Radmila, 32

Číslo profilu 7271085
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Radmila
Země Czech Republic
Město Chodov
Orientace Heterosexuální
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 176 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Španělsko Tunisko Mauricius Rakousko Kapverdské ostrovy Dubaj

Erotické služby v regionu Moravskoslezský kraj -

Tuto zprávu poskytl uživatel Radmila Chodov 06/2/2023 10:11:06

Zkušenosti z TOP managementu. Všechny firmy byly mnou nově založené a jsou úspěšné ve svých oborech. Tyto firmy byly v roce úspěšně prodány. Zkušenosti kouče a trenéra koučovacího přístupu. Zaměřuji se na osobní transformaci v oblasti leadershipu, conflict managementu a stress managementu. Specializuji se na vztahové věci na pracovišti a zvyšování motivace. Provázím vizemi, posláním, či zastavením se nad strategiemi.

Založil jsem a vedu s kolegy koučovací školu s akreditací ICF. Tímto procesem prošlo více jak managerů. Spoluautor projektu celoživotního vzdělávání koučů-průvodců. Spoluzakladatel a spoluautor projektu pro školy V zemi Komenského v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Můj přístup ke koučování vychází z několika základních zdrojů poznání.

Více než hodin výcviků systemiky u mnoha učitelů s různými přístupy k vedení systemických konstelací. Na tomto základě jsem vytvořil svůj originální přístup založený na systemickém koučování s prvky konstelací a NLP.

Valerio Pascotto USA Jana Kobylky Moji klienti — projekty ve firmách. Jako průvodce vědomého podnikání podporuji rozvoj zdravého efektivního firemního systému. Pokud má firma kompetenční model jsem schopen se svým týmem tento model rozvinout ve skutečné schopnosti nejen znalosti. Publikační činnost.

seznamovací agentura harmonie Nový Jičín

Těžiště zaměření koučinku. Je nutné naleznout takový cíl, do kterého má koučovaný chuť. Pokud máme stanovený cíl, uzavíráme s koučovaným dohodu, že tímto směrem půjdeme a pouze koučovaný může tuto dohodu v průběhu procesu změnit. Pouze koučovaný ví, co chce, kouč je partnerem pro dosažení tohoto cíle. Dodržuji proces koučování s využitím všech technik, které jsem načerpal od svých učitelů.

Pomáhám překonávat strach Pro mne je koučování úspěšné pouze v tom případě, že se nám podaří dosáhnout skutečnou kvalitativní změnu, ne pouze změnu na týden či měsíc, ale změnu, která je integrována do života. Pracuji v bezpečném prostředí Pod tímto lanem je však bezpečná síť, kterou tvořím v celém procesu koučování.

On-line služby Libice nad Cidlinou •

A to svou oporou, energií a pozitivním přístupem k procesu. Dodržuji etický kodex ICF, nikdy z koučinku neposkytuji nikomu žádné informace. Mám ti letou zkušenost z managerského prostředí. Což je jeden z důvodů, proč si mě vybírají vrcholoví manažeři, mám již něco za sebou a jsem schopen se naladit v koučinku i mentorinku na jakákoliv témata, která jsou ve vrcholovém managementu běžná. Managerská i podnikatelská zkušenost, energie, tah na branku, dlouhodobá spolupráce a zkušenost s provázením generálních ředitelů firem.

Láska, pokora, odvaha — tři moji andělé, kteří mi vždy v nejistých dobách připomenou, co opravdu stojí za to. Průvodce vědomým podnikáním, koučka, mentorka a lektorka. Zabývám se individuálním koučováním a koučováním pracovních týmů, provázením vědomým podnikáním, jsem garant a lektorka programů Team Leader, Facilitace a porady, Týmový koučink, lektorka práce.

V mé práci se umím naladit na klienta jeho potřeby, spojuji zaměření na výsledky s intuicí a vhledem. Je pro mě důležité spojovat pracovat s humorem a lehkostí. Základem mojí práce je respekt a partnerství vůči klientovi. Jsem praktická, takže mám ráda užitečnost a využitelnost nových poznatků a maximální otevřenost vůči klientovi.

seznamovací agentura harmonie Nový Jičín

V práci s týmy a skupinami vnímám důležitost jednotlivce i skupinovou dynamiku. Ve své práci podporuji respekt k jednotlivci i efektivitu týmů jako celku. Jsem členka Mezinárodní federace koučů - ICF. Absolvovala jsem výcviky Individuálního koučování hodin a týmového koučování 32 hodin Ericsson College International. Absolvovala jsem VŠE v oborech informační technologie a psychologie v řízení firmy.

