Vladislava, 37

Číslo profilu 6612159
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Vladislava
Země Czech Republic
Město Česká Lípa
Orientace Heterosexuální
Věk 37
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 176 cm
Váha 78 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Malta Velká Británie Itálie Malediven Portugalsko Thajsko Česko

Seznámení - Tábor. Seznamka naLovu

Tuto zprávu poskytl uživatel Vladislava Česká Lípa 06/6/2023 01:45:06

Vždy, prosím, uveďte Váš kontakt. Vaše jméno, příjmení, věk, město, požadovanou věkovou kategorii, telefonní číslo. Chci Vám tímto poděkovat za skvělou akci v Českých Budějovicích. Je škoda, že takových akcí, kde se dá osobně seznamovat není víc.

Máte hodně zájemců, ani se nedivím, dlouho jsem čekal, než na mě přišla řada, ale stálo to za to. Moc Vám fandím. Filip V. Seznámili jsme se na Vaší akci v Plzni před 2 roky a letos se nám narodila krásná princezna. Chceme Vám moc a moc poděkovat za Vaší úžasnou práci a co pro nezadané děláte. Seznámit se osobně v dnešní době není snadné, proto je dobře, že takové akce pořádáte.

Ať se Vám daří. Simona a Honza z Plzně. Já byla na akci v Praze, tam jsem se seznamovala s 9 pány. Pak jsem byla u Vás v Táboře a tam nás bylo 16 párů. Nejenže byl velký výběr, hezky zorganizované, příjemné prostředí, ale uvědomila jsem si, co tam chodí za hezké a sympatické lidi. Už se ani nedivím, že nemají možnosti, stejně jako já, se někde seznámit. Takže za mě je dobře, že takové akce v Táboře pořádáte, kde se dá osobně seznamovat, protože osobní seznámení je vždycky nejlepší.

Lucie z ČB. Preferovala bych, kdybyste dělali akce podle vzdělání, jsem vysokoškolačka, tak bych se chtěla seznamovat pouze s vysokoškoláky. Je to možné?

Seznamka vanhallen, 60 let, Tábor |

Martina z ČB. Byla jsem na vaší akci v Jihlavě a musím říct, že je to skvělý nápad na seznamování. Ze 16 kluků jsem si za 2 hodiny vybrala jen ty, co mě oslovili a se vzájemně zakroužkovanými už randíme. Ušetřila jsem si tak spoustu času s chozením na zbytečná rande.

Rozhodně mohu nezadaným doporučit. Moc a moc vám gratuluji k velkému úspěchu, že se vám povedlo v Českých Budějovicích pokračovat. Já vám věřil, věděl jsem, že na to máte a že to dokážete. Už se moc těším, zatím jsem jako náhradník, ale třeba na podruhé už nebudu. A ještě jedna gratulace k vašemu vysílání v rádiu. Jste vážně super. Honza D. Moc hezká akce, děkuji za krásný zážitek. Teď už věřím, že se může dát hodně lidí dohromady. Já si tam našla kromě přítele i kamarády a kamarádky. Jana B.

I když už je to téměř 3 roky nazpět, rád bych Vám tímto poděkoval za seznámení.

Evropská seznamka - Katalog mužů na seznámení - Detail: Novica (Srbsko, Tabor - 45 let)

Myslím si, že pozitivní zpětná vazba je pro Vás ta nejlepší odměna za výborně odvedenou práci. Seznamovací akce proběhla I když jsme si odnesli několik kontaktů, podnikli jsme pouze jedno společné rande a věděli, že ostatní telefonní čísla můžeme vyhodit.

Bohužel jsme zatím nejen díky koronaviru nestihli svatbu, ale v blízké budoucnosti je určitě v plánu. Každopádně se nám letos v březnu narodil nádherný chlapeček Adámek a i když nevíme kam dřív skočit, dělá nám obrovskou radost.

Buzulucká , Tábor — Navigovat. Vzdělávání a volný čas. Zábava a zážitky. Až 18 seznámení ….

- Tábor - Jihočeský kraj

Detail firmy. Rychlé rande. Co nabízíme Seznamovací akce na kterých se osobně seznámíte s 14 - 18 nezadanými protějšky.

seznámit se s mužem Tábor

Na seznámení s každým z nich máte 5 minut. Byla jsem na seznamovacím večeru v pátek v Táboře a bylo to super, celkem jsem si popovídala s 16 muži což je fakt velký výběr.

Nezadaným lidem to rozhodně doporučuji.

seznámit se s mužem Tábor

Zobrazit další zkušenosti Přidat mé hodnocení služby. Podobné služby v okolí 10 Zábava a zážitky. Vyhlídkový let balonem Bohemia Balón s. Přijedeme za vámi v Praze a okolí do km. Upoutaný balon Bohemia Balón s.

Romantický let balonem pro dva Bohemia Balón s. Soukromý let balónem Bohemia Balón s. Letenka pro vyhlídkový let balonem 5,0 Balonuj. Příběh vraha - venkovní úniková hra v Ostravě 4,8 Hunter Games Služba je online.

Policisté ze Zbraslavic navštívili děti na letních táborech - Policie České republiky

Muž bez minulosti - venkovní úniková hra v Praze 4,8 Hunter Games Služba je online. Bav se kladně v Kladně - venkovní úniková hra 4,8 Hunter Games Služba je online. Únos - venkovní úniková hra Pardubice 4,8 Hunter Games Služba je online.

0 / 5