Ilonka, 32

Číslo profilu 5845089
Datum registrace 28.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Ilonka
Země Czech Republic
Město Roudnice nad Labem
Orientace Lesbičky
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 156 cm
Váha 72 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Velká Británie Slovinsko Česká republika Venezuela Jižní Afrika Polsko

Ráda bych představila Stanislava Najverta ( převzato z facebooku ze dne )

Tuto zprávu poskytl uživatel Ilonka Roudnice nad Labem 06/6/2023 02:29:06

Domácí Beskydy mu nabízí vyžití nejen tréninkové, ale především závodní, o čemž svědčí jeho úspěchy v závodech jako je Beskydská sedmička nebo Lysohorský čtyřlístek.

Bohužel jsme ještě neměli příležitost se osobně seznámit, a přesto bych si dovolila tykat. Tak AHOJ. Věřím, že to doženeme a budu moci strávit pár příjemných okamžiků s člověkem, který je pro mě stroj, nikoliv živá bytost, ne jen pro mě, ale i pro mnoho ostatních co Standu sledujeme a podporujeme, fandíme.

Jednou jsem měla tu čest a po očku jsem tě sledovala před třemi lety na benzínce v Dobré. Za cca 2 hodinky měl vypuknout závod B7, pršelo a my všichni měli obavy, zda v tomto počasí vůbec závod dokončíme. Seděl si tam s Markem Causidisem, tvým parťákem a samozřejmě jste tehdy všem závodníkům ukázali záda. Pil si kávu, nasypal sis do ní cukr a mému parťákovi si prozradil, že jsi toho moc nenaspal, jelikož si hlídal nějaké malé dítě.

I přesto jsi závod vyhrál a především to bylo za extrémních podmínek, celý závod výrazně a trvale pršelo. V tomto ročníku ½ závodníků závod nedokončila. Já byla tehdy na Ostravici, když vyhlásili vítěze. Tebe s Markem. Zase a opět jste se stali absolutními vítězi a zároveň Mistry ČR pro rok v extrémním horském maratonu dvojic.

jak se seznámit s holkou přes facebook Ostrava

Do cíle jste doběhli v čase 12 hodin a 1 minuta. A další rok to samé, v čase jsi tehdy doběhl na náměstí do Frenštátu pod Radhoštěm s Honzou Zemaníkem. A proto je to pro mě zcela nepochopitelné, když já to jdu 24 hodin a ty jsi za 12 hodin v cíli. STROJ, jak jinak. A jelikož víš, že jsem nutriční terapeutka, hodně se to vše bude točit kolem jídla, ale na druhou stranu mě bude zajímat i tvůj trénink a regenerace.

Jenom ve zkratce o mé sportovní minulosti. Byl jsem v mládí relativně dost nadějný házenkář, tehdy jsem ovšem bral všechno na lehkou váhu a jak už to tak někdy bývá, začaly párty, kamarádi a holky, tak to nedopadlo.

Pak s odstupem času jsem ještě běhal čtvrtku ve Vítkovicích, tam jsem dostal nějaký atletický základ a dril, když jsem skončil i s tím měl jsem za to, že je se sportem konec. Čas plynul a já se nakonec ocitnul na 3 roky za oceánem, po návratu domů na mě nebyl asi úplně hezký pohled - kg a hlava jak kolo štěstí. Tehdy by mě absolutně ani ve snu nenapadlo, že někdy vyhraju 4x závod který měří ke km a startuje na něm lidí.

Všichni říkali, že už to neshodím a bude to jen horší. Začal jsem chodit do fitka a zajímat se o to co jíst, po půl roce jsem vážil 98kg a neměl na těle snad ani gram tuku.

Začal jsem jezdit na kole a zjistil, že mi to dává víc než cvičení ve fitu, ještě bez nějaké fyzičky jsem jel na Lysou Horu. Celý týden jsem byl pak rozbitý na atomy, ale věděl jsem, že to co chci dělat. Být v přírodě na horách a užívat si pohyb. Začalo u mě období terénního triatlonu.

Strašně mě to bavilo, kombinace plavání, horské kolo a běh. Vyhrál jsem i pár menších závodů v okolí, 2x jsem se nominoval na MS Terra ve věkové kategorii které se každoročně koná na Havaji a skončil na 3. Na konci triatlonové sezóny jsem se dozvěděl, že se bude konat nějaký závod, který vede přes Beskydy a pojmenovali ho B7. Věděl jsem, že to bude pořádný extrém a nastoupil jsem s Ironem Manem Alešem, dlouho jsme i vedli pak několikrát zabloudili.

