Blanka, 35

Číslo profilu 7514254
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 04/1/2023
Jméno Blanka
Země Czech Republic
Město Litoměřice
Orientace Heterosexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 161 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Španělsko Velká Británie Nizozemsko Venezuela Maledivy Vietnam Mauricius

Víte, co je to flirt?

Tuto zprávu poskytl uživatel Blanka Litoměřice 04/2/2023 05:23:04

Aféra kolem Harveyho Weinsteina spustila lavinu obvinění vůči mnoha dalším osobám veřejného života a kampaň na sociálních sítích MeToo chce ukázat, kolik žen na celém světě někdy v životě zažilo sexuální obtěžování.

Kritici iniciativy ale poukazují na to, že forem sexuálního obtěžování je mnoho a liší se svou závažností. V mnoha případech není jasné, na co přesně se hashtag vztahuje. Názory na to, co se rozumí pod pojmem sexuální obtěžování, se totiž výrazně liší, a to mezi muži i ženami.

ŽENA-IN - Flirtujeme, protože nás to baví

Stejný kompliment někdo může považovat za lichotivý, někdo jiný ale za urážlivý a překračující hranice. Text je převzatý z Českého rozhlasu Plus. Různé situace dotazovaní hodnotili v tom smyslu, jestli podle nich jsou formou sexuálního obtěžování: například když muž zahvízdá na ženu; když s ní na večírku naváže tělesný kontakt při tanci; nebo když se před ženou bez svolení obnažuje.

Téměř všichni dotazovaní negativně vnímali situaci, když se muž pokusí vyfotit ženské partie pod sukní nebo požaduje sexuální služby. Také nevyžádané doteky jsou v Evropě podle šetření všeobecně považovány za nepřípustné. Liší se názory na vtipy o sexu — zatímco Němci jsou v tomto směru relativně tolerantní a jen každý třetí považuje neslušné anekdoty za případ sexuálního obtěžování, téměř 70 procent Britů sprosté poznámky obtěžují.

Kromě toho se většina britských žen domnívá, že muž překračuje hranici, když zírá ženám do výstřihu. Také Francouzi, známí kulturou flirtování, se v průzkumu ukázali být poměrně striktní. Každý čtvrtý považuje pomrkávání za sexuální obtěžování a pro 16 procent je tabu i pozvání na rande.

Co je nevěra? Flirt, líbání nebo jen sex! - WomanOnly

MeToo: Weinsteinův případ zmobilizoval ženy na sítích. Hromadně píší o sexuálním obtěžování. Číst článek. Průzkumy tohoto typu potvrzují především skutečnost, že sexuální obtěžování je velmi rozšířené, říká socioložka Joanna Goodeyová.

V roce na toto téma expertka provedla rozsáhlou celoevropskou studii pro Agenturu Evropské unie pro základní práva. Vyplynulo z ní, že polovina evropských žen obtěžování někdy v životě zažila. Do její studie se zapojilo 42 tisíc žen ze všech zemí Evropské unie. Skandinávské státy, které jsou v otázce genderové rovnosti všeobecně považované za vzorové, vyšly z šetření s překvapivě špatnými výsledky.

Zhruba 80 procent Švédek uvedlo zážitek s nějakou formou sexuálního obtěžování. Podobné zastoupení takových žen bylo i v Dánsku, Nizozemí nebo Finsku. Na opačném konci žebříčku se umístilo Bulharsko, kde se podle vlastních slov stala obětí sexuálního obtěžování méně než čtvrtina žen. Podobně nízké je procento v Rumunsku a Polsku.

Na první pohled je tak výrazný rozdíl překvapivý. Proč se sexuální obtěžování jeví být menším problémem v zemích východní Evropy než ve Skandinávii? Naproti tomu právě ve Švédsku je v dnešní době běžné sexuální napadení hlásit. Genderová rovnost je v severských zemích tématem veřejné diskuze už dlouho, v zemích východní Evropy tomu tak ale není.

