Bohuslava, 30

Číslo profilu 8291187
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Bohuslava
Země Czech Republic
Město Šternberk
Orientace Bisexuální
Věk 30
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 176 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Česko Jižní Afrika Malediven Indonésie Srí Lanka

Pшedstavenн - Zmмnit nбzev

Tuto zprávu poskytl uživatel Bohuslava Šternberk 06/2/2023 09:58:06

- o punku u nás i ve světě

Milí občané České republiky, tato výzva je namířena právě k vám, všem, kterým zaleží na osudu naší vlasti. Nemůžeme se jen tak dál nečině dívat, jak neurvalí novináři bez špetky soucitu útočí na našeho jedinečného premiera Stanislava Grosse a nedají mu pořádnou šanci obhájit půjčku, kterou získal na svůj skromný byt.

Všechny proto tímto žádáme, pomozme příteli v nouzi! Všichni, kdož jste Staníkovi půjčili i jen malou částkou , podepište se zde prosím a uveďte, kolik přesně panu premiérovi jste půčili. Bude-li výsledná částka větší než 1,2 milionu korun, začneme počítat kdo kolik půjčil na domek Šárky Grossové.

Aktuálně: Právě jsem měl na telefonu Standu, moc Vám všem děkuje a velmi si Vaší pomoci váží. Nyní již díky vám všem má důkaz, kde si půjčil 1,2 milionu na byt a i kde vzala Šárka na ten domeček. A dokonce bude i na ten bazén. Zároveň mně Standa požádal, zda bych vás nemohl poprosit ještě o pár půjček, Šárce se strašně líbí Pražský hrad a ráda by si ho koupila. A tak či tak, bude prý Standa kandidovat na příštího prezidenta a uznejme sami, co bychom neudělali pro naši hlavu státu, vážení a milí občané.

Takže ještě jednou vzkaz od Standy: díky všem a posílejte mi vaše prachy dál! Možná vám přijde divné, proč je částka omezena stropem Kč a v duchu se dožadujete jasné odpovědi. Inu tady je. Spočítali jsme si, že po zaplacení všech daní slušnému člověku víc peněz, které by mohl někomu půjčit, dnes stejně nezbyde. A od těch neslušných by si pan premiér přece nikdy nepůjčil.

Přiznejte se! Kdo z vás půjčil Grossovi? To je vsechno, co mi zbyde z materske a detskych pridavku celkem Kc na mesic pro dva lidi, socka pro nezamestnaneho je vyssi. Ale když tě Stáňo vidim jak se v tom bazénu rochníš , tak bych ti nejradši nakopal prdel. Doufám že ten tvůj strejda z turkmenistánu , jak si mi o něm vyprávěl má dost peněz! Važ si toho Stando, půjčil jsem si na to od Svého strýce. Další peníze budou hned, jak přijedou příbuzní ze zahraničí.

Gross respektive jeho manželka v příjmech je celkem nula.

Pomozme Grossovi!

Před časem rodině Klauzů vykradli byt a paní Klauzové ukradli jen šperky za miliony. Dodnes to není vysvětleno.

Když půjčit, tak skoro všem politikům. Stando, já tě nedám! Vždycky ti v nouzi pomůžu, však mě znáš Ale byl bych rád, kdybys mně to už konečně vrátil Taky musím z něčeho žít. Nazdar Stando, hele stara mi dala kilko na pivko a abys videl jakej sem strycek, tak sem ti je poslal, zavolej a domluvime se na uroku, prece jenom kdyz si ten premiéééér tak by mi z toho mohlo neco kapnout ne Zdravi te tvuj stycek z Bohnic..

Pa :o. Hele aby bylo jasno, ty prachy sem mel na startky, tak kdy mi je laskave vratis, dej vedet Stando, víc fakt nemám, todlencto se vysypalo Bohdalce z kapes. Ale abys mi nechodil chrápat do Brčálníka.

