Valerie, 21

Číslo profilu 740063
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/4/2023
Jméno Valerie
Země Czech Republic
Město Kladno
Orientace Bisexuální
Věk 21
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 167 cm
Váha 52 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Maďarsko Spojené arabské emiráty Slovinsko Kuba Irsko Dánsko Jižní Afrika

Seznamka Liberec – seznámení pro muže a ženy z Liberce a okolí | ELITE Date

Tuto zprávu poskytl uživatel Valerie Kladno 06/5/2023 02:26:06

Výběr redakce. Přečíst recenzi. Oblíbená volba. Populární aplikace. Nad Štěstí v lásce se vám zatím vyhýbá a stále nemůžete najít dokonalý protějšek? Zkuste hodit za hlavu všechny pochybnosti a předsudky a dejte šanci seznamkám.

Najdete na nich tisíce lidí v podobné situaci a možná mezi nimi objevíte tu pravou či toho pravého. Porovnali jsme ty nejlepší seznamky a snadno tak zjistíte, jaká bude nejlepší zrovna pro vás. Online seznamka je dnes velmi populárním způsobem seznamování, kdy nemusíte nikam chodit ani se bát oslovovat potenciální partnery tváří v tvář, ale vše probíhá přes internet, třeba za pomoci vašeho mobilního telefonu. Seznamovat se tak můžete kdykoliv, kdekoliv a s kolika osobami jen budete chtít.

Stačí vám k tomu inzerát či profil na některé z online seznamek. Dalším bonusem je velký počet uživatelů těchto platforem. Rovnice je totiž jednoduchá — čím více lidí, tím větší šance na seznámení.

Dobrou volbou bude tento způsob i pro ty, kdo se příliš necítí na to oslovovat ženy či muže například v baru, nebo se řadí mezi introverty a společenské akce nijak nevyhledávají. Online seznamek je celá řada a při hledání narazíte na ty dostupné zdarma i na placené.

Seznamky zdarma většinou vynikají vysokým počtem uživatelů, profil si tu může jednoduše založit každý. S tím se však pojí i jejich hlavní nevýhoda — právě dostupnost zdarma láká i řadu podvodníků a snadněji tu narazíte na falešné profily. Pokud si však za registraci nebo plné využívání všech možností seznamky musíte zaplatit, dá se spíše očekávat, že zde narazíte na lidi, kteří to se seznamováním myslí skutečně vážně a jsou ochotni do toho i něco investovat.

U placených seznamek se navíc setkáváme většinou i se sofistikovanější formou propojení, kdy vám server nabízí osoby, s nimiž byste si mohli na základě vyplněných údajů či dotazníku rozumět. Na druhou stranu však mohou být tyto seznamky zpoplatněny i poměrně vysokými částkami. Důvěryhodná seznamka, která je vhodná pro nalezení vážného vztahu — tak se představuje na svém webu EliteDate. A svým fungováním tomu skutečně odpovídá. V první řadě manuálně kontroluje všechny profily, takže můžete mít jistotu, že při seznamování komunikujete pouze s reálnými lidmi, kteří, stejně jako vy, hledají vztah.

Profily zde nejsou veřejné, žádný neregistrovaný uživatel je tedy neuvidí. Potenciální partnery vám seznamka hledá na základě osobnostního testu, který vyplníte, nastavit si pak můžete i další kritéria podle svých preferencí.

Seznamovat se tu můžete i prostřednictvím mobilní aplikace.

seznamka štěstí zrušení profilu Liberec

Základní členství je u EliteDate zdarma. Pravdou však je, že je co do funkcí velmi osekané. Fotografie osob vidíte jen rozmazaně a nemáte možnost je oslovit. Daleko širší škálu možností vám tak přinese členství prémiové, které vás vyjde na Kč až Kč měsíčně v závislosti na tom, na jak dlouhou dobu si službu předplatíte čím delší doba to bude, tím výhodnější cenu získáte.

seznamka štěstí zrušení profilu Liberec

O seznamce eDarling patrně slyšel i ten, kdo se o tento způsob hledání partnera nezajímá. Patří totiž k nejpopulárnějším a nejúspěšnějším seznamkám v celé Evropě. Prezentuje se jako seznamka pro náročné a pro ty, kdo hledají vážné vztahy.

