Jelena, 46

Číslo profilu 8372351
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Jelena
Země Czech Republic
Město Varnsdorf
Orientace Heterosexuální
Věk 46
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 188 cm
Váha 49 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Thajsko Kapverdské ostrovy Indonésie Jamajka Maledivy Kroatië Kuba Srí Lanka

Přestupky | Městská policie Děčín

Tuto zprávu poskytl uživatel Jelena Varnsdorf 06/2/2023 10:18:06

Seznamka vizitka | Maky (27), Děčín, 22/05/ -

Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce. Funkční Funkční Vždy aktivní Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.

Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.

Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely. Spravovat možnosti Spravovat služby Spravovat dodavatele Přečtěte si více o těchto účelech. Přijmout Odmítnout Zobrazit předvolby Uložit předvolby Zobrazit předvolby. Spravovat souhlas.

Sámer Issa – Wikipedie

Hlavním cílem není najít parťáka na spolucestování Evropou, Amerikou nebo spolucestujícího pro vaši letošní dovolenou, ale seznámit se s někým, s kým si padnete do oka a zažijete jiskření. Kolik lidí se bude účastnit tohoto večera?

V průměru se nám na cestovatelské seznamce schází párů. V případě většího zájmu, ale není problém se zde potkat klidně s 12 protějšky. S kým se na večeru potkáte? Sejdou se lidé, pro které nebude problém najít poslečné téma, lidé kteří rádi cestují a poznávají nové věci.

Ať už od speed datingu očekává každý cokoli, byl to fajn strávený večer, žádná trapná situace nenastala, spíše naopak a celá průběh seznamky mě příjemně překvapil. Oceňuji tématický večer o cestování, který přiláká lidi se stejným zájmem a zároveň i pomůže s prvním tématem konverzace.

Jen bych cestování uvedla ke sportu do kategorie seznámení ve výsledkové listině. Hodina utekla a 5 min se mi zdálo opravdu málo, ještě na psaní poznámek, ale na první dojem to opravdu stačí. Moderátorka Míša byla velmi milá a večerem skvěle provázela a vše vysvětlila. Ke shodě došlo, tak uvidíme, jestli z výměny kontaktu bude i další setkání.

Seznamovacího večera jsem se zúčastnila poprvé, neměla jsem vůbec žádná očekávání a musím říci, že všichni muži mi svým způsobem přišli zajímaví a s nikým jsem neměla problém přidělených 5 minut zaplnit, nikdy nevázla konverzace. Téma "cestování" si myslím, že je spíše dobrý "icebreaker", ve většině případů jsme se k tomuto tématu vlastně ani nedostali.

Líbí se mi, že vše probíhá na čas, nekonaly se žádné trapné prostoje a vše je diskrétní a příjemné včetně místa konání.

americka seznamka Děčín

Velmi příjemný večer s názvem "Cestovatelská seznamka". Velká nervozita vůbec nebyla třeba. Na akci byla po celou dobu vynikající atmosféra. Všem určitě vřele doporučuji. Člověk má možnost během jednoho večera poznat spoustu skvělých lidí. Prvotní nervozitu vystřídala smršť nových zážitků a radost z příjemně stráveného času s milými lidmi.

Chybové hlášení

Nelituji a rozhodně doporučuji. Lucie s Alešem nám zaslali fotku z prvního rande a krátkou zprávu: "Bylo to moc fajn, lépe jsme se poznali, mnoho věcí dozvěděli, uvidíme nyní, jak to bude dál Ale zatím se na sebe stále těšíme Prošli jsme se až na Pražský Hrad Dobrý večer, pane Žwak, jen jsem Vám chtěla napsat, že s panem Zdeňkem jsme se na základě Vaší pomoci a mého podnětu následně potkali a potkáváme do dneška : a to celkem pravidelně.

Vlastně jsme se docela sblížili a momentálně spolu "chodíme" a vyvíjíme něco jako vztah Nevím kam nás to zavede, ale je to zatím super a baví nás to spolu.

Myslím, že by Vás tato zpráva mohla potěšit, tak jsem Vám to chtěla napsat za sebe : Děkuji, že takto umožňujete lidem se potkat a možná i sblížit. A vlastně z toho plyne takové ponaučení, že když se nikdo o nic nepokusí Výborná organizace a prostředí.

S přítelkyní spolu budeme tento měsíc půl roku. Určitě doporučuji. Dobrý večer pane Žwaku, Váš Seznamovací večer byl úžasný. Organizace večera i prostředí, kde se konal, neměla chybičku :- Moje kamarádka ani v nejmenším nepřeháněla, když chválila Vaši akci.

Hledam milence dvorce : Seznamka Bojkovice : Děčín seznamka okres : Europlast

Celý večer byl velmi příjemný a určitě doporučuji vyzkoušet. Přiznám se, že jsem nic moc neočekávala, ale o to víc jsem byla mile překvapena. Na této akci potkáte mnoho fajn lidí a získáte alespoň nové přátele. Dostala jsem jako dárek a byla jsem překvapená, že něco takového v Praze funguje.

Líbil se mi přístup moderátorů. S některými partnery bych si dokázala povídat i déle. Uvažuji, že přijdu znovu:. Seznamka v Praze Termíny Archiv Cestovatelská seznamka 2.

Cestovatelská seznamka do 35 let Čtvrtek 2. Informace o seznamovacím večeru.

americka seznamka Děčín

Základní informace Počet účastníků max. Hledáte parťáka na cestování, ale ne jen tak ledajakého? Speed dating pro cestovatele pořádáme pro všechny, kteří milují cestování. Určitě s ostatními jednoduše najdete společné téma. Přijďte zažít příjemný večer a poznat nové lidi. Jak dlouho bude večer trvat? Večer trvá přibližně 60 až 90 minut.

Podvodník ze seznamky si vzal od ženy šest tisíc, pak už ho neviděla -

Výhody této seznamky vzájemné sympatie poznáte již po několika málo vteřinách, neformální atmosféra a příjemné místo zvýší vaši šanci na seznámení, na konci večera vyberete ty, kteří vám byli sympatičtí a chcete se s nimi opět vidět, komu dáte svůj kontakt je jenom na vás, pokud jsou sympatie vzájemné, do dvou hodin po skončení večera vám na sebe vyměníme kontakty emailovou adresu a hned si můžete domluvit další schůzku. Časový harmonogram Recenze 4.

Krásné prostředí v centru Prahy, skvělá moderatorka, super zábava Co vic si přát. Další šťastné příběhy. Akce byla dobře zorganizovaná. Kratší čas na dělání si poznámek. Jinak hodnotím vše kladně. Další recenze

0 / 5