Sofia, 24

Číslo profilu 6647449
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 03/31/2023
Jméno Sofia
Země Czech Republic
Město Čelákovice
Orientace Heterosexuální
Věk 24
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 163 cm
Váha 60 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Norsko Spojené státy

Směrnice č - Dokumenty - Univerzita Pardubice

Tuto zprávu poskytl uživatel Sofia Čelákovice 04/1/2023 07:59:04

Vizualizace plánované hokejové haly v Pardubicích. Plán šéfa hokejových Pardubic Petra Dědka na stavbu nové hokejové haly narazil na překážku. Záměr stavět objekt v prostoru dostihového závodiště ostře napadl minoritní akcionář Dostihového spolku.

Je to jen pár dní, co podnikatel a vlastník hokejového klubu v Pardubicích Petr Dědek oznámil, že chce postavit úplně novou, moderní halu. Jenže teď se ukázalo, že plán neprobral úplně se všemi, kterých se týká. A logicky: narazil. Minoritní akcionář Dostihového spolku Pardubice Richard Benýšek soudí, že nová hala poškodí dostihový sport v Pardubicích, že související infrastruktura bude stát město až miliardu korun a konečně, že nová hala není vůbec nutná.

Dědek totiž plánuje novou halu postavit na pozemcích u dostihového závodiště. Se záměrem nesouhlasí ani osobnosti dostihového sportu v čele s žokejem Josefem Váňou a celá řada minoritních akcionářů Dostihového spolku.

Plán na supermoderní halu v Pardubicích představil Petr Dědek začátkem května. Dědek také oznámil, že postavena bude v areálu pardubického dostihového závodiště a otevření je naplánováno na konec srpna Náklady na stavbu odhadl mezi třemi až čtyřmi miliardami korun s tím, že město Pardubice nebude hala nic stát. V multifunkční hale by mělo hrát domácí zápasy Dynamo Pardubice. Dodal, že v plánu je i vybudování zázemí a ubytování pro hokejovou akademii.

V areálu bude bazén, tělocvična a regenerační linka. Benýšek považuje za zarážející, že pardubický magistrát vedený primátorem Martinem Charvátem ANO se k záměru staví velmi vstřícně. Podle něj je zároveň plánovaná stavba v Pardubicích nesmyslná, protože ve městě už jedna multifunkční hokejová hala stojí.

Proti spalovně v Rybitví - Časová osa

Plán českého podnikatele nepodpořila ani členka pardubického zastupitelstva Helena Dvořáčková. Upřímně si nemyslím, že by Pardubice potřebovaly patnáctitisícovou halu… Pan Dědek by měl v prvé řadě udělat pořádek na svém hřišti. V tuto chvíli podle všech nepravomocných rozsudků není ani majitelem HC Dynamo.

To je věc, která by se měla hlavně vyřešit. Aby se ve spolupráci s městem zjistilo, jak to je. Dvořáčková zároveň upozornila, že současná hala má roční náklady na provoz ve výši 20 milionů korun. Když by Dědek odebral největší byznys, který se v ní pohybuje, to znamená extraligový hokej, kdo by ty náklady platil? Petr Dědek výhrady Benýška i Dvořáčkové odmítá. Jednáme s městem. Město je majitel a hlavní akcionář závodiště, to je náš hlavní partner.

Naši lidi ostatně byli i na představenstvu Dostihového spolku. Nechápu, proč pan Benýšek chce podávat trestní oznámení na neznámého pachatele? To myslí asi na akcionáře a zastupitele? I město vše udělalo správně a my jsme jednali standardně a transparentně. Dodal, že nová hala dostihovému sportu jen pomůže. Co se staré haly týče, podle něj Helena Dvořáčková nemá dobré informace.

Město má navíc nedostatek ledových ploch. Je majitelem skupiny firem pod hlavičkou DD Group. Dnes jeho společnosti podnikají v realitách a postavily mj. Loni ho časopis Forbes zařadil na Aktualizace: doplnili jsme reakci Petra Dědka. Zprávy Sport Hokej Dostihy vs. Plán postavit halu narazil na spolumajitele Velké pardubické. Dostihy vs. Článek Je to jen pár dní, co podnikatel a vlastník hokejového klubu v Pardubicích Petr Dědek oznámil, že chce postavit úplně novou, moderní halu.

Do kladenské haly, kde je doma Jágrův klub, přiteče od státu milionů 2. Související články Vyřadil Slavii, povede Spartu. Křetínského klub angažoval Dána Priskeho Když ho vidíte hrát, nechápete, jak to dokáže.

Nadalův nástupce Alcaraz Zákaz vlastnit kočky. Fotbalista Kurt Zouma dostal trest za týrání mazlíčka. Související témata: Pardubice. Multifunkční hala. Hlavní zprávy. Další nápad na odstraňování CO2. Čína před lety darovala Tchaj-wanu pandu na důkaz přátelství. Načíst starší články. Energetická krize Zastropování cen Příspěvek na energie Kalkulačka cen energií Příspěvek na bydlení Úsporný tarif Levné recepty. AutoMoto Autoškola - nové otázky Kam o víkendu za auty Přepis auta - koupě ojetiny Platnost dálniční známky Od kdy přezout na zimní?