Válka na Ukrajině trvá už tři čtvrtě roku. Humanitární víza od té doby dostalo v Česku přes tisíc Ukrajinců. Jak je možné pomoci zranitelným skupinám a co je nejvíce potřeba? Český rozhlas - Zprávy.

Je flirt nevěra? (2) - Diskuze -

Vyhledávání Vyhledat. Flirt je nezávaznou konverzací s milostným nebo erotickým podtextem. Může mít s ohledem na situaci formu zábavnou, ale i divoce vzrušující. Mrkání, důvěrné dotyky, úsměvy, posílání zpráv Ovšem každý z nás má jinak nastavené hranice a také různá očekávání. Ženy prý mají, co se týče flirtu, ve srovnání s muži větší zájem o nezávaznou konverzaci.

U té pro třetinu žen flirt končí, další třetina je ochotna pokračovat k peprnějším výrazům, fyzickým projevům jako je líbání a dotyky. Sex na jednu noc, jak vyplývá z průzkumu výrobce deodorantů Axe, je jedním z důvodů, proč muži flirtují.

Ti se při flirtování nejvíc zaměřují na postavu, vlasy, oči a poprsí. Ženám se podlamují kolena hlavně z mužských pohledů, imunní nejsou ani na ztepilou postavu a důležitá je pro ně i vůně. Při této otázce se zákonitě vloudí i myšlenka - je možné, aby flirt přerostl v dlouhodobý vztah? Fyzický flirt se velmi rychle změní ve fyzickou intimitu a může skončit tak rychle, jako nezávazná romance na jednu noc. Naopak zdvořilé flirtování se snaží získat pozornost protějšku projevováním respektu a úcty.

Takový flirt se většinou promění v dlouhodobý vztah, založený na přátelství a důvěře.

Manuál flirtu: Jak si to užít, ale nepřekročit hranici? -

Suzanne — Mickey Mouse — 8 Proč lhaní si do kapsy? Může se to třeba nazvat "pevné rozhodnutí, které lze eventuálně změnit". Protože co kdyby Ale jít do každého rozhovoru s tím, že z toho v žádném případě nemůže být nic víc, to je lhaní si do kapsy a také hrozná otrava. Pak by každý rozhovor s vámi nutně musel být velmi nepříjemný.

Kdybych viděla tělesný kontakt za každým flirtováním, co jsem kdy Ovšem flirtovat můžu třeba i se svým zákonitým manželem. Jen tak, pro zábavu.

Je to hra. S manželem jiná než s cizím chlapem, ale pořád hra. Hlavně je to legrace, a vůbec se to nesmí brát vážně, i když se třeba naznačuje slovně možný tělesný kontakt, jak to hezky nazýváš.

Každej ví, že jsou to jen řeči. Může v tom být i trošku špičkování, a vůbec tam nejde o to, že od toho druhého něco - cokoli chceš. Flirtovat se dá i s úplně cizím člověkem, kterého vidím prvně a už ho třeba nikdy nepotkám.

ženy flirt Hranice

Důležité je tam právě to nezávazně - jakýkoli náznak či příslib je nevážný, a oba to vědí. Suzanne — 3 za flirt považuju rozhovor nebo jednání, které do budoucna slibuje blízký tělesný kontakt.

Jinak by šlo o příjemnou společnost bez nějakých úmyslů, tak to chápu já. Jenže pak mi došlo, že když mi chlap řekne, že mi to sluší, já něco řeknu na oplátku, úsměv sem, úsměv tam, je to taky flirt. A neděláme ze sebe blbce, je to jen zpříjemnění té chvíle, jako když si dáš zmrzlinu, ale víš, že jí nesníš celou mísu. On na mě našel něco, za co mě pochválí, já na něm, nic víc, nic míň.

Takže ano, flirtuju ráda. A vlastně takhle ráda pochválím i ženské. Prostě ráda zpříjemňuju den jim i sobě, protože když se lidi potěší a usmějí, je na světě fajn. Flirt mě nikdy nebavil, Nevím proč, jsem celkem normální ženská, ale pomrkávat na chlapa? Já se rovnou usmála, když jsem měla zájem.

