Okres Příbram Detail mí­sta. Tip Okres Pelhřimov Tip Okres Náchod Tip Benešov Tip Okres Benešov Tip Vizovice, Okres Zlín

svatební agentura ceník Tábor

0 / 5

Populární profily

kristýna kočí seznamovací agentura Kladno

Zdeňka, 26

seznamování Hlučín

Andrea, 36

seznamování zaměstnanců s vnitřními předpisy Pardubice

Vlastimila, 30

seznamka nový jičín Jeseník

Antonia, 49

seznamka cyklistika Ústí nad Orlicí

Justýna, 35