Nakonec jsme doběhli na 6. Tak se ze mě stal Ultra běžec. Pokud bych to měl nějak zprůměrovat tak to vychází na 6 dní v týdnu. Přes zimu spíš delší tréninky v menší intenzitě a v sezóně kratší a rychlejší. Víkendy se snažím strávit pohybem v horách. Poslední roky to bylo nejčastěji kolo, přes zimu běžky už méně a letos chci zařadit skialpy. Měl bych víc plavat, ale nějak mi to nevychází. Když jsem před 10 lety začal s ultra v horách tak se hodně kopce chodily. Dneska je to jiné, to co se normálně chodilo se dneska už běhá, všechno se to zrychlilo.

Pokud jsem v tom chtěl zůstat někde na špici, tak jsem se musel přizpůsobit a začít tvrději pracovat. Do našeho sportu vtrhlo hodně mladých a rychlých kluků.

Je super s těmi mladými puškami trénovat, i když si musím takzvaně křivit hubu. Měl jsem na výběr a já se rozhodl přizpůsobit a dělat někdy i tvrdší tréninky abych zůstal tam, kde bych chtěl.

Takže myslím, že do nekonečna se zlepšovat nejde ale, když si zaběhnu nějaký osobák jako letos, tak mi to ukazuje, že jsem na správné cestě. Nejlepší by bylo zajít si do sauny a na dobrou masáž. Dát si vydatné dobré jídlo a sklenku vína. To první mi moc nevychází a to druhé ano. Taky jsem měl týdny, kdy jsem trénoval každý den, pak je třeba mít na paměti, že některý trénink musí být regenerační.

Což znamená, že se člověk musí pomalu vyklusat nebo lehce vyjet na kole. Je hodně důležité se protahovat a cvičit. Pokud bych si měl vybrat znova tak určitě ano, když to baví tak s tím nic nenaděláš. Touhle dobou už mám vlastně po sezóně, přes zimu si dám několikrát Lysá Cup a možná nějaký kratší kros, objevím se pak ještě na LH24 v mixech štafetě.

Na jaře mi pak začne sezóna naostro. Čtenáře tady ale určitě ze všeho nejvíc zajímá, jak se stravuji. Předně je zapotřebí říct že nepatřím mezi žádnou vyhraněnou skupinu. Zastávám názor, že strava má být pestrá, mám asi výhodu, že mi chutná hodně zelenina a ovoce. Nejsem vegan ani rad. Trénuji tak často, že normální den je, když mám trénink. Pokud mám volno tak jím vlastně podobně, jen mám asi menší hlad. Hrozně moc. Cokoliv buchty, koláče, čokoládu, závin, zmrzlinu, kdykoliv a nejraději po dlouhém tréninku a před závody.

Klidně i v den volna. Za dobu co sportuji jsem toho celkem dost načetl. Což ovšem neznamená, že dodržuji vše důkladně, tak jak bych měl. Určitě se nevzdám předzávodního dvoj až troj pivka s čipsy. Samozřejmě že jsem na seznamce. S někým si píšu, všechno dobrý, a když se zeptám, jestli nepůjdeme na to kafe, najednou nemají čas. Sedíme u stolečku ve známé pražské kavárně. Slečna u dveří zazvoní na zvonek. Jirka se zvedá, s úsměvem mi podává ruku, střídá ho Karel.

O nás - V hadru

Máš děti? Čím se živíš? Kde jsi byla na dovolené? Upíjím vinný střik čím dál rychleji. Deset mužů za necelou hodinu. Jsem tu z lásky k ZENu. ZEN si přeje vědět, jak fungují dnešní seznamky. Než se znovu ozve gong, stihne se mi Karel ještě svěřit, že tenhle způsob hledání ideálního protějšku vyzkoušel už před půl rokem, ale bez úspěchu, možná proto, že měl tehdy o 25 kilo víc.

jak se seznámit s holkou přes facebook Ostrava

Přeju mu, ať to tentokrát vyjde. Přes uličku mrkám na svoji kamarádku, atraktivní tmavovlasou třicátnici v puntíkatých šatech. Směje se a docela dobře se baví, jak mi později přiznává. Před očima se nám míhají muži, vyjevují životní příběhy a spřádají sny. Nakonec ale v seznamu nezaškrtávám ani jedno jméno. Tenhle večer byl fajn, ale nezahrnoval ani přeskakování jisker, ani motýly v břiše. Ale samozřejmě nepřestávám věřit na náhody.

Posílena příběhem bývalé šéfové, která se na jednom z prvních pražských speeddatingových večerů seznámila s manažerem německého koncernu, nechala se pozvat na brunch a do dvou let svatba, dítě a stěhování do Německa.

Psycholog Jeroným Klimeš o Facebooku: „Je potřeba vědět, kdy přestat“ -

To bylo někdy v roce Skutečný rozvoj tohoto byznysu začal později, dnes si v tomto oboru konkuruje zhruba desítka firem. Koncentrují se v Praze, ale rychle randit se dá i v Brně. Za jeden večer zaplatíte od do korun podle toho, jestli akce zahrnuje další doplňkový program, třeba ochutnávku vín. Tahle empatická blondýnka spolupracuje s on-line seznamovací agenturou, která nabízí konzultace s odborníky.