Proces hledání partnera tu probíhá pomocí vlastní metody, která zohledňuje demografické údaje, osobnostní test a také vlastní preference. Všechny profily jsou zde manuálně ověřovány a využívat můžete i mobilní aplikaci. EDarling funguje primárně jako placená seznamka. Základní členství zdarma tu sice najdeme a bezplatně si tak můžete založit profil a vyzkoušet některé funkce, například komunikace s potenciálními partnery je ale v tomto módu značně omezená.

Ke všem funkcím se dostanete pomocí VIP profilu, který vás bude stát Kč až Kč podle toho, jak dlouhé členství bude. Ceny jsou tedy v tomto případě vyšší než u některých konkurenčních seznamek. Tinder je nejpopulárnější seznamkou na světě a s tím se pojí i jedna z jeho hlavních výhod, kterou je vysoký počet uživatelů. Druhým důvodem úspěchu je možnost registrace zcela zdarma.

Na rozdíl od mnoha dalších seznamek je i bezplatný tarif zcela dostačující pro to, abyste se mohli seznámit a setkat se s potenciálním partnerem. Najít se tu dá flirt, ale i vážný vztah, avšak s rozšířeností a bezplatným použitím se pojí i riziko falešných profilů, s čímž je dobré počítat.

Tinder funguje na základě geolokace, takže vám vyhledává možné kontakty ve vašem okolí. Pokud jej opětuje, propojíte se a můžete začít chatovat. Tinder tedy nefunguje na základě osobnostních testů a podobně, ale zato je zábavný a jednoduchý. Seznamování se ve vyšším věku může být složitější a řada seznamek navíc cílí spíše na mladší osoby.

Singles50 se však zaměřuje na lidi starší 40 či 50 let a spolehlivě a anonymně jim hledá aktivní a nezadané potenciální partnery v tomto věku. Stejně jako u mnoha jiných seznamek začíná vše vědeckým posouzením osobnosti, s nímž získáte i popis ideálního partnera, další kroky už jsou jen na vás. Randit tu můžete i virtuálně, a to prostřednictvím videohovoru. Najdete tu dvě varianty členství, VIP a zdarma. U verze zdarma však není umožněno vidět jasně fotografie nebo zasílat zprávy, k verzi VIP ale bohužel bez registrace nenajdete na webu cenu.

Jestliže hledáte seznamku v klasickém stylu, je to web Seznamte. Fungování a nutno říct, že i design je tu velmi jednoduché a zkrátka takové, jaké nejspíš očekáváte.

Tento portál se hodí pro seznamování v jakémkoliv věku a zaměřuje se na vážné vztahy. Registrováno je tu přes uživatelů, což je slušné číslo, na druhou stranu může být zkreslené falešnými profily v důsledku bezplatné registrace.

Ženy tu navíc mají zcela zdarma i prémiové členství, které nabízí neomezený počet zpráv či uživatelů ve vyhledávání a podobně. Muži si za něj musí zaplatit. Po vyplnění vědeckého dotazníku už se můžete vesele pustit do hledání vysněného protějšku, a to jak klasicky procházením profilů, tak i přes fotoseznamku nebo třeba podle horoskopu.

Badoo se řadí mezi populární a vyhledávané seznamovací platformy, vyniká vysokým počtem uživatelů a skvělou zprávou pro všechny, kdo hledají vhodný protějšek, je, že základní, bezplatný profil bude nejspíš pro vaše potřeby plně dostačující.

Najít tu můžete lásku na celý život i flirt a bonusem je mobilní aplikace i snadné a intuitivní ovládání. U prémiového účtu si pak můžete užít další zajímavé funkce, jako je neviditelný režim, možnost chatování s populárními uživateli a podobně.

▷ Nejdůvěryhodnější SEZNAMKA pro vztah 👩‍❤️‍👨 | ELITE Date

Stejně jako u většiny ostatních seznamek zdarma je však i tady riziko, že si začnete psát s falešným profilem či podvodníkem. Ať už hledáte partnera nebo třeba nového kamaráda, můžete se přidat ke tisícům uživatelů, kteří hledají také, na platformě Stesti. Funguje na základě inzerátů, kdy jednoduše vyplníte svůj profil údaji, které uznáte za vhodné, a pak už můžete aktivně oslovovat další, nebo čekat, až někdo osloví vás.

