Zdeňka, 22

Číslo profilu 6938269
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Zdeňka
Země Czech Republic
Město Kladno
Orientace Heterosexuální
Věk 22
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 150 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Srí Lanka Polsko Griekenland Irsko Itálie Portugalsko

ONLINE KATALOG - Sirkus Sušické kulturní centrum

Tuto zprávu poskytl uživatel Zdeňka Kladno 04/2/2023 03:29:04

rande naslepo 2022 online zdarma Sušice

Zavzpomínejte, co se v Kašperkách konalo dávno nedávno. Akce pořádané MěKIS jsou doplněné fotografiemi. Historie vorařství na Šumavě. Ukázka vázání vorů, ukázka starých řemesel a plavení dřeva po Vchynicko — Tetovském plavebním kanálu.

Ukázka vázání vorů, ukázka starých řemesel Pro děti a mládež z Kašperských Hor a okolí. Na výlet je nutné hlásit se předem. Po přihlášení obdržíte bližší informace. Cestovatelská přednáška s promítáním fotografií lektora z FotoInstitut. Cestovatelská fotografie spojuje krajinářskou a portrétní fotografii spolu s reportáží a dokumentem..

Dozvíte se, jakou fototechniku zvolit pro fotografování krajiny, jak nastavit expozici či jakou zvolit kompozici. Přednášející: Pavel Bokr, lektor FotoInstitut.

- bot validation

Cena programu: 20,— Kč. Známí nešikové v roce slaví 40 let od svého vzniku, a byť se na stříbrném plátně ještě nepředvedli, pro kutily jejich kalibru to přeci nemůže být problém. Obzvlášť, když mají na půdě krabice plné filmů a pod schody promítačku, na které fanouškům své příhody rádi odpromítají… Nebyli by to ale oni, kdyby se nepotýkali s celou řadou nástrah.

A jelikož jsme ve Jak se jim to povede? Vycházka přes Šibeniční vrch a vrch Vinice s panoramatickými rozhledy do oblasti střední Šumavy a Pošumaví. Cestou budeme poznávat drobná tajemství přírody díky doplňkovým aktivitám pro zvídavé děti i jejich rodiče a prarodiče. Délka trasy 5,5 km. Náročnost trasy střední. Prosíme, na akci se předem přihlaste.

Přijďte si vyzkoušet svou tvořivost, kreativitu a zručnost do naší tvořivé dílny, kde se seznámíte s netradičním výtvarným programem, odreagujete se od starostí všedních dnů, vyrobíte si originální dárky a odnesete vlastnoručně vytvořené obrázky.

Cena programu: 50,— Kč. Ukázka výroby vinutých korálků s možností vytvořit si vlastní originální korálek. Cena výrobku 70 Kč. Varhanní koncert Tomáše Thona. Nové nálezy a objevy z hudebních archívů. Botanická vycházka do okolí Kašperských Hor. Cestou budeme poznávat drobná tajemství přírody. V případě nepříznivého počasí náhradní vnitřní program.

rande naslepo 2022 online zdarma Sušice

Vhodné i pro děti od 5 let. Přednášející: Hana Kohoutová. Prosíme, na akci se předem přihlašte. V poněkud zpustlých říčních lázních na břehu řeky Orše se denně setkávají tři postarší pánové: majitel lázní Antonín Důra, sečtělý abbé Roch a major ve výslužbě Hugo.

Počasí je nestálé, většinou poprchává a tak má pan Důra nouzi o zákazníky.

Archiv kulturních akcí | Město Kašperské Hory

Většinu času tudíž tráví v rozmluvách a drobných půtkách se svými přáteli. Žádná hádka ovšem není tak vážná, aby ji nespravila sklenice vína a pár utopenců s cibulí. Rozruch do jejich života však přinese potulný kouzelník Arnoštek a především jeho půvabná schovanka Anna.

Ta totiž hned při prvním večerním vystoupení okouzlí každého ze tří svérázných filosofů. A ti se o ni začnou každý po svém ucházet. Veselé písničky o někdy smutných věcech. Není vhodné pro děti.

Jinak poklidný večer naruší více či méně jemným vtipem s kytarou Inženýr Vladimír. Vstupné zdarma. Rezervaci doporučujeme buď v pivovaru na baru nebo na fb stránce pivovaru. Co to byly pateříky a jak se vyrábějí vinuté perly?

Jsou však situace, kdy je knihovna díky nařízení vlády uzavřena a funguje jen přes výdejní okénko.

Knihobudky - Sirkus Sušické kulturní centrum

V takovém případě je nutné seznámit se s naším online katalogem, ze kterého můžete vybírat, posléze objednávat knihy, které vám rády připravíme a předáme u výdejního okénka. Najdete ho přímo na stránkách www. Na horní liště je tlačítko Odkazy, pod kterým naleznete zmiňovaný návod ve formátu pdf. Stačí kliknout a pustit se do toho. Pokud se do elektronického objednávání knih nehrnete, nevadí, nechť vám online katalog slouží pouze jako databáze dokumentů našeho knihovnického fondu, ze kterého si můžete vybírat a požadované dokumenty si objednejte telefonicky na čísle nebo e-mailem: dospele kulturasusice.

Snad vám Návod pro čtenáře, jak používat online katalog bude nápomocen a usnadní vám práci s ním. Držíme palce! Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Drazí čtenáři, víme, že většina z vás preferuje osobní výběr knih přímo z poliček naší knihovny. Aktuality z knihovny. Na akci je nutné se předem přihlásit! Vzhledem k nepříznivému počasí na Vás čekám v knihovně! Vaše knihovnice. KnihoBudky opět v provozu Tomáš Cihlář. Březen - měsíc čtenářů Výzva pro výherce soutěže Poznávejme přírodu a za odměnu přijeďte do ZOO 3.

Dana Šimková. Mezinárodní den darování knih 9.

EliteDate - Online seznamka (AKTUALIZOVÁNO) -

PF Přibové a M. Vánoční nadílka Rád plníš úkoly? Odměna tě nemine Ivany Bruzlové. Knihobudky nabízí novinku sušického rodáka Od OD Knihovna uzavřena! Vánoční nadílka 8. Poděkování čtenářům Knihobudky se ukládají k zimnímu spánku Uzavření knihovny od Slavíme Týden knihoven Bibliobox Knihobudky Zobrazit všechny články.

0 / 5