Natálie, 46

Číslo profilu 6732523
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Natálie
Země Czech Republic
Město Olomouc
Orientace Bisexuální
Věk 46
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 167 cm
Váha 70 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Kroatië Spojené státy Estonsko Slovensko Kapverdy Malediven

Baník Most pořádal republikový turnaj dospělých v badmintonu - Novinky

Tuto zprávu poskytl uživatel Natálie Olomouc 04/2/2023 05:16:04

dvouhra klub Most

O státní svátek, ve čtvrtek, Už jsi koukal na výsledky z uplynulého víkendu? Nejtěžší a nejdůležitější měl být sobotní zápas s mužstvem ze sousedního Litvínova. Kdy se očekávalo velmi dlouhé a náročné utkání pro všechny hráče. Avšak domácí se již po úvodních čtyřhrách dostali do vedení na zápasy a vítěznou vlnu si udrželi až do konce. Nad hosty dokázali zvítězit famózním výsledkem již za necelé dvě hodiny. Jediný zápas smolně prohrál Ladislav Bencs s Petrem Bláhou, kdy ve čtvrtém setu nedokázal odvrátit match ball.

Výborně si vedl Pavel Srp, který poprvé své stolně-tenisové kariéře porazil pro něj zatím neporazitelného Vratislava Čejku a to dokonce O to lépe se nastupovalo na nedělní utkání s Krupkou. Oba dva chtěli ukázat, že si nominaci zaslouží a to se jim i povedlo.

Od začátku utkání jsme se dostali do vedení a to dokonce až na a to si pohlídali až do konce. V neděli Do finálového pavouka se dostal Matěj Loucký a Richard Šťovíček.

Lépe si vedl Matěj, který v první kole porazil Kabelku a skončil na krásném 8. Ríša přes velikou snahu skončil na krásném Šimon Vála se bohužel ze skupiny neprobojoval a poté obsadil celkové I přes velkou konkurenci vzali kluci účast a reprezentaci oddílu vážně a bojovali ze všech sil.

Úspěchy mladších žáků a žákyň v oblastním přeboru | TK Most

Děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu a doufáme, že kluci nepoleví v tréninkové morálce a naše účast na dalším turnaji bude početnější. V sobotu si za necelé tři hodiny poradili s celkem SK Štětí I když výsledek vypadal jednoznačně tak se nejvíce trápit Miroslav Bíma, který musel odvracet matchball soupeře již v úvodní čtyřhře a poté i ve dvouhrách.

Tomáš si vedl nad očekávání výborně. Po těžké prohrané úvodní čtyřhře si ve dvouhře vedl výborně. Svému soupeři Marku Vanišovi utekl do vedení na sety a celkové vítězství už si pohlídal.

Celý průběh utkání byl jako na houpačce, soupeř utekl po výhře obou čtyřher na vedení a naši dokázali jeho náskok snižovat. Bohužel po velmi fyzicky náročných třech a půl hodinách hry se z výhry neradoval ani jeden tým — utkání skončilo nerozhodně Největší smolař byl Jan Macháček, který nedokázal proměnit matchball ani v jednom ze zápasů, ve kterých vedl a oba prohrál Minulá kola na stolech soupeřů se našim moc nedařilo a prohráli v Mnichovo Hradišti Druhý den při utkání s Libercem musel kvůli zranění odstoupit Milan Bořík, domácí tak vyhráli V sobotu se na domácích stolech střetnou od 15 hodin s týmem SK Štětí, nad kterým v první polovině zvítězili Dne Ženy bez omezení.

Sestřih a ohlasy utkání Slavia - Most – ČT sport – Česká televize

Propozice: KP muži a ženy jedn. Největším překvapením bylo vítězství Josefa Basáka nad Milanem Boříkem v semifinále hlavní soutěže. Z druhé poloviny pavouka se do finále dostal Pavel Klouček, který porazil Ladislava Mandíka a ve finále si poradil i s Pepou na sety.

