Ruth, 32

Číslo profilu 5953074
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Ruth
Země Czech Republic
Město Bílina
Orientace Heterosexuální
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 150 cm
Váha 76 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Venezuela Griekenland Kroatië Česká republika Jamajka Thajsko Kuba Česko

Plán hlavních akcí OSH Opava na rok – aktualizováno – OSH Opava

Tuto zprávu poskytl uživatel Ruth Bílina 06/5/2023 02:43:06

Ani druhá desetiminutovka nerozhodla o vítězi utkání.

Zamezení přístupu na server |

Naši hráči dobrou kombinační hrou úspěšně zakončovali do soupeřova koše a najednou jsme vedli o 10 bodů. Bylo jasné, že Opavští musí něco změnit a změna přišla v podobě zónové obrany, na kterou jsme těžko hledali odpověď a hosté ještě do poločasu stáhli náš náskok na rozdíl jediného bodu. Poločas O výsledku utkání rozhodla opět třetí čtvrtina, do které lépe vstoupili hosté a ujali se vedení. Naši hráči ztratili jistotu, kterou měli v rukách celý první poločas a jejich střely už nenacházely cíl jako v první půli.

Naopak hosté se dostali do svého tempa a začali s přehledem proměňovat své projektily zpoza trojkového oblouku a jejich vedení narůstalo. Po 30 minutách byl stav V poslední čtvrtině jsme ještě vložili všechny síly do útoku, ale zkušení hosté si už vítězství nenechali ujít. V průběhu druhého poločasu bylo jejich vedení až šestnáctibodové a vzhledem ke zhoršenému procentu střelby jsme už v druhém poločas tahali za kratší konec.

V konečném zúčtování může tato domácí ztráta hodně zamrzet. Náš první poločas byl jako bychom byli stále v autobuse. Z naší strany to žádná reklama na basketbal nebyla. Naneštěstí nám soupeř odskočil na rozdíl 10 bodů, což se nám podařilo stáhnout, když jsme začali hrát zónu a soupeř nenašel recept, a tak jsme v tom vydrželi celý poločas a pak se nám podařily nějaké akce a trochu jsme se rozběhli, odskočili až na 16 bodů a pak už jsme si to pohlídali.

Věděli jsme, že ta koncovka tady může být bláznivá, takže jsem rád, že jsme to takto v klidu dohráli. My jsme do toho zápasu šli s tím, že soupeř za sebou bude mít dlouhou cestu, chtěli jsme do něj vstoupit s energií. Podařilo se nám prvních 17 minut držet pravidla v obraně, Opava měla pak problém skórovat ze svých naučených systémů, dokázali jsme běhat do protiútoku, dávali jsme lehké koše a z toho plynulo naše desetibodové vedení. Na konci první půle jsme to vedení zahodili a do šaten se šlo vlastně za vyrovnaného stavu.

Čekali jsme, že Opavští přijdou s nějakou změnou, mně je až trapně za náš výkon hlavně ve třetí čtvrtině, když jsme hráli do té zóny a zase se to zvrhlo k driblování jednoho hráče, nechápu to, zóna tam byla i ve druhé čtvrtině a byli jsme schopni si podat míč, hráli jsme se zvednutou hlavou, se sebevědomím. Když k tomu pak přidáme naši střeleckou impotenci, která pramení z toho, že si nevytvoříme standartní volnou pozici a k tomu se Opava dostala do svého standartního tempa a z toho všeho pak pramení tenhle výsledek.

Pro nás je to velký průšvih, protože při vyrovnanosti celé ligy nás tyhle zápasy můžou stát první šestku.

Opava udeřila ve třetí čtvrtině. | SLUNETA Ústí nad Labem

Nezbývá, než nahnat tyhle domácí ztráty na hřištích soupeřů, ale nic nevzdáváme a budeme dál tvrdě pracovat. Opava udeřila ve třetí čtvrtině. Úvod zápasu byl rychlý, energický, ale oba týmy jakoby se ostýchaly a nechtěly skórovat. Hlavně hosté měli problém seřídit mušku, což nám zase tolik nevadilo.

FORTUNA národní liga - před posledním kolem - Ruik

Úřední hodiny jsou v pondělí až čtvrtek od 8 do a od do 16; v pátek od 8 do 13 hodin. Úřední hodiny podatelen: pondělí až pátek od 9 do 15 hodin.

hledam muze opava Ústí nad Labem

Probační dům Písek — V případě zájmu odsouzeného o program v Probačním domě v Písku doporučujeme kontaktovat středisko Probační a mediační služby, které se nachází v obvodu věznice, ve které odsouzený vykonává trest. Povinnost absolvovat šestiměsíční pobytový resocializační program v Probačním domě v Písku může uložit soud v rámci podmíněného propuštění z výkonu trestu odnětí svobody.

Středisko Frýdek-Místek bude uzavřeno z důvodu stěhování od Provoz střediska bude obnoven Hledat kontakty.

Středisko Benešov Adresa: Poštovní , 14 Benešov. Středisko Brno Adresa: Moravské náměstí č. Středisko Bruntál Adresa: Nádražní 20, 01 Bruntál. Středisko Břeclav Adresa: Středisko České Budějovice Adresa: Lannova tř.

Středisko Český Krumlov Adresa: 5. Středisko Domažlice Adresa: Paroubkova , 01 Domažlice. Středisko Chrudim Adresa: Poděbradova , 01 Chrudim. Středisko Jičín Adresa: Balbínova 27, 01 Jičín.

Jsem cizinec / For foreigners - Volby

Středisko Karlovy Vary Adresa: Kpt. Středisko Kladno Adresa: Nám. Středisko Klatovy Adresa: Dukelská , 01 Klatovy.

Středisko Kolín Adresa: Politických vězňů , 02 Kolín. Středisko Kroměříž Adresa: Riegrovo nám. Středisko Kutná Hora Adresa: Nám. Středisko Liberec Adresa: nám.

hledam muze opava Ústí nad Labem

Středisko Mladá Boleslav Adresa: S. Neumanna , 80 Mladá Boleslav. Středisko Most Adresa: Pionýrů , 01 Most.

SFC Opava - Ústí nad Labem by Slezský FC Opava - Issuu

Středisko Náchod Adresa: Palachova , 01 Náchod. Středisko Pardubice Adresa: Středisko Pelhřimov Adresa: Pražská , 01 Pelhřimov. Středisko Prachatice Adresa: Hradební , 01 Prachatice. Středisko Rokycany Adresa: Svazu bojovníků za svobodu 68, 01 Rokycany.

Středisko Semily Adresa: Bítouchovská 1, 01 Semily. Středisko Sokolov Adresa: Jednoty , 01 Sokolov.

Opava hledá, jak se dostat z krize -

Středisko Strakonice Adresa: Žižkova , 01 Strakonice. Středisko Šumperk Adresa: M. Středisko Tábor Adresa: Roháčova , 02 Tábor. Středisko Tachov Adresa: T. Masaryka , 01 Tachov.

Středisko Třebíč Adresa: Bráfova tř. Středisko Vsetín Adresa: Mostecká , 01 Vsetín.

0 / 5