Zaujme tu také rozsáhlá sekce nápovědy a nejrůznějších tipů pro seznámení. Registrace profilu je zcela zdarma, stejně tak i základní funkce, které pro mnohé budou dostačující. Ověření probíhá pomocí e-mailu a SMS, aby se předešlo vzniku podvodných účtů. Najdeme tu i tarif Naplno, kteří stojí pouze 89 Kč ročně a přináší pár vylepšení. Nechybí ani mobilní aplikace a potenciální partnery můžete filtrovat podle nejrůznějších parametrů. Jako menší nevýhodu považujeme nevyvážený poměr mužů a žen.

seznamka liberec | CZ | Velvary

Každý má na svého budoucího partnera jiné požadavky. U někoho to může být odpovídající vzdělání, a právě pro tyto účely je tu seznamka Academic Singles, která propojuje nezadané a vzdělané lidi.

Seznamování je založené na vědeckém testu osobnosti a následných návrzích, které vaší osobnosti odpovídají. Registrace online či přes mobilní aplikaci je zdarma a bezplatně můžete také vyhledávat a kontaktovat další singles. Ovšem funkce jako seznamování, chat či fotografie jsou dostupné pouze v placené prémiové verzi, takže se dá říct, že se bez ní obejdete jen těžko. Na druhou stranu se tak snáze zabrání vzniku falešných profilů. Co zde hodnotíme jako negativum, jsou poměrně skoupé informace na webu.

Bez registrace například nedohledáte ani cenu prémiového účtu.

Seznamka - Zkušenosti a recenze -

Pokud tento názor sdílíte, můžete zde objevit protějšek, s nímž budete moci popíjet šampaňské na jachtě při západu slunce, pokud to vyjde. Seznamka si zakládá na důvěryhodnosti a respektu. Všechny profily z toho důvodu ručně ověřuje tým profesionálů a porovnává je s dalšími účty na sociálních sítích a podobně. Snaží se tak zabránit registraci falešných profilů či robotů.

Výhodou je zde vyvážený počet žen a mužů, což může zvyšovat šance na seznámení. Dobrou zprávou je, že seznamka funguje zdarma. Nevýhodu však může někdo vidět v tom, že alespoň bez základních znalostí angličtiny se tu patrně neobejdete. Seznamka totiž není česká a přeložené jsou jen některé texty. Pokud jste zadaní a toužíte po tajné aféře, i pro vás existuje vhodné místo k seznámení.

Je to seznamka Victoria Milan, která funguje po celé Evropě a pomůže vám najít nevinný online flirt i opravdového milence či milenku. A fungování po celé republice i v dalších zemích má své výhody — můžete si najít známost například na služební cestě a podobně.

Jak je zřejmé už ze zaměření, anonymita a diskrétnost zde hrají důležitou roli. Nebudete tak nikam zadávat své citlivé údaje jako jméno, adresu či telefonní číslo, zároveň jsou zde správci monitorující bezpečnost a také nedovolují zakládání falešných profilů. Registrace na Victoria Milan je zdarma, ovšem tím většina výhod končí.

K tomu je potřeba upgrade na prémiové členství. K dispozici je tu několik placených balíčků. Se zajímavým principem přichází česká seznamka Yellobar. Pokud se chcete seznámit s někým z Liberce, u nás máte šanci najít svoji vysněnou lásku.

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Pokud patříte mezi ty, kteří se seznamování ostýchají a nevědí, jak začít, je zapotřebí se alespoň trochu připravit. Pokusíme se vám tuto nelehkou situaci zjednodušit, jak jen to půjde. Zkuste se řídit našimi radami a doporučeními. Třeba se na vás usměje štěstí a vy svou osudovou lásku konečně potkáte! Pokud bydlíte v Liberci a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Liberce, pak jste na správném místě.

