Anna, 26

Číslo profilu 6224407
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Anna
Země Czech Republic
Město Kopřivnice
Orientace Bisexuální
Věk 26
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 166 cm
Váha 79 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Srí Lanka Lucembursko Kuba Mexiko Indonésie Senegal

Novinky Supraphonu -

Tuto zprávu poskytl uživatel Anna Kopřivnice 06/2/2023 10:31:06

Aktuální novinky tohoto měsíce Supraphonu a dalších vydavatelů, které máme v distribuci. Letošní nedožité osmdesátiny J ana Vyčítala a pětasedmdesátiny Michala Tučného zdaleka nejsou jediným důvodem této reedice. První album Greenhornů totiž nepochybně patří mezi zásadní položky historie naší country muziky.

Asi nejslavnější sestava ikonické skupiny Greenhorns nabídla nejen výrazné zpěváky Tučného, Hoffmanna či Linku, ale i znamenité instrumentální osobnosti Vyčítala, Šimka, Čermáka, Štýbra, Dobeše, Krále a Hnyka. Jejich cesty se později různě větvily, ale podstata zůstala stejná: výborná hudba. V tomto případě výhradně převzatý repertoár do domácí autenticity doplnili textaři přímo z Greenhorns, především Vyčítal, ale rovněž Hoffmann a Čermák. V obohacené reedici se objeví kresba J.

Vyčítala, fotografie F. Heřmana, ale zejména ty největší hity, jako jsou Blues folsomské věznice, Oranžový expres, Blízko Little Big Hornu nebo Když náš táta hrál. Dali jsme si sraz na Trojském ostrově, dress code — cowboy. Nedaleko na ostrově byl i jezdecký oddíl, který souhlasil se zapůjčením několika koní.

Záměr byl vyfotit všechny, nebo aspoň většinu kapely, na koních. Nakonec souhlasili jenom Šimek a Dobeš, Michalovi kvůli atraktivitě byl kůň přikázán. V průběhu focení se ale jeden z ořů něčeho lekl a začal prchat.

S ním i ostatní dva, dali se na úprk směrem k nedalekému houští, před ním prudce uhnuli a Michal jako jediný tento manévr neustál a po hlavě zahučel do toho křoví! Bílý jeansový komplet, který si na to focení pořídil, byl zcela zničený.

Na pečlivě reedovaném LP najdete základních 12 písní s remasterovaným zvukem, to vše v atraktivně rozšířeném obalu obohaceném o dobové fotografie a texty. Pražský koncert se uskuteční Na obou zazní živě celé album. Pohádky tisíce a jedné noci českým pohledem — to je nové album Martina Chodúra Tisíc a jedna noc.

Muž 61 let, On hledá ji, Brno -

Populární zpěvák překvapil. Přichází s deskou žánrově pestrou, přístupnou posluchačům všech věkových kategorií, a přitom se srozumitelným konceptem. Propojuje český moravský svět s tím arabským, a realitu s pohádkou. Současně je plná hudebních odkazů a milých žertíků. A mimochodem — i graficky je vyvedena více než skvěle.

Honda CBR F | Katalog motocyklů a motokatalog na

S Martinem Chodúrem sedíme v jedné z místností firmy Supraphon, která desku vydala, album leží na stolku před námi, a první otázka se nabízí: Jaká byla vaše cesta k Pohádkám tisíce a jedné noci — znal jste je už od dětství?

Ne, poznal jsem je až v poslední době. Kniha Tisíc a jedna noc mi pomohla z dilematu, které jsem pociťoval po albu Martin Chodúr 3 — psát dál a když ano, tak jak? Uvažoval jsem, že pokud se vydám cestou toho, co mě v hudbě zajímá, bude to nepřístupné každodenním konzumentům hudby, a pokud se vydám směrem, který bude fanouškům popu přístupný, ztratím sám sebe a přestanu mít radost z toho, co dělám.

Náhodou jsem v té době četl Goethova Fausta, a objevil jsem spoustu odkazů na knihu Tisíc a jedna noc. A protože se mi Faust velmi líbil, koupil jsem si nový překlad knihy Tisíc a jedna noc do angličtiny. Její příběhy jsou často nezajímavé, povrchní a z našeho pohledu i srandovní, ale jsou součástí širšího rámce, a to činí celou knihu zajímavou. Zmíněný rámec v ní znamená naprosto vše. Každý příběh má svůj vlastní rámec, pak je tu vyšší rámec, kdy osoba vykládá příběh, a ještě vyšší rámec, kdy tohle všechno vypravuje další osoba.

