Vendulka, 35

Číslo profilu 8723549
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Vendulka
Země Czech Republic
Město Uničov
Orientace Bisexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 153 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Venezuela Vietnam Velká Británie Švédsko Dominikánská republika Nizozemsko Thajsko Maďarsko

Clarity - Letní romance - Karolína Bendová - Kniha |

Tuto zprávu poskytl uživatel Vendulka Uničov 06/6/2023 02:35:06

Používáme cookies, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek. Tím vám můžeme zajistit tu nejlepší zkušenost při jejich návštěvě. Zde můžete upravit své preference ohledně cookies. Následující kategorie můžete povolit či zakázat a svůj výběr uložit. Fotogalerie Fotoalba z různých akcí otevřete poklepáním na konkrétní obrázek - poté se dostanete na samostatný web v novém okně.

Noc literatury.

Tituly podobné k Eleanor & Park | – knihy po všech stránkách

Bookstart září. Zahradní burza. Bookstart Avlež Kífla. Vilma běží o život. Jezevec Chrujda. Sobotní piknik. Křest knihy. Včelí domeček. Mykabo Eliška není strašidlo. Pasování Břehy.

Pojďte a poslyšte. Rodinný festival. Nejhorší děti. Dětský den. Veselý panáček. Veverka Barborka. VU3V Kroměříž. S knížkou do života. Ustrašená veverka Barborka. Poetický slovník.

Moje město. MŠ Kladruby. Nejkrásnější strom. Malá čarodějnice. Čarodějnické odpoledne. Bradavická škola. Ustrašená veverka. Nejhorší děti na světě. Noc s Andersenem. Marie Terezie. VU3V ukončení semestru. Literární podvečer. S knížkou do života karneval MŠ Kladenská. Josef Lada. Otravný