Od roku se věnuji koučování pracovních týmů. Od roku do roku jsem pracovala jako lektorka, vedoucí kurzů a projektová manažerka pro kurzy týmové spolupráce a týmového koučování ve společnosti Adventura Teambuilding s. Vyučovala jsem externě týmovou spolupráci na VŠE Praha. Od roku se věnuji individuálnímu koučování. Od roku se věnuji týmovému koučování. Od roku provázím firmy na cestě ke koučovacímu stylu vedení a vědomému podnikání. Jsem autorka monografie " Teambuilding — cesta k efektivní spolupráci" , Portál a monografie Týmový koučink , Portál.

Zkušenosti v číslech:. Jako kouč a trenér jsem spolupracovala s více než pracovními firemními týmy. Vedla jsem více než 60 projektových týmů. Byla jsem členem více než 50 projektových týmů.

- osudová seznamka - nyní zdarma

Mám odkoučováno více jak hodin individuálního a týmového koučinku. V minulosti jsem se věnovala horolezectví, raftingu, potápění, vysokými lany v mnoha podobách, vyzkoušela jsem skok s padákem. Mým největším adrenalinem je moje práce. Mým koníčkem je práce s pohybem a osobními rytmy, což ráda využívám i ve svých programech.

Propojovat rychlost businessu, kterou jsme převzali ze západu, s principy moudrosti a klidu, tisíciletími prověřenými na východě. Tím zprostředkovávat lidem cestu od slov do prožitků a zklidnit se.

Hodně toho namluvíme a nevidíme, že to co hledáme je často blíž než si myslíme. Ráda TO pomáhám hledat, někdy totiž stačí se jen pořádně nadechnout, vypnout na chvíli rádio v hlavě a dát myšlenkám prostor a řád.

Ve firemním prostředí je smyslem mé práce rozvoj řídících, komunikačních a organizačních dovedností lidí, kteří přijali jako výzvu vedení dalších lidí, týmů, projektů a procesů.

Mohu jim pomoci usnadnit vedení podřízených k co nejvyšší výkonnosti při zachování harmonie mezi pracovním a soukromým životem všech zúčastněných.

Další klienti přicházejí řešit ryze osobní témata jako je komunikace s partnery, rodiči, dětmi, konfliktní situace, ale také hubnutí, trému z vystupování na veřejnosti, zvýšení obchodních dovedností, překonání strachu z neznámého nebo jen zrelaxovat organismus. Baví mě vést druhé k co největší pro-aktivitě a přemýšlení.

Myšlenky a nápady, které si pod mým vedením objevují, jsou pro ně tím nejcennějším hnacím motorem a zdrojem inspirace. Při firemních zakázkách ctím cíle, které vytyčil manažer společně s koučovaným.

Koučovaný musí vědět a souhlasit s tím, co jeho manažer nastavil jako cíl. Ctím kodex kouče ICF, proto s manažerem vždy uzavíráme dohodu, že pouze sleduje, jak se koučovaný přibližuje k cíli. To, jak jsme k tomu došli a co se odehrává na koučovacích sezeních, zůstává výhradně mezi mnou a koučovaným.

Rande naslepo plzen - The best places to meet woman

Svoji práci s klientem beru jako poslání. To by nebylo možné, kdybych pochybovala o jejich schopnostech a motivaci. Osobní a profesní rozvoj je nekonečná spirála a odkrývat lidský potenciál mne inspiruje a obohacuje. Mentoring jen na vyžádání. Preferuji koučink, protože když radíme, musíme si být vědomi, že naše rada nemusí být pro druhé tím správným řešením. Pokud ale klient požádá o inspiraci ze zkušenosti a já cítím, že to pomůže věci, pak ráda sdílím své profesní know-how z práce s lidmi ve firmě.

