Zdenka, 30

Číslo profilu 6535050
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Zdenka
Země Czech Republic
Město Jirkov
Orientace Heterosexuální
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 162 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Pacifik Maledivy Belgie Filipíny Estonsko Švédsko

Ondráš podpoří válečné veterány novým představením | Ministerstvo obrany

Tuto zprávu poskytl uživatel Zdenka Jirkov 06/6/2023 02:18:06

Cesta: Titulní stránka. Máte rádi překvapení?

| Městská knihovna v Rožnově pod Radhoštěm

Půjčte si naslepo a doma se začtěte do knihy, kterou jsme vám vybrali. Pokud do jednoho měsíce po schůzce odevzdáte v knihovně vyplněný anketní lístek, můžete vyhrát cenu. Určeno všem čtenářům — zadaným i nezadaným. V rámci akcí pořádaných Městskou knihovnou Rožnov pod Radhoštěm, příspěvkovou organizací budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Informace o ochraně osobních údajů. Nyní jste v módu "Bez grafiky".

Program. Co proběhlo O POKLAD STRÝCA JURÁŠA - PDF Stažení zdarma

Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu. Orientační nabídka Hlavní nabídka Hlavní obsah Vypnout grafiku Mapa stránek. Rožnov pod Radhoštěm odkaz na titulní stránku Turistický web Rožnov pod Radhoštěm. Sociální sítě. Vyhledávání Hledaný výraz. Hlavní nabídka Turistické informační centrum To nejlepší z Rožnova Ubytování a gastronomie Tipy na výlety Počasí a webkamery.

RANDE NASLEPO | Rožnov pod Radhoštěm

Pátek Hledaný výraz:. Místo konání: bez omezení 3. Brillovka Evangelický kostel Fujaré, z. Pořadatel: bez omezení Ateliér Sebevzdělávání z.

youtube rande naslepo Rožnov pod Radhoštěm

Fujaré, z. Galerie Crears Iskérka o. Kino Panorama Klub seniorů Rožnov pod Radhoštěm, o. Časový rozsah Kdy: 2 týdny dnes zítra o víkendu týden měsíc bez omezení včetně minulých pouze minulé podle od a do. Datum od:. Informace v patě Nyní jste v módu "Bez grafiky". V pátek Letošní téma je Andersen známý - neznámý. Spaní v knihovně je určeno pro děti od 2.

Maximální počet dětí je 25, přednost dostanou registrovaní čtenáři knihovny. Zájemci musí do Setkání končí v sobotu Historie Měsíce knihy nyní čtenářů sahá do roku , my si však připomeneme akce, které proběhnou letos. Obrazem nám k tomu posloužila TV Beskyd. Píšete básně? Chcete se o ně podělit?

youtube rande naslepo Rožnov pod Radhoštěm

Pošlete nám je na adresu: hurta at knir. V pondělí 4. V úterý 26 února proběhlo v knihovně slavnostní předávání Pamětních listů studentům VU3V. Ke gratulantům úspěšným studentům patřili, starosta Rožnova pod Radhoštěm Ing. Radim Holiš, ředitel Městské knihovny Bc. Pavel Zajíc, Mgr. Michal Hurta a Markéta Baďurová. Všem studentům přejeme mnoho úspěchů při dalším studiu. LiStOVáNí vyjmulo z pestrobarevné žánrové palety jednu výjimku - cestopis.

Navíc, jeho autory jsou opravdové legendy, Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka. Program knihovny, tipy na čtení, hraní a k poslechu, semínkovna, strip, čtenářská výzva. Ten, kdo zavítal do podkroví knihovny v úterý V příjemném počtu 40 posluchačů uvedl historik Lukáš Perutka velmi poutavou a pro posluchače srozumitelnou formou novou publikaci Rodinné příběhy Rožnovanů v Texasu, která mapuje emigraci z Rožnovska do Texasu, nikoli však z pohledu "evropských" pramenů, ale naopak ze strany samotných účastníků emigrace.

Pro děti: Tajemství Oblázkové hory, Příběh, při kterém budeš umírat smíchy. Literární soutěž O poklad strýca Juráša má stálé místo v zimním programu knihovny Rožnovského oblastního kola se zúčastnilo žáků z devíti základních škol Rožnova a okolí. Vítězové byli oceněni v pondělí Program knihovny, tipy na čtení, hraní a k poslechu, semínkovna, Listování, Rande naslepo. Nové básně Jaroslava Pazdery s názvem Všechno nejlepší a Nebe,peklo,ráj.

Lví král - PROMÍTÁNÍ PRO MALÉ DIVÁKY A ŠD – program a vstupenky online |

Pro dospělé: Deníček prince George. Jméno Heslo. První přihlášení Co je to čtenářské konto? Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm. Nový strip Nečekaná setkání. Kreslí a píše Láďa Zajíc.

Celý článek…. Nový strip Předsevzetí. Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 … 48 Další.

0 / 5