Adina, 24

Číslo profilu 6556180
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 03/31/2023
Jméno Adina
Země Czech Republic
Město Jirkov
Orientace Lesbičky
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 179 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Filipíny Jamajka Bulharsko Nizozemsko Tunisko Irsko

Screamers opět ve Vsetíně: Město Vsetín

Tuto zprávu poskytl uživatel Adina Jirkov 04/1/2023 08:05:04

Britský spisovatel Douglas Adams vydal před časem knížku "The Meaning of Liff", ve které úspěšně spároval situace a předměty, pro které angličtina nemá slova, s britským geografickým názvoslovím.

Internet Vsetín | AIM

Protože jména českých měst a obcí jsou stejně poetická a šťavnatá, a často jsou přímo těhotná potenciálním významem, připravili jsme pro Vás na této stránce českou mutaci Adamsova klasického dílka.

In Life, there are many hundreds of common experiences, feelings, situations and even objects which we all know and recognize, but for which no words exist. On the other hand, the world is littered with thousands of spare words which spend their time doing nothing but loafing about on signposts pointing at places.

Our job, as we see it, is to get these words down off the signposts and into the mouths of babes and sucklings and so on, where they can start earning their keep in everyday conversation and make a more positive contribution to society.

V životě existují stovky zcela běžných zážitků, pocitů, situací a dokonce předmětů, které sice všichni známe, ale nemáme pro ně žádná jména. Na straně druhé je svět zaneřáděn tisícovkami použitelných slov, které nedělají nic jiného, než že se povalují na směrovkách ukazujících na různá místa. Naším úkolem je dostat tato slova ze směrovek dolů a do úst batolat a cucáků atd. Douglas Adams, John Lloyd 1. Cvičebnice imaginární češtiny bečva, n. Ale jo, Boženko, je to jedlina.

Se divim, že vás ty vaše nasavrky ještě baví. Oblíkni se a jdem na očihov. Karle, nečum na mě tak žihle , jo? Názvosloví českých měst a obcí je pokladnicí natolik bohatou a přetékající, že nám i po výše citované exkursi zbývá ještě dost krásně znějících českých jmen, kterými by se dala vypoklonkovat mnohá slova, která se do češtiny vetřela z cizích jazyků a drze se nám uvelebila na patře.

Rozloučíme se překladem několika cukrátek z výše citované bonboniéry Douglase Adamse v závorce jsou původní anglická jména z autorova originálu. A uznejte sami - není ta naše čeština daleko poťouchlejší než angličtina?

Toto je maximální hodnota přípustná v bistrech Velkého Londýna darenth. The Meaning of Liff foreword In Life, there are many hundreds of common experiences, feelings, situations and even objects which we all know and recognize, but for which no words exist.

Douglas Adams, John Lloyd. The Meaning of Liff předmluva V životě existují stovky zcela běžných zážitků, pocitů, situací a dokonce předmětů, které sice všichni známe, ale nemáme pro ně žádná jména. Chris Holmes je jednou z nejvýraznějších postav rockové losangeleské scény tých a tých let a pravým představitelem nezkrotného divokého života rockové hvězdy.

Narodil se Opravdovým zlomem v kariéře se však stává seznámení s dalším podobným týpkem, křiklounem s indiánskými kořeny Blackie Lawlessem.

Zbrojovka Vsetín končí. Armáda začala odebírat munici pro pandury jinde -

Spolu s ním a dalším kamarádem z mokré čtvrti — Randy Piperem, zakládají kultovní formaci W. V kapele působí v letech až , kdy vyvrcholí spory způsobené částečně ponorkovou nemocí, setkání několika eg a v neposlední řadě závislostmi všeho druhu. Jeho totálně opilé interview, které se prolíná celým filmem, v bazénu na nafukovacím křesle a v obklopení lahví s vodkou se stalo doslova legendou. Film sám pojednává o životním stylu heavy metalových hvězd konce tých let, ale Chrisův přínos tomuto snímku zcela zastíní i hvězdy typu Kiss, Ozzy Osbourna, Megadeth nebo třeba Alice Coopera.

Po odchodu z W. Hodně fanoušků však potěší když v roce utichnou spory a chris se vrací do své původní kapely, kde setrvá až do roku , kdy se zdá, že odchází nadobro. Podílí se však na dalších skvělých albech — Kill, Fuck, Die, Helldorado a stihne ještě nahrát kytary k desce Unholy Terror. Poté spolupracuje na mnoha projektech a nahrávání různých metalových kapel anebio se třeba zúčastní natáčení dokumentu o Randy Rhodsovi v roce V roce se spojí s bývalým kytaristou W.

Když se v roce potřetí ožení s Kathy Sarah Holmes, rozhodne se vydat své první sólové album. Obě budou samozřejmě, včetně dalších věcí, k dostání i na pražském koncertu.

Určitě dojde i k setkání s fanoušky, podpisovky a focení.

The Kitchen - Novinky |

Vystoupení bude v délce cca 1 a půl hodiny a kromě vlastní sólové tvorby, samozřejmě musí zaznít i songy W. Opravdu zlomový okamžik nastává však o rok později, kdy se setkává s Eddiem Van Halenem a absolvuje u něho několik kytarových lekcí. V témže roce nastupuje v Seattlu do skupiny TKO, se kterou později nahrává své první album. V roce se dostává do užšího výběru v konkurzu na uvolněné místo kytaristy ve skupině Kiss a odehraje s nimi 3 skladby.

Od té doby má na svém kontě 14 alb 2 se svým bočním projektem Get Animal , spolupráci s mnoha velikány včetně Chucka Berry nebo baskytaristy John Paula Jonese z Led Zeppelin. Adamova show jsou kromě výrazných rockových songů i plná pyrotechnických efektů.

Přihlášení odběru e-mailového týdeníku Rádia Beat. Nechcete přijít o poslední novinky z Beatu? Přihlaste se k odběru a každý týden pak ve své emailové schránce najdete úplně zdarma nový, čerstvý "výtisk" Beatové rozhledny.

Zvuková knihovna pro slabozraké a nevidomé ve Vsetíně oslavila 30 let existence -

Chci beatovou rozhlednu. Chris Holmes, Praha - Nová Chmelnice. Chris Holmes, Praha - Nová Chmelnice Beatová rozhledna Přihlášení odběru e-mailového týdeníku Rádia Beat.

0 / 5