Seznamka v Liberci je určena právě pro vás! Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Liberci na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni! Možností máte celou řadu. Liberec totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku. Libereckým lákadlem by pro vás mohlo být i zábavní Centrum Babylon. Jeho součástí je Babylonské městečko , v němž naleznete aquapark se spoustou vodních atrakcí a relaxačních zón, wellness centrum, bowling, minigolf, celou řadu zajímavých herních místností a také první science centrum v ČR zvané iQPark.

Centrum Babylon je totiž největší krytý zábavní, společenský a hotelový komplex v České republice. Po troše zábavy nebo relaxace si pak můžete zajít na oběd nebo kávu do místní restaurace.

Při první schůzce se můžete bavit i ve vašem oblíbeném libereckém divadle nebo kině. Kromě Divadla F. Šaldy , můžete navštívit také Krátké a úderné divadlo ve městě Liberec.

Jedná se o zcela netradiční formu divadla v podání svérázných umělců. Milujete-li spíše procházky přírodou, vyjděte si z Liberce z Lidových sadů k přehradě v srdci Jizerských hor. Je to sice trošičku delší trasa, ale alespoň budete mít dostatek času na to, abyste se lépe poznali.

Můžete si také vyjet lanovkou na ojedinělou dominantu ještědského hřbetu a celého libereckého kraje. Tou je Ještědský vysílač s hotelem v jednom. Vysílač vám zprostředkuje možnost prohlédnout si Liberec pěkně z vrchu. V hotelu si pak budete moci vypít šálek lahodné kávy.

Pro milovníky vína, kávy nebo dobrého jídla doporučujeme rezervaci stolu v nějaké vaší oblíbené liberecké restauraci, vinárně či kavárně. Doporučujeme například moderní Restauraci Autentica Trattoria , v níž si můžete dát domácí těstoviny, pravou neapolskou pizzu nebo šťavnatý steak. A kdo nemá rád tuto kuchyni, zajisté nepohrdne klasickou českou Restaurací Desperados Liberec. Chcete-li opravdu na schůzce zapůsobit, darujte ženě květinu! A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném libereckém sportovišti.

RECENZE: 12 nejlepších seznamek - diskuze, hodnocení

Sportování můžete spojit s krásným výhledem na panorama Jizerských hor a Ještěd. Tuto kombinaci vám nabízí Sportovní areál Vesec. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech nebo dělat cokoliv jiného, co vás jen napadne. Vaší fantazii se meze nekladou. Ptáte se kde? No přece na Seznamce Liberec. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu.

Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku. Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel.

❤ 12 + nezadaných Liberečáků a lidí z okolí () | Nejspolehlivější seznamka

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál.

Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se. Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak. Po třech měsících jsem se té mé vysněné princezny dočkal :- A chytlo to takový "fičák", který jsme ani oba dva už v našem věku nečekali!!! A ted si už jen přejeme, ať nám to trvá věčně!!! Takže vzhůru na seznamku Elite date!

Od prvního okamžiku přeskočila jiskra. Prožili jsme nádherný prodloužený víkend a od té chvíle plánujeme společnou budoucnost.

Jarda je láska mého života, je to člověk, kterého jsem celý život hledala a on hledal mě. Jsme oba šťastní, že jsme se našli a máme jeden druhého. Nevíte, kde potkat nového partnera? Elite Date je místo, kde se můžete seznámit s lidmi, kteří hledají vážný vztah. Seznamování a hledání partnera může být vyčerpávající.

Chceme lidem seznamování zpříjemnit, ulehčit a pomoci jim najít životního partnera. Proto jsme vytvořili místo pro nezadané, kde můžete potkat někoho nového — někoho, kdo chce také vážný vztah. Nezadané uživatele podporujeme skrze poradnu, články na blogu a přednášky. Seznamování na internetu nabízí oproti jiným seznamovacím metodám celou řadu výhod. Můžete se seznamovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Denně se na seznamky registrují tisíce nových uživatelů. Je tedy z čeho vybírat.

Hledání partnera nebylo nikdy jednodušší. Stačí se zaregistrovat, vytvořit si uživatelský profil, nastavit do filtru požadavky na svůj protějšek a seznamování může začít.

0 / 5