Viola, 33

Číslo profilu 5872307
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Viola
Země Czech Republic
Město Frenštát pod Radhoštěm
Orientace Lesbičky
Věk 33
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 188 cm
Váha 76 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Chorvatsko Finsko Kapverdy Thailand

Státní zemědělský intervenční fond (Mělník) •

Tuto zprávu poskytl uživatel Viola Frenštát pod Radhoštěm 06/6/2023 02:14:06

Jsme akreditovanou platební agenturou-zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů. Zajišťujeme společnou organizaci trhu v oblasti rostlinné i živočišné výroby a potravinovou výpomoc. Státní zemědělský intervenční fond Bezručova , 01 Mělník. Web www. Středa Dnes — Čtvrtek Zavřeno Pátek Zavřeno Sobota Zavřeno Neděle Zavřeno Pondělí Zavřeno Následující týden. Středa Zavřeno Pátek 2.

Zavřeno Sobota 3. Zavřeno Neděle 4. Zavřeno Pondělí 5. Zavřeno Tento týden. Úřední hod. Poslat poptávku. Zobrazit pobočky. Přidat do oblíbených.

Soukromá střední zdravotnická škola Mělník, o.p.s. - - střední školy

Je toto vaše firma? Navrhnout úpravu. Sdílet detail. Popis firmy Jsme akreditovanou platební agenturou-zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů. Fotogalerie Fotogalerie. Ohodnoťte firmu jako první. Kategorie Zemědělské a potravinářské Komory a profesní organizace. Podobné firmy. Přidat firmu do hromadné poptávky. Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Mělník. Bezručova , Mělník. Zabýváme se ochranou zájmů českých zemědělců, zemědělských družstev a společností v ČR i v zahraničí.

Poskytujeme informační a právní servis členům. Usilujeme o rozvíjení podnikání členů a přispívání ke zvyšování jejich konkurenceschopnosti. Zemědělci Boreč. Boreč, Žebice Zabýváme se zemědělskou činností, dále poskytujeme služby v zemědělství jako sklizňové práce, orbu, přípravu, setí. Svaz pěstitelů a zpracovatelů olejnin. Sdružujeme a hájíme zájmy pěstitelů olejnin.

Provádíme širokou škálu poloprovozních i maloparcelních pokusů. Pořádáme semináře, polní kázání a mezinárodní dvoudenní konferenci. Vydáváme čtrnáctideník Květy olejnin, pěstitelské metodiky a stanoviska k odrůdám a přípravkům.

Načíst podobné firmy. Státní zemědělský intervenční fond. Zvětšit mapu. Státní zemědělský intervenční fond Pomáháme českému zemědělství. Infolinka Útvar generálního ředitele. Kancelář generálního ředitele. Oddělení zahraničních vztahů.

Ordinace spolupracující s pojišťovnami Středočeský kraj Mělník -

Odbor interního auditu a vnitřní kontrola. Oddělení podpory interního auditu a vnitřní kontrola. Oddělení interního auditu. Sekce řízení regionální politiky.

RO Praha. Oddělení projektových opatření. Oddělení přímých plateb a ostatních opatření. Oddělení autorizace plateb. Oddělení kontrol projektových opatření. Oddělení inspekční služby I. Oddělení inspekční služby II. Oddělení příjmu žádostí a LPIS. RO České Budějovice. Oddělení kontrol projektových opatření I. Oddělení kontrol projektových opatření II. Oddělení inspekční služby pro Jihočeský kraj. Oddělení inspekční služby pro Plzeňský kraj.

RO Ústí nad Labem. RO Hradec Králové. RO Brno. Oddělení inspekční služby pro Jihomoravský kraj. Oddělení inspekční služby pro Kraj Vysočina. RO Olomouc. Oddělení inspekční služby pro Olomoucký kraj. Oddělení inspekční služby pro Zlínský kraj. RO Opava. Oddělení inspekční služby. Odbor přímých plateb a environmentálních podpor. Oddělení metodiky přímých plateb. Oddělení metodiky environmentálních podpor.

Oddělení Cross Compliance a ostatních průřezových činností. Oddělení řízení fyzických kontrol na místě IACS. Oddělení statistik a monitoringu kontrol na místě. Oddělení technické a GIS podpory kontrol na místě. Oddělení kontrol SOT. Odbor společné organizace trhů. Oddělení dotací včelařských opatření, cukru a propagace.

Dobrý řemeslník - Hodinový manžel Mělník

Oddělení organizací producentů a mléka. Oddělení školních programů a intervenčních opatření. Oddělení záruk, licencí a podpor školního projektu. Oddělení metodiky LPIS. Oddělení rizikové analýzy a řízení kontrol DPZ. Oddělení metodiky zakázek a Technické pomoci. Odbor projektových opatření rozvoje venkova. Oddělení metodiky ekonomického hodnocení projektů. Oddělení metodiky projektových opatření rozvoje venkova. Oddělení metodiky Leader a Spolupráce. Odbor kontrol projektových opatření rozvoje venkova.

Oddělení kontrol projektových opatření rozvoje venkova. Oddělení kontrol Leader a Spolupráce. Oddělení specifických kontrol. Odbor OP Rybářství a Národních dotací. Oddělení metodiky OP Rybářství. Oddělení metodiky Národních dotací. Oddělení administrace Národních dotací. Sekce ekonomická. Odbor účtáren a reportingu. Oddělení centrální účtárny a výkaznictví. Oddělení účtárny opatření SZP.

Oddělení režijní účtárny. Oddělení finančního reportingu EU. Odbor finanční a rozpočtu. Oddělení finančních zdrojů a plateb.

Olovnice (okres Mělník) - podrobné informace -

Oddělení rozpočtu. Odbor správy. Oddělení logistiky. Oddělení autoprovozu. Oddělení spisové služby. Oddělení podpory správy majetku.

Odbor administrace podpory kvalitních potravin. Oddělení marketingu a komunikace. Oddělení administrace značek kvality. Sekce ICT. Odbor provozu ICT. Oddělení technické podpory. Oddělení infrastruktury a administrace. Oddělení koncových služeb ICT. Oddělení informační a kybernetické bezpečnosti. Odbor rozvoje ICT.

Oddělení řízení ICT projektů.

You’re Temporarily Blocked

Oddělení registrů a rozhraní. Oddělení podpory aplikací. Odbor dokumentace.

seznamte se s jednotným Mělník

Oddělení organizace a řízení. Oddělení agrární informatiky. Oddělení správy a optimalizace procesů. Sekce personální, právní a komunikace.

Chci dostat 13 státních orgánů pro korupci a na podporu mé stránky Korupce v Česku 2. -

Odbor personální. Oddělení systemizace, personální a platové. Oddělení vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů. Odbor legislativně právní. Oddělení právní služby přímých plateb a SOT. Oddělení právní podpory LPIS a veřejných zakázek.

seznamte se s jednotným Mělník

Odbor komunikace.

0 / 5