V soutěži amatérů postoupila do finálové skupiny čtveřice Kroupa, Brušková, Bořík ml. První místo bez problémů obsadil Bořík ml. Druhé místo — Svoboda, třetí místo — Kroupa a čtvrté místo — Brušková. Dvojice do čtyřher se losovali náhodně dle výkonnosti. Turnaj se bude tradičně konat Více informací naleznete v propozicích. Propozice zde: Propozice. Přijďte kluky podpořit! Tréninky mládeže v termínu 6. Přejeme všem klidné prázdniny a budeme se znovu těšit Ve čtyřhře si kluci nevedli bohužel dobře a vypadli v prvním kole.

Na oddílovém vánočním turnaji se nás sešlo celkem 34 hráčů — z toho 8 amatérů.

dvouhra klub Most

Děkujeme všem za účast a přejeme úspěšný vstup do nového roku a druhé poloviny soutěží. C Naše třináctka s bilancí Zlaté - Natalie a Klára. Thun Cup přesunutý z Všichni bez t Již Turnaj probíhal v duchu "oslav" 55 let nejdeckého badmintonu Pitný režim dodala společnost BHMW s.

Aqua Maria. Ve dvouhrách dominoval manželský pár a tak putovní poháry putují do Brna zásluhou Milana Ludíka české žebříčkové jedničky a V deblech si vítězství odváží V. Mirvald a F. Šula, kteří porazili domácí pár Adam Nesveda a Láďa Lešták. Ženský debl vyhrála Klárka Košťálová s Natkou Štěříkovou, které v sestrovražedném a pohledném boji porazily velmi těsně v dramatickém závěru Mácu s Vendy ,, , jejich první titul na Thun Cupu.

V úvodním mixu vyhrál Milan s Kate nad našimi Adamem s Verčou, kteří podali parádní výkon a soupeře potrápili - ,, Adam v semifinále dlouho vzdoroval M. Hubáčkovi z Prahy, bohužél podlehl ,, , na deblíka už síly hodně ubývaly Osm akrylátových placek zůstalo "doma".

Turnajové střípky převážně naší třináctky Viktor s Klárkou skončili ve 2. Miloš s Vendou skončili ve čtvrtfinále na raketách libereckomosteckého páru. Ondra s Marcelou podlehli po třísetové bitvě svým mladším kolegům. Láďa s Natkou na 3. Adam s Verčou po opravdu parádním výkonu obou na stříbrné příčce. Milan a Kate.

Sportovní výsledky - Sport -

Míša druhý turnaj mezi dospěláky a opět na Gejzíru Ondra si střihnul singla, zřejmě trénink na neděli. Viktor a opět pozdější vítěz, proběhla i pověstná V-rybička. Adam předvedl opravdu solidní výkon !! Kamarád Milan. Klárka podlehla po třísetovém klání B. Šenfeldové z Doubravky.

1. GP D U15 Slovan Vesec | Badmintonový klub TU v Liberci

Venda bojovala s mladou reprezentantkou K. Kozempelovou z Baníku Most, bohužel se radovala Mostečanka. Verča po delší době opět na pavouku dvouhry, leč velmi těsná prohra s A. Skuhrovou Super Stars Most ,, Natka prošla do semifinále, tam však padla kosa na kámen a českokrumlovské L. Černé vzdorovala jen v prvním setu , , přesto slušná bronzová! Natka tak byla nejúspěšnější naší hráčkou s bilancí Ondra s Vikim vybojovali bronz, škoda finále nebylo daleko.

Miloš s Vítem podlehli pozdějším vítězům. Stříbrní Láďa a Adam Máca s Vendou prošly svoji skupinou do finále, tam však těsně podlehly, 2.

Český Badmintonový Svaz — GPB dospělých Most

Verča s Bárou skončily pod podiem na Nefalšovaná radost našich blondýnek z vítězství, vloni stříbro, letos zlatá. MIX: 1. Nováková Jiskra Nejdek 3. Štěříková Jiskra Nejdek 3. Ludík SK Brno Slatina 2. Hubáček Sokol Meteor Praha Radotín 3. Nesveda Jiskra Nejdek 3. Foo Kune Ludík Capucine B. Lešták Jiskra Nejdek 3.

SKST Baník Most – stránka – sportovní klub stolního tenisu

Šilhan Jiskra Nejdek 3. Štěříková Jiskra Nejdek 2. Růžička Jiskra Nejdek 3.

0 / 5