Mému založení se příčí dělat z druhých lidí blbce, pokud to nemyslím vážně. A chápu to spíš jako ztrátu času. O co stojím, o to si řeknu na rovinu. Oblíbili jste si japonské čaje Matcha Tea?

A dobroty od této značky znáte? Originální japonské čaje Matcha Tea si úspěšně razí cestu i v Česku a získávají více a více spokojených fanoušků. Ne každý však ochutnal i skutečně lahodné dobroty obsahující tento smaragdový zázrak z Japonska.

Milovníkům hudby a pohybu nadělte nová bezdrátová sluchátka či přenosný reproduktor, fanouškům seriálů a filmů prémiovou televizi nebo soundbar pro exkluzivní zvuk. S úsměvem na nich láká nové zájemce o brigádu v tomto řetězci. Není to přitom žádná modelka. Nastoupila sem před čtyřmi roky jako brigádnice a pomalu se posunuje v kariéře výš. Že vyměnila tuto práci za studium medicíny rozhodně nelituje.

PartyLite: Opojné a magické vůně, které si ve svátečním čase užijete. Jakou svíčku byste si vybrali? Svíčky miluje snad každý!

Je flirt nevěra? (2) - Diskuze -

Dokáží vykouzlit intimní romantickou atmosféru, krásně naladí naše smysly. Pojďte se inspirovat z nabídky PartyLite. Svíčky, které vám chceme doporučit nejen krásně vypadají jejich vůni cítíte i když ještě nehoří.

ženy flirt Hranice

Když je zapálíte, jejich vůně vás obklopí a nádherně omámí vaše smysly. Jsou krásným vánočním dárkem, který potěší naprosto každého. Dejte své pleti i líčení zelenou: Vizážista značky Dermacol radí, jak vytvořit jednoduchý přirozený look I když vás možná poslední dobou láká více přírodní kosmetika, nemusíte hned vyměnit celou svou kosmetickou rutinu ani se vzdávat líčení.

Tomáše Vida, vizážista značky Dermacol, vytvořil jednoduchý přirozený look, při kterém se snažil využít co nejvíce produktů s přírodními ingrediencemi. Jak mít i mlsnou kočku zdravou a šťastnou aneb jak donutit kočku jíst Všimli jste si, kolik majitelů psů může říci, že jejich pes sežere všechno, co mu předloží?

U labradora nebo bígla je to téměř jistota. A kolik to asi bude mezi majiteli domácích koček? Že to nebude zřejmě vůbec nikdo, to lze také říci skoro jistě. Pokud je vaše kočička v tomto ohledu typickým zástupcem svého druhu, poradíme vám, jak její chuť k jídlu povzbudit.

Boj s křečovými žilami: 3 vhodné a 3 nevhodné sportovní aktivity Trápí vás křečové žíly a rádi byste proti nim bojovali nejen stravou, kompresními pomůckami, ale i pohybem?

Poradíme vám, které aktivity jsou pro tento boj vhodné a které nikoliv. Ochutnaly jsme dobroty od Matcha Tea: Mandle, kešu i chipsy s hráškem Už jste slyšeli o japonském čaji matcha? Tato výrazně zelená tekutina zaujme nejen svou barvou, způsobem přípravy, ale také účinky.

V redakci jsme před časem testovaly nápoje Matcha Tea a nyní se nám do ruky dostaly i jejich různé pochutiny. Milujete bramborové krokety? Vyzkoušejte ty se sýrem z Opavy! Zlaté křupavé kuličky jsou oblíbenou přílohou k masu, ale najdou se i tací, co je rádi zobou samostatně.

Věděli jste, že se krokety vyrábějí také u nás? A že je lze připravit i jinak než ve fritéze?

0 / 5

Populární profily

seznámení se s podklady pro vydání rozhodnutí Karlovy Vary

Margit, 49

sex seznamka online Blansko

Jiřinka, 24

hledam milence znacka specha Český Těšín

Růžena, 29

rande naslepo dabing Kladno

Vratislava, 31

zážitková seznamka Rakovník

Daša, 30

muži hledají vztah Zábřeh

Sofie, 30