Danuta, 32

Číslo profilu 7186679
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Danuta
Země Czech Republic
Město Brno
Orientace Lesbičky
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 161 cm
Váha 65 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Zanzibar Tunisko

Seniorské putování pro radost i za poznáním | icz

Tuto zprávu poskytl uživatel Danuta Brno 04/2/2023 04:30:04

Setkali jste se s problémem a nevíte, jak postupovat dále?

:: :: JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY PRAHA, BRNO, OSTRAVA :: REZERVACE ::

Zkuste naši znalostní bázi, je velmi pravděpodobné, že nejste první, kdo tento problém řeší. Pokud se vám nepodaří pomoc dohledat v naší sekci, ozvěte se nám. V našich osobních poradnách jsou zdarma k dostání brožury a letáky SOS — Asociace i dalších spolupracujících organizací.

Autory brožur a letáků SOS — Asociace jsou přímo naši poradci a najdete v nich odpovědi na otázky z nejrůznějších oblastí spotřebitelského práva. Brožury a letáky naleznete zde. Více informací o členství naleznete zde.

Naleznete v něm zajímavé články, průzkumy, rozhovory, informace o našem programu GOS, o spotřebitelských zkušenostech a mnoho dalšího. Přihlaste se k odběru novinek ze světa spotřebitelského práva a nenechte si ujít naše články, zásadní informace pro spotřebitele či nové vydání čtvrtletníku!

Na základě vašich četných podnětů jsme pro vás připravili vzorové dopisy pro různé situace, do kterých se jako spotřebitelé můžete dostat. Vaše připomínky a náměty na další vzory oceníme na e-mailové adrese redakce asociace-sos. Každý vzor je doplněný o návod, jak s daným dopisem pracovat a co doplnit. Legislativa se však velice rychle mění a je třeba myslet na to, že ne všechny vzory jsou kvůli tomu vždy aktuální. Doporučujeme proto všem spotřebitelům využít služeb našich bezplatných poraden kontakty zde nebo poradenské linky a v provozu každý všední den od 9 do 18 hod.

Sdružení obrany spotřebitelů — Asociace, z. V Brně je tedy zajišťována veškerá administrativní a další činnost naší organizace s celostátním dopadem, např. V regionech působí naše jednotlivé poradny, které se zaměřují především na samotné spotřebitelské poradenství a výstupy do místních médií. Mezi naše hlavní úkoly patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství, kdy spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky poskytujeme spotřebitelské právní rady v jejich spotřebitelských problémech.

Vyhledávání | Online seznamka

Sdružení obrany spotřebitelů - Asocice nabízí možnost proškolit pracovníky podnikatelských subjektů v oblasti spotřebitelského práva. Na našich školeních vás seznámíme například s problematikou kupních smluv, reklamací, nájemních vztahů či právní úpravy e-shopu podle nového občanského zákoníku.

Chcete dát svým zákazníkům najevo, že dodržujete jejich práva? Program GOS je vytvořen SOS - Asociací za účelem ochrany spotřebitelů a poctivých podnikatelů před nekalými až podvodnými praktikami některých podnikatelských subjektů. Držitelé značky GOS se zavázali dodržovat nejen práva spotřebitelů garantovaná zákonem, ale také poskytují spotřebitelům nadstandardní ochranu tím, že dodržují Kodex garance ochrany spotřebitele Kodex GOS.

Menu Pro spotřebitele E-spotřebitel E-spotřebitel Setkali jste se s problémem a nevíte, jak postupovat dále?

seznamka pro seniory brno Hranice

Poradenství Pokud jste nenašli odpověď v části E-spotřebitel, obraťte se na nás pomocí jednoho z následujících způsobů. Články Pokud jste nenašli odpověď v části poradenství, obraťte se na nás pomocí jednoho z následujících způsobů. Brožury a letáky V našich osobních poradnách jsou zdarma k dostání brožury a letáky SOS — Asociace i dalších spolupracujících organizací. Všechny brožury a letáky pravidelně aktualizujeme a snažíme se naší nabídku neustále rozšiřovat. Letáčky si také můžete zdarma stáhnout v elektronické verzi z našich webových stránek.

Členství Chcete nás podpořit a získat i něco pro sebe? Staňte se naším členem! Vzory dopisů Na základě vašich četných podnětů jsme pro vás připravili vzorové dopisy pro různé situace, do kterých se jako spotřebitelé můžete dostat.