Používám intuici a smysl pro potřeby druhých. Intuice mi totiž posílá vhodné otázky ve vhodném čase tak, že klienta vedou správným směrem. Dostatek empatie mi zase dovoluje oprostit se o vnějších vlivů a plně se soustředit na projevy a odpovědi klienta. Raduji se z každého úspěchu svých klientů.

Jejich úspěch je i mým úspěchem. Každý spokojený klient mi pomáhá tvořit i můj životní příběh a ten se díky možnosti pracovat s lidmi stále sofistikovaněji vyvíjí jen k lepšímu. Vzdělávám se kontinuálně u nejlepších zahraničních a českých profesionálů. Řídím se kodexem kouče ICF. Nevím, ale vím, co to znamená. Mým životním krédem i nadějí je, že si lidé mohou být vzájemně prospěšní, když se dokáží správně potkat.

To pro mne znamená, že si ujasní proč chtějí být spolu, v jakém vztahu, a co od sebe mohou očekávat. Kdo jsou mí klienti. Lidé různého věku a postavení, kteří si chtějí lépe porozumět a cítí, že se chtějí stát sami sebou. Dále ti, kteří hledají svou cestu a svůj smysluplný cíl v životě. Také přicházejí lidé, kteří chtějí nalézt svůj skrytý potenciál a mít tak co největší vliv na utváření svého osobního a pracovního života. Celá řada klientů za mnou přichází, protože se potřebují vyrovnat s nenadálými nebo dlouhodobými osobními nebo vztahovými dilematy a chtějí projít potřebnými změnami.

Mými klienty jsou také ti, kterým se již podařilo zrealizovat své životní vize a cíle a přesto cítí, že mají ještě potenciál k další seberealizaci například v oblasti společenské, sociální nebo duchovní. Tipy a doporučení jak hledat partnera nebo partnerku na seznamce Štěstí. Hledání partnera online je snadné, určitě to také zvládnete.

Na chytrém mobilním telefonu nebo tabletu můžete prohlížet seznamku ve vašem prohlížeči nebo si nainstalovat aplikaci pro Android. Přečtěte si zdarma knihu autorky Valerie Freiové "Štěstí. Tabule Přepsat. Procne Chtělo by to tady zrušit,samá cizinecká legie fake. Praha Dámy, pozor na pány ze zahraničí! Obycejnychlap52 Vydrž, musím najít lepší fotky. V džínách a tričku k ohni. Luckyman71 Hledám investorku, do projektu: Přátelství, Vztah Zn: Spěchá! Slečny, dámy, ženy Netlačte se, beztak se dostane jen na jednu z Vás.

Sympaťanda na Badminton, pravidelně? Druhou raketu mám. Kalden Nekolik stovek zen. A zadna nechce vztah. Najdu zralou plnostihlou? Godgory Nějaká přírodní zrzka, pihovatá, co mě nebude chtít hned zabít :-D.

Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Blíží se advent Přihlásit se.

Akademie | Lektoři

Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Seznamuje se lidí Ženy Muži Právě online Noví za týden 1. Seznamka Ženy Muži Hezký den či večer. Rád poznám příjemnou ženu, aby nám spolu bylo hezky.

ZPRAVODAJ. Novojičínský ploutvař Jakub Jarolím je seniorským mistrem světa! - PDF Free Download

Vždy odpovím na vzkaz Chápu, že některá žena může mít nepříjemný pocit napsat jako první, ale hlavni je přece se seznámit a když. Dontworrybehappy 50 Praha - město. Život přeci ještě nekončí, tak vstříc novým zážitkům, poznánim i zítřkům Štěstí je když tě smíchem a orgasmem obdaruje stejná osoba..

Dnes nemáme čas, zítra nebudeme mít sílu a pozítří tu možná nebudeme. Neodkládejme nic a žijme skutečně nyní. Milen 48 Karlovarský kraj. Ahoj, hledám moudrého, charismatického muže, který by rád vytvořil pohodový dlouhodobý nejlépe nastálo : vztah, ve kterém nechybí vzájemný respekt, láska a třeba i milé jiskření. Měl bys být vzdělaný, finančně dobře zajištěný a alespoň trochu mít rád pohyb.

Co hledám, také nabízím, myslím, že vyváženost je ve vztahu důležitá.

0 / 5