Za poslední rok se vystudovaná psycholožka sešla s více než třemi sty ženami a stovkou mužů, kteří se chtěli seznámit. Profesionální manažerky z této role nedokážou v osobním životě vystoupit a potom mužům nahánějí strach.

Ráda bych představila Stanislava Najverta ( převzato z facebooku ze dne )

Muži jsou naprosto alergičtí na jakékoli snahy být řízeni. Vypráví o tom, jak často stačilo jedno nebo dvě setkání a lidé si jednoduše uvědomili, že vlastně vysílají opačnému pohlaví úplně jiné signály, než chtějí, a z chladných manažerek nebo věčných čekatelek se stávaly usměvavé a příjemné ženy, které si rády nechají pomoci do dveří. Trh seznámení chtivých je obrovský.

Největší zájem o on-line služby mají lidé ve věku 35 let a více. Mladší generace používá pro tyto účely Facebook a chytré telefony. Na největším českém on-line seznamovacím portálu Seznamka. Žena, jež stojí o vážnou známost, si v jednu chvíli vybírá z 30 tisíc mužů. Tam je umístěno 60 procent všech inzerátů.

Nedej se, přiznej se - E-Bezpečí

Službu provozuje přes 18 let. Dnes má jeho firma 20 zaměstnanců, sídlo v Ostravě a pobočky v Praze i Brně. Jak se zrychlil život, lidé se chtějí stejně rychle seznamovat a rozcházet. Zisk jim přináší i nabídka posunout si seznamovací inzerát na lépe viditelné místo prostřednictvím placené SMS. Opačný obchodní model mají placené prémiové seznamky.

Za jejich metodou vytváření ideálního páru je model, který vypočítává takzvanou vztahovou kompatibilitu uživatelů. A dělá to na základě demografických údajů, osobnostního psychologického testu a také podle osobních preferencí. V případě, kdy uživatelé seznamek vidí pouze jméno a věk bez fotografie, počet kontaktů je silně ovlivněný samotným křestním jménem a jeho popularitou a konotacemi.

Lidé s populárním jménem mají v on-line seznamování vyšší šance na seznámení. Češi v tom ale nejsou sami, fenomén tzv. Zdroj: eDarling. Tvrdí o sobě, že se specializuje na dlouhodobé harmonické vztahy. Týdně se na jejich web zaregistruje sedm tisíc nových uživatelů, kteří vyplní testy a následně jim začnou přicházet e-maily s návrhy ideálních mužů či žen. Ve velmi základní verzi je služba zdarma.

Plná roční verze stojí měsíčně Kč. Největší zájem jeví lidé ve věku okolo 36 let, polovina má vysokou školu. Jsou země, jež jsou o něco rezervovanější například Finsko , ale hlavní rozdíl mezi Českem a světem spočívá v tom, že lidé na Západě jsou už na on-line seznamování zvyklí, nestydí se za něj, probírají své zkušenosti v hospodě.

Předsudky o životních ztroskotancích dominovaly zhruba do roku , myslí si Rychnovský ze Seznamky. Letní parno. Město je vylidněné. Probouzím se se zánětem spojivek.

Lze sbalit holku na online seznamce? Ano, těchto 5 tipů vám pomůže |

Padají všechny plány na rybník a slunce. Přemýšlím, jak si zkrátit čas. Možná je tohle vhodná chvíle — stahuji si do mobilu Tinder. Jde to rychle a jednoduše. Do dvou minut jsem přihlášena a šup, mám tady první fotky mužů, kteří se mi zobrazují na základě společných oblíbených skupin a zálib z Facebooku Tinder je ale diskrétní, takže nikdo z mých přátel na Facebooku neuvidí, že tuto službu používám. Sexy mozek by byl prima, ale bohužel ho z fotky nepoznám, takže sázím na intuici.

Vidím křestní jméno, věk a taky to, jak daleko ode mne právě ten který muž je. Líbí, nelíbí. Srdíčko, křížek. Ehm, tedy z 90 procent křížek. Potetované svalovce se zlatými řetězy hážu jedním tahem palce do koše. Na stejné místo putují i profilovky s velkými silnými auty, selfies z tělocvičny nebo hotelového pokoje. Za chvíli si ale i tak vyberu pár sympaťáků. Jestli má on-line seznamovací byznys dvě základní podoby — matchmaking a dating —, pak ten druhý se v podstatě celý během tří posledních let přesunul do mobilů.

Počet uživatelů Tinder u nás roste rychle. Stáhlo si ho už přes tisíc lidí, věkový průměr je někde mezi 22 až 34 lety. Aplikace, která má celosvětově až 50 milionů uživatelů a je zdarma, před začátkem léta přišla i se způsobem, jak vydělávat.

Rozšířená verze Tinder Plus umožní vracet se k profilům můžu či žen, které jste už jednou odmítli, nebo brouzdat profily uživatelů bez reklamních sdělení.

0 / 5