O nás Sdružení obrany spotřebitelů — Asociace, z. Školení pro podnikatele Sdružení obrany spotřebitelů - Asocice nabízí možnost proškolit pracovníky podnikatelských subjektů v oblasti spotřebitelského práva. Garance ochrany spotřebitele Chcete dát svým zákazníkům najevo, že dodržujete jejich práva? Tiskové zprávy Zde naleznete poslední nejnovější tiskové zprávy. Mediální vystoupení Zde naleznete poslední nejnovější mediální vystoupení. SOS — Asociace a Senioři bez hranic Redakce SOS — Asociace.

Podporují nás.

Hranická taneční škola

Kontakt Sdružení obrany spotřebitelů — Asociace z. Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace, z. SOS — Asociace je nestátní nezisková organizace založená za účelem pomáhat spotřebitelům a prosazovat jejich práva. Od roku bezplatně pomáháme spotřebitelům — začínali jsme v Jihomoravském kraji, odkud jsme však velmi záhy rozšířili svoji působnost i do dalších krajů a v současné době pomáháme spotřebitelům z celé České republiky.

Zpět do galerie Zpět na přehled žebříčků. S foto se seznámíš líp. Všichni Ženy Muži. Velmi nízká Popularita Zvýšit. Tipy pro vás. Lidé na Tykadlech Registrovaných: 41 Mužů: 33 Žen: 7 Ahoj, jsem Marcel Kytka. O Tykadla pečuji s vášní :o. Kontakt : info tykadla.

Jindra, 58 Praha Ukázat soutěžní fotku. Nováček, 44 Praha Ukázat soutěžní fotku. Dog85, 37 Ústí nad Labem Ukázat soutěžní fotku. Paras, 48 Praha Ukázat soutěžní fotku.

Seznamka Hranice | ELITE Date

Zdeněk, 71 Praha Ukázat soutěžní fotku. Rosi, 49 Praha Ukázat soutěžní fotku. Petr, 76 Ostrava Ukázat soutěžní fotku. Klerak, 64 Chotěboř Ukázat soutěžní fotku.

Sccot9, 56 Česká Lípa Ukázat soutěžní fotku. Michael, 40 Karviná Ukázat soutěžní fotku. Craigloves, 66 Česká Lípa Ukázat soutěžní fotku. Michal, 52 Praha Ukázat soutěžní fotku. Michal, 45 Slovensko Ukázat soutěžní fotku. David, 42 Liberec Ukázat soutěžní fotku.

Martin, 48 Zlín Ukázat soutěžní fotku.

Seznamka – Seznamovací žebříčky osobností a rolí

Pavel, 50 Roudnice Ukázat soutěžní fotku. Barney, 68 Něměcko Ukázat soutěžní fotku. Mirek Krupa, 58 Teplice Ukázat soutěžní fotku. Dýno, 46 Mělník Ukázat soutěžní fotku. Míšan, 34 Třebíč Ukázat soutěžní fotku. Marek, 50 Plzeň Ukázat soutěžní fotku. Martin, 43 Kladno Ukázat soutěžní fotku. Petul52, 70 Náchod Ukázat soutěžní fotku. Dannyel, 20 Český Brod Ukázat soutěžní fotku. Dafa , 35 Ústí Nad Orlicí Ukázat soutěžní fotku.

Pokusthon, 40 Praha Ukázat soutěžní fotku. Jakub Burda, 27 Most Ukázat soutěžní fotku. Vlastimil, 31 Olomouc Ukázat soutěžní fotku. Jiří Novácko, 50 České Budějovice Ukázat soutěžní fotku.

Petr, 20 Praha Ukázat soutěžní fotku. Ondra, 48 Děčín Ukázat soutěžní fotku. Karel, 42 Česká Lípa Ukázat soutěžní fotku. Kuky66, 56 Brno Ukázat soutěžní fotku.

Jiri, 46 Praha Ukázat soutěžní fotku.

seznamka pro seniory brno Hranice

Kaslík, 31 Ústí nad Labem Ukázat soutěžní fotku. Abaro, 50 Tábor Ukázat soutěžní fotku. Marcel, 50 Praha Ukázat soutěžní fotku. Aifel, 61 Liberec Ukázat soutěžní fotku. Petry, 20 Benešov Ukázat soutěžní fotku. Jan, 26 Brno Ukázat soutěžní fotku.

0 / 5

Populární profily

muž flirtuje Plzeň

Galina, 19

evropska seznamka prihlaseni Liberec

Ingrid, 36

nahoda seznamka Vyškov

Xenie, 25

rande na dvě noci online cz Uničov

Michaela, 38

rande s hvezdou online cz Jindřichův Hradec

Antonia, 31

pop seznamka Karlovy Vary

Zoja, 28