Rozália, 36

Číslo profilu 7027101
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Rozália
Země Czech Republic
Město Česká Třebová
Orientace Bisexuální
Věk 36
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 163 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Zanzibar Indonésie Slovensko Lotyšsko Thajsko Mauricius

Svatební agentury, salóny, svatby – Střední a Severní Čechy |

Tuto zprávu poskytl uživatel Rozália Česká Třebová 06/2/2023 09:55:06

Velký výprodej svatebních a společenských šatů - Hustopeče, Břeclav -

Provozní doba: pondělí - pátek: - , - sobota a neděle: na objednávku. Nepřijímáme platební karty, pouze hotovost!

Osobní přístup Pro každou nevěstu jsou svatební šaty důležitou součástí. Proto se snažíme o maximální pohodlí a spokojenost všech našich zákaznic. Prémiové materiály Aby se každá naše nevěsta cítila pohodlně, dbáme na maximální kvalitu materiálů, ze kterých jsou nabízené šaty vyráběny.

Půjčovna bižuterie K úžasným šatům úžasné doplňky, rádi Vám zapůjčíme exkluzivní bižuterii značky Swarowski. Díky tomu bude Váš svatební den jedinečný!

luxusní svatební agentura Aš

Svatební šaty 1. Společenské šaty 1. Kontaktujte nás Máte-li dotaz, můžete využít kontaktní formulář. Vyplňte e-mailovou adresu a můžete nám zaslat e-mail. V případě, že vyplňujete kontaktní formulář na našem webu, zpracováváme Vaše osobní údaje.

Především Vaše jméno a kontaktní e-mail a telefonní číslo. Údaje slouží pouze nám pro doručení odpovědit na Váš dotaz. Kontrolní otázka ochrana proti spambotům. Svatební salon O nás Kontakt. Svatební služby Zdobení auta Zapůjčení bižuterie Swarowski Oblékání něvěsty ve svatební den v salonu. Z kapacitních důvodů Vás žádáme, abyste svůj doprovod při vybírání šatů omezily na 2 až 3 osoby. Vchod z Rašínovy ulice výtahem do 3. Objednali jsme pro Vás luxusní kolekci pro rok pro kterou potřebujeme prostor, a proto vyprodáváme kolekce minulé za ceny půjčovného a nižší.

Svatební módou se zabýváme od roku Jsme svatebním studiem s nejdelší tradicí ve Zlíně a okolí, které nabízí nevěstám kompletní svatební servis. Budeme rádi, pokud nás navštívíte osobně, případně nám zanecháte vzkaz prostřednictvím těchto internetových stránek nebo Facebooku, a my Vás budeme v co nejkratší době kontaktovat.

Více informací o svatebním salonu Dany Svozílkové naleznete v nabídce O nás. Facebook Email. Na zkoušku svatebních i společenských šatů doporučujeme se předem objednat, abychom se Vám mohli plně věnovat. Svatební šaty Luxusní svatební šaty od předních světových společností udělají Váš svatební den nezapomenutelným. Společenské šaty Na každý ples či společenskou událost můžete mít jiné luxusní oblečení.

Šaty do tanečních Zapůjčíme Vám šaty nejen na slavnostní ples tanečních kurzů. Pánské obleky Pánové si u nás mohou vybrat svatební obleky, ale také například obleky do tanečních kurzů. Velký výprodej svatebních šatů.

Váš Den, svatební agentura, svatební salon, svatební šaty, Litovel, Olomouc

Ceny již od Kč. Naše šaty objektivem Michala Smetany. Naše šaty objektivem Evy Matuškové. Naše šaty objektivem Karla Fialy. Naše šaty objektivem Zdeňka Odstrčilíka.

Svatební agentury, salóny, svatby – Jižní a Západní Čechy |

Naše šaty objektivem Radovana Chvíly. Naše šaty objektivem Petra Husera. Naše šaty objektivem Martiny Crlové. Proč si vybrat právě nás? Nabízíme pouze originální modely známých světových firem. Časově se přizpůsobíme Vašim potřebám. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Jsme připraveni Vám zajistit i další doplňkový servis spojený s Vaším svatebním dnem.

Naše služby nabízíme ve velmi příznivých cenových relacích.

Váš Den, svatební agentura, svatební salon, svatební šaty, Litovel, Olomouc

Napište nám Vzkaz. Řekli o nás Děkuji Svatebnímu studiu Dany Svozílkové za nádherné šaty díky kterým byla naše svatba dokonalá. Jsme i na Facebooku.

luxusní svatební agentura Aš

Svatební studio Dany Svozílkové Zlín O nás Nabídka Galerie Partneři Kontakt.

0 / 5