Řidičák B a další skupiny. Seriál Koruna: 5.

Proč se seznamovat na seznamkách | Seznamte se

Stále ještě platí v podvědomí některých lidí názor, že internet je až ta poslední šance, jak se seznámit. V dnešní hektické době však neustále narůstá počet párů, jenž se seznámily právě přes internet. Stejně jako ostatní druhy seznamování má i online seznamování určitá úskalí.

I stydlivky mají tu výhodu, že se seznámí snadněji než muž. Občas stačí jen párkrát projít kolem partnera nebo navázat oční kontakt a muž už pak často přijde sám. Pánové to bohužel tak jednoduché nemají. Obzvláště ti stydliví. Proto bývají muži na internetových seznamkách často početnější skupinou. Nevyrovnanost v počtech partnerů je nevýhodná i pro ženy.

Pánové totiž často píší každé věkově nebo vzhledově pro ně přijatelné partnerce. I když se podle profilu k sobě příliš nehodí. Nově zaregistrované partnerky se tak často musí probírat i zcela nevyhovujícími nabídkami.

Což trochu podkopává účel internetové seznamky jako prostředku pro rychlé a snadné seznámení. Další nástraha, která na vás může na internetu číhat, jsou všem dobře známé zlatokopky. Dotyčné dámy si jednoduše vyberou partnera podle toho, kolik vydělává. Muž s profesí, která je tradičně dobře placená, musí být na internetu dvojnásobně pozorný.

Z Pardubic do Hradce vlakem rychleji. V provozu jsou už dvě koleje |

Pro zlatokopky jsou online seznamky doslova zlatý důl. Buďte tedy obezřetní, pokud se někdo zajímá spíše o vaše peníze, než o vás samotného.

Méně exkluzivní seznamky už tak bezpečné nejsou. Dámy si musejí dávat velký pozor na to, komu odepisují. Dokud toho na druhé straně nevidíte, nemůžete si být jisti ničím. Přestože dle profilu vypadá dotyčný partner jako ideální polovička, ve skutečnosti může být všechno úplně jinak. Na internetu lidé často podléhají pokušení se trochu vylepšit. A tak se prezentují jako sportovci, i když fyzickou aktivitu provozují maximálně jednou týdně. Nebo si upraví fotku, aby vypadali atraktivněji, než ve skutečnosti jsou.

Takže když se pak s nimi setkáte tváří v tvář, můžete být trochu zklamaní. Přes to všechno se internet rychle stává ideálním místem k seznámení.

Obdobné nástrahy vás totiž potkají i při jakémkolikoliv jiném způsobu seznamování. Odhoďte své předsudky a obavy a zkuste to také! A někdo touží získat vlastně jakéhokoli partnera a o detaily vztahu se starat až později. Nejspíš se to tedy zná jako téměř nemožný úkol. Ale pokud budete postupovat podle návodu níže, zjistíte, že to vlastně až tak těžké přece jen není. Pokládáte si občas otázku, zda je váš partner skutečně ten pravý? Nejste si jistí, jestli chcete s vaším partnerem strávit zbytek svého života?

Po přečtení našeho článku v tom budete mít jasno. Nedaří se vám už delší dobu nikoho sbalit? Máte pocit, že jste úspěšná, ale nejdéle po třetím rande se vše zase zhroutí, jako domeček z karet a vy musíte začít od nuly?

Nezoufejte, všechno se dá vyřešit. Podívejte se na našich 5 rad, jak muže sbalit a jak si ho i následně udržet. Existují lidé, kteří vám zkrátka nestojí za námahu. Jsou atraktivní, zábavní, často i zodpovědní. Chybí jim však schopnost milovat, odevzdat se tomu druhému, přinést pro něj oběti.

Nejsou zlí. Zkrátka jen neumí mít rádi tak, jak byste si zasloužili přáli. Jak poznat, že je váš partner přesně takový? Možná už za sebou máte spoustu polibků.

Férové a spolehlivé české seznamky

Možná jste se s nikým ještě pořádně nelíbali. Vždycky se ale můžete naučit něco nového! Jak na to, aby na vás ten druhý nikdy nezapomněl?

článek o nebezpečí online seznamování Pardubice

Podívejte se, jak udělat váš polibek nezapomenutelným. Máte před sebou první rande? Bojíte se, že řeknete něco nevhodného? Napište si na papír věci, na které se nesmíte za žádnou cenu zeptat.

Pomůžeme vám připravit průvodce o tom, co raději neříkat, aby vaše první rande nebylo zároveň tím posledním. Opět bolavé srdce a pocity zoufalství, že toho svého osudového partnera snad nikdy nepotkám.

článek o nebezpečí online seznamování Pardubice

Přichází ztráta víry, že všichni jsou stejní a je lepší být sám. Pořád dokola stejná písnička, hádky, neporozumění, manipulace, nevěra..

0 / 5