Ta chaluha na nose ti minule ve Sněmovně neslušela. Sami mame dost a když dojde škvára tak prodáme zase nějaký jaderny hlavice a prachy zase budou. Tvůj Putin. Jsem posel krale temnot!!! A Standa memu sefovi zaprodal svou dusi Domluvil se s nim ze mu za to pujci na bytecek. Tak mu nesu penizky v igelitce. Stando Satan uz na tebe ceka Bez hypotéky je mi to k prdu,tak ať si to užije potřebnější!

V případě, že se pan Stanislav Gross vzdá funkce premiera, nepožaduji navrácení zapůjčené částky a to myslím naprosto upřímně.

To sem utržil za malé tančíky, několik se mi jich povedlo rozmnožit a prodat na trhu díky strejdo Viku. Zbytek si vyzvedni presne o pulnoci na nadrazi - prijd v cernem pystli a s cihlo na hlave - jako jini kteri chteji pujcit :o.

Stando kup si něco na sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Staníku,dneska nejdu na pivko,ale půjčím ti. Půjčil bych víc, ale v bance mi řekli, že všechny prachy půjčili Šárce.

Standa ist GrossČůrák,za korunu může donutit svojí starou,aby mu naposledy vykouřila než Šárka poputuje do báně. Standa je fakt jednicka:o Pirpomina mi jednu osobu z WG:o ktera se sve fce. Půjčila jsem je, protože vypadal, že je potřebuje..

- o punku u nás i ve světě

Vedení tepla. Již víme, že teplo při tepelné výměně přechází samovolně vždy z teplejšího tělesa na chladnější. Nyní se zaměříme na způsoby jak se teplo šíří. Teplo se může šířit: vedením prouděním zářením. Vedení tepla Již víme, že teplo při tepelné výměně přechází samovolně vždy z teplejšího tělesa na chladnější. Vedení tepla Nejprve se zaměříme na vedení tepla.

Bude nás zajímat, které látky vedou teplo a jak dobře. Budeme vycházet ze zkušeností které máme. Co bude pálit víc a proč, lžička nebo vařečka? Více bude pálit lžička — kov vede teplo lépe než dřevo.

Vedení tepla Co bude při dotyku rukou víc chladit, polystyren nebo beton? Polystyren vede teplo pryč z naší ruky málo. Je to špatný vodič tepla. Beton vede teplo pryč z naší ruky dobře.

Vede teplo lépe než polystyren. Více bude chladit beton. Máme navíc chuť říci, že polystyren hřeje.

rande mesiaca online Bílina

Je to pravda? Pokud je obojí ve stejné místnosti dostatečně dlouho, teplota betonu i polystyrenu je stejná. Vedení tepla Proč se na potrubí rozvádějící teplou vodu dává izolace? Izolace podstatně omezuje únik tepla z potrubí. Izolace vede teplo špatně. Vedení tepla Jak se chladí součástky v PC, které se při činnosti zahřívají?

Používají se chladiče, nejčastěji z hliníku. Hliník kov odvádí teplo od součástky velmi dobře. Vedení tepla Proč jsou v oknech dvě skla vedle sebe, nestačilo by jedno? Mezi skly je plyn nejčastěji argon plyny všeobecně vedou teplo velmi špatně.

Category Dating page 22 : Europlast

Díky tomu, jsou úniky tepla přes okno malé. Vedení tepla Jak vedou teplo kapaliny? Provedeme pokus: Zkumavku, v níž je voda zahříváme v horní části tak dlouho, dokud voda nebude vařit. Vedení tepla Jak vedení tepla v tělese probíhá? Vedení tepla Vedením se teplo šíří v pevných látkách kapalinách i plynech. Fyzika 8: učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia.

Plzeň: Fraus, ISBN Obrázky a jiný obsah [online]. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. Create Presentation Download Presentation. Skip this Video. Loading SlideShow in 5 Seconds.. Vedení tepla PowerPoint Presentation. Download Presentation. Share Presentations.

rande mesiaca online Bílina

Email Presentation to Friend. Uploaded on Jul 25, Download Presentation Vedení tepla. Related More by User.

0 / 5