Formou tohoto kaleidoskopu vše směřuje k Šeherezádě, která potažmo vykládá úplně všechno. Otevřou se tak možnosti interpretace, které by tam jinak nebyly.

ta/ at master · ryanfb/ta · GitHub

Člověk začne přemýšlet, jak to všechno funguje dohromady, a proč to funguje. V knize Tisíc a jedna noc jsou zcela rozdílné věci spojené v celek v rámci určitého rámce.

seznamka soundtrack Uherský Brod

To pro mě byla obrovská inspirace. Podobně jste tedy začal koncipovat i vaši novou desku… Ano. Došlo mi, že musím mít nějaký rámec, který ty dva protipóly mojí kariéry pojme — a pak to bude ono. Budu moct dělat populární hudbu s myšlenkami. Rámcem je můj hlas, ze kterého nemůžu vystoupit, ostatně díky němu jsem známý. Navazuji na určitou tradici, ale tematicky, příběhově i žánrově můžu být pestrý.

Podobně, jako kniha Tisíc a jedna noc, jejímž rámcem je Šeherezáda. Na mém albu je i spousta dalších literárních, hudebních a osobních odkazů, hudebních fórků a příběhů, a všechno to spojuje můj hlas. Koncept Tisíce a jedné noci, který jsem si vytvořil, mi tak dává smysl.

seznamka soundtrack Uherský Brod

Tedy jste se sám sobě nezpronevěřil, a navíc se možná rozšíří okruh vašich fanoušků a posluchačů… Doufám. Možná by bylo jednodušší vytvořit něco nepřístupného, a neřešit otázku formy. Ta se u takových záležitostí většinou neřeší. Vezměme si třeba moderní vážnou hudbu. Řeší se jenom konkrétní umělecký problém, ale už se neřeší její podání lidem. Taková věc dospěje do stádia, kdy nezajímá vůbec nikoho.

Protože si ale zejména moderní vážná hudba klade pouze umělecké cíle, je to v pořádku. Osobně jsem velmi rád za to, že existuje, protože jsem konzumentem i té nejnepřístupnější tvorby. K nedožitým osmdesátým narozeninám textaře, básníka, zpěváka, herce a autora svérázných proslovů vychází výběr z představení Jana Vodňanského a Hani Navarové, které uváděli v Činoherním klubu v novém tisíciletí. Textappeal S úsměvem bytového jádra tam měl premiéru v roce a dvojice s ním pak putovala po různých pražských scénách až do začátku naší covidové krize.

Druhý pořad Jubileum byl v Činoherním klubu uveden pouze jednou v roce k Vodňanského pětasedmdesátinám. V obou programech Petra Skoumala vystřídala zpěvačka a autorka hudby k Vodňanského písním Haňa Navarová.

O generaci mladší Haňa, původně sklepácká autorka a interpretka, se napojila na imaginaci Jana Vodňanského přirozeně a samozřejmě a znásobila působení jeho textů v nové aktualizaci. Třicet písní k třicetinám Country Radia vybraných samotnými posluchači. Již tři dekády vnáší pohodu do naší různě neklidné doby rádio specializované na country a příbuznou muziku.

inZlin září by inZlin - Issuu

Druhá oficiální česká soukromá rozhlasová stanice to rozjela přesně V zajetí třicítky je také tato nová 2CD kompilace, sestavená tou nejaktivnější částí z půlmilionu současných posluchačů. Názor lidu byl proměněn na — ve speciálním kresleném narozeninovém obalu umístěnou — poctivou dávku poctivé hudby.

Nahrávky od konce let šedesátých až do téměř současnosti nabídnou moderní trampy, klasický country and western zvuk, elektrifikované poslední kovboje, zlidovělé banjisty, nezaměnitelné písničkáře či legendární samotářské hlasy i party s extrovními vícehlasy.

Parádní poslouchání, třicet skladeb jako pocta úspěšnému rádiu — a především výborné muzice. Firma Supraphon je hrdá, že tomu může nejlepšími položkami z bohatého katalogu pomáhat: živijó, Country Radio! Muzikál ohavné krásy ve studiové nahrávce v čele s Tomášem Klusem a Tomášem Havlínkem. Muzikál ohavné krásy, tak autoři Darek Král hudba , Tomáš Belko texty a David Drábek autor původní hry a režie definují úspěšné divadelně-hudební představení Elefantazie.

Jedná se o fascinující příběh Sloního muže Josepha Merricka, který se stal ve viktoriánském Londýně atrakcí obludária. Smutek křehké duše inteligentního mladíka, uvězněného ve znetvořeném těle, lákal v minulosti dramatiky i filmaře.

Před časem byl také poprvé uveden v pražském divadle ABC v podobě původního českého muzikálu Elefantazie v hlavních rolích s Tomášem Klusem a Tomášem Havlínkem. Otevírá se zde svět panoptika lidských kuriozit a osudy jeho obyvatel, legendárních siamských sester Blažkových, divoké ženy Samiry, Trojnoha Franka a haličského obra Moyzesse.

Kdo je krutý Dr. Howard Reinhold a jakou šanci má dobrota jeho kolegy Dr. Fredericka Trevese, který se rozhodl Slonímu muži poskytnout domov a péči? Kdo odhalí tajemství Jacka Rozparovače a jak mohl londýnský pobyt ovlivnit Mahátmu Gándhího? A co prožije hlavní hrdina na své cestě z bídy klece do salónů nejvyšší společnosti?

To vše jsou otázky a příběhy, které odhaluje studiová nahrávka písníček z muzikálu Elefantazie. Hudbu napsal zkušený skladatel Darek Král, který stojí i za hudební produkcí tohoto alba a pro úpravu aranží písní si pak přizval ke spolupráci Jana P. Texty písniček opatřil Tomáš Belko, finální podoba nahrávek pak vznikla na začátku letošního roku ve studiu Sono. Na albu, stejně jako v divadelním provedení muzikálu, se objeví hned několik talentovaných interpretů.

Pro nejznámějšího z nich, Tomáše Kluse, je to vůbec první návrat na divadelní prkna po absolvování DAMU před deseti lety. Elefantazie je mimořádný zážitek doplňující seznam nejlepších původních domácích muzikálů. Jednadvacet songů na cédéčku a čtrnáct na elpíčku tvoří doprovod retro muzikálu Rebelové. Hudebním divadlem Karlín původně chystaný na covidový loňský rok, s letošní červencovou premiérou v letňanském areálu Expo.

Žádný posun v čase ovšem nemůže oslabit účinek největších hitů ze šedesátých let, podporujících zamilované i dramatické téma z roku Film režiséra Filipa Renče se před dvěma dekádami stal fenoménem našich kin a stále je spolehlivým tahákem k televizním obrazovkám.

Tehdejší supraphonské vydání soundtracku bylo prodeji rekordní. Nové zpracování do muzikálové podoby, garantované opět Renčem a scénáristou Z. Zelenkou, slibuje podobný ohlas. Napínavé i dojemné osudy mladých hrdinů v době dočasného svobodného nadechnutí ukončeného sovětskými tanky nemohou zklamat. A pečlivě vybrané písničky z repertoáru Y.

Přenosilové, J. Zímy, H. Vondráčkové, M. Chladila, M. Kubišové, H. Poslední zákazník: ,. Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky. Nakupte nábytek za skvělé ceny. Chci levně nakoupit Bližší detaily Poslední zákazník: ,. Katalog stránek na téma nábytek. Bližší detaily. Nejoblíbenější sestavy. Kuchyně a jídelny. Zahradní nábytek. Úložné prostory. Sedací soupravy. Součástí balení je přepravní obal a opravná sada.

Televizní reklamy na Zajímavé, vtipné, šokující, zakázané, virální i sexy reklamy. Hudba z reklam, písničky, znělky a soundtracky.

Každý den nové reklamy.

Uživatel brunettesb, žena, 33,3 let, Praha - seznamka

Bezplatný bazar, inzerce práce, auto, moto, nemovitosti, seznamka, psi, kočky. Jděte rovnou ke kase Kompletní sortiment elektra, zahradní techniky, vybavení do dílny a spousta dalších doplňků pro volný čas a zábavu.

Matrace Dormeo Matrace Dormeo, to je výsledek špičkové technologie a řady let výzkumu. Jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu tělu a poskytly vám řádnou oporu tam, kde ji potřebujete. To pravé řešení pro sladký a pohodlný spánek. Vyberte si matraci podle svý. Vinted - Burza oblečení a doplňků! Prodávej, nakupuj Vans, Zara, Mango Šetři a vydělávej - Vinted nabízí oba způsoby: skvělé úlovky a možnost vydělat peníze prodejem oblečení!

Udělejte si radost. Jen tak. I když prodáváme pěkný hadry, to nejlepší zažíváme bez nich. Vybírejte online z značek, zkoušejte v kabinkách Výdejen radosti a plaťte až po vyzkoušení. Změňte s námi svět nakupování a dobře se u toho bavte.

Matrace X - Home Facebook Představujeme novinku! Matraci X-Viva. Vytvořili jsme ji pro ty co mají rádi měkčí ležení, ale zároveň nechtějí se do matrace bořit a ocení pružnost a vzdušnost konstrukce. Její hlavní přednost je maximální šetrnost ke kloubům a příjemná měkkost ložn. Server provozují ve spolupráci portál a vydavatelství Borgis.

0 / 5