Nikola, 47

Číslo profilu 6600956
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Nikola
Země Czech Republic
Město Mariánské Lázně
Orientace Heterosexuální
Věk 47
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 160 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Ano
Oblíbené země Kanárské ostrovy Itálie Slovensko Belgie

Tuto zprávu poskytl uživatel Nikola Mariánské Lázně 06/2/2023 09:39:06

Úvod sekce Fórum Ostatní Seznamka Proč slušný kluci Niki vypada a tvari se hodne drsne , ale jinak to bude moc hodna holka. Kdo ji hladí, toho zradí. Kdo ji souží, tomu slouží. Takto podepisuju.

Luďka, seznámení s podklady před vydáním rozhodnutí

Aneb jak v jedne kratke rikance vystihnout podstatu zeny. Člověk by nikdy neměl dopustit, aby měl kvůli někomu jinému pocit, že mu zkazil celý život - žijte ten svůj a když za to někdo bude stát, nechte ho do něj nahlídnout, ale nikdy se o něj nedělte víc, než vám je příjemné Zdá se to jednoduchý, ale neni Často pomůže slušnej kopanec, ať už ze zklamání nebo z vlastní blbosti Jsme rádi, že navštěvujete Motorkáři. Abychom mohli naši práci dále rozvíjet, tak oceníme když nastavíte vyjímku v AdBlocku nebo zkusíte Motorkáře bez reklam.

Přidat reklamu. Vždycky jsem byl slušnej a hodnej kluk, a měl starost o své kamarády a své blízké. Záleželo mi na nich víc, než na sobě.

Proč slušný kluci nemaj šanci? :: Motorkářské fórum |

Pro svou přítelkyni bych udělal cokoliv a vždy jsem se snažil být vnímavý, pozorný, nosil jsem květiny atd. Ale po 4 vztazích výsledek vždy stejný, já se zlomeným srdcem v depresi, zatímco bejvalka si vždycky poradila. A já byl za debila a všem pro smích. Tak po posledním fiasku jsem si řekl dost. Začal sem kašlat na všechno, na kamarády, na jejich záležitosti a dělal radost jenom sobě.

Žil si bezstarostný život a ničím se netrápil, dělal jsem si co chtěl a flirtoval pokud to jen šlo. Ale co se nestalo, najednou se občas nějaká hezká holka chce projet na mašině, nebo si zatancujem, nebo chce s něčím pomoct a občas i něco víc.

Prostě tak říkajíc sem začal mít úspěch a najednou jsem nebyl za debila ale kamáradi mě plácaj po ramenou jak mě vždycky vidí pokaždé s jinou holkou a jak se mám skvěle. A zvláštní je, že když paralelně vedu takovéhle polovztahy tak fungujou nejvíc.

Tak když si mi tuhle kamarádka stěžuje, že jsem my chlapi strašní hajzli tak co mám na to říct. Je to proto, že Vy slušné kluky prostě nechcete, jenom z nich děláte blbce.

A tak se tu ptám Po tomhle stylu života totiž netoužím, je to jen náplast na bolest. Proč slušný kluci nemaj šanci? Tak to tě plně chápu a bohužel musím i malinko souhlasit. Zvláště nyní, co mě před týdnem kopla do řiti po 4 letech holka, která si našla asi lepšího. No chuj s tym, nějak bylo, nějak bude.

To máš to samé, jako se většině chlapů líbí svůdně oblečené dcérky, které své vnady vystavují téměř na omak a na své babě by to nikdy nedovolili. Prostě je ten život nějaký divný Me taky nikdo nechceeeee. Musí se v něm prostě tak nějak kličkovat a hledat cestičky Jojo, to je smutná realia - nemůžu nesouhlasit! A věř, nebo ne, ale bohužel to tak funguje i obráceně - bez rozdílu pohlaví. A pokud opravdu netoužíš po tomto stylu života, jak píšeš, tak ho neber za svůj - není nic špatného na tom, že nejsi a nebudeš egoista Funguje to v obou směrech Nikdy nesmí být nic jak na talíři, ale nikdy se nesmí nic přehánět Ono si to taky člověk nemůže plést s tim, že je hodnej a holka ho nechce, protože jí prostě nepřitahuje a pak si to omlouvat tim, že holky nechtěj hodný kluky nebo obráceně Mam starší ségru, prošla si svym, neustále mi vtloukává do hlavy "Co se týče chlapů, mysli vždycky hlavně na sebe" a snažim se podle toho řídit To, že člověk myslí hlavně na sebe neznamená, že je vůči tomu druhému arogantní, jen ho to nutí být víc realistickým Není nic lepšího když vám holka řekne "ty nejsi hodnej".

Nedávno mi to řekla mladá a já byl v extázi. Dycky jsem bejval hodnej ňouma a taky mě to přestalo bavit. Od tý doby co se k ní chovám tak nějak napůl tak je to lepší než když jsem byl schopnej udělat cokoliv.

Opravdu to tak funguje Přitom já bych daleko radši nějakou hodnou holku než výstřední ku. Je to postavený na hlavu ale je to tak! Já už to mám vymakané.

flirtovat s klukama Rožnov pod Radhoštěm

A když jsem pak ten poslední den hodný, milý a slušný kluk, tak je moja tak nadšená, že je večer sex. Jinak k tematu, taky se mi zda, ze holky si furt stezujou jak jsou chlapi zli atd. A kdyz ho maj, tak ho nechaj pro nakyho hajzlika. Na napraveni zlomenyho srcdika jsou hodnaci fajn, ale jak holce otrne, tak uz se zas taha s nakym smejdem.

Naposledy editováno Podle mě to chce mít vyrovnaný.

flirtovat s klukama Rožnov pod Radhoštěm

Osobně si žiju jak chci a z mnoha věcí si problém nedělám. Jinak si spíš myslím, že s ženskýma je to jak s prací. Když jí máš, tak je nabídek kolem. Jinak souhlas se sieno: Jinak si spíš myslím, že s ženskýma je to jak s prací.

Rožnov pod Radhoštěm (hrad)

Inu, nejsem už nejmladší, ledacos už jsem v životě viděl a zažil, a odpozoroval jsem tohle: V podstatě každý člověk je ve svých tužbách do značné míry rozpolcený, což ovšem má svoji logiku - ženám imponují muži sebevědomí, úspěšní, zábavní, vynalézaví Jak to všechno hezky skloubit, aby to fungovalo? No, je to takové hnusné, zprofanované slovo, ale vážně to fachčí - asertivita se tomu říká.

Je to dobré pro obě strany. Asertivita na rozdíl od manipulace je totiž založena na upřímnosti - člověk dává jasně a otevřeně najevo, co chce a co nechce.

Druhý mu tedy může snáze porozumět, vyhovět či dát stejně srozumitelně najevo svůj nesouhlas. Následně pak z toho vzniká pocit jistoty a bezpečí - vím, co mohu od druhého čekat. Samozřejmě ale, má-li někdo neustále pocit, že ho někde čeká něco lepšího, nedá se s tím nic dělat Žena to je plémě hadí.

Samozřejmě - ale pokud jsi "zdravě myslící" Ty, a chováš se asertivně, hodně snížíš pravděpodobnost, že spadneš do vztahu s nějakou vypočítavou mrchou, manipulátorkou apod. Jednak ji poměrně snadno odhalíš nebudešli tedy příliš oblouzen hormony a jednak takový člověk neustále hraje nějakou hru, a když uvidí, že mu na ni nepřistupuješ, půjde to zkoušet jinam.

Boužel ty hormony v tom mohou udělat člověku šílenou paseku. No, s tím se nedá nic dělat VlastíkPlamínek R. On: Děkuji nechci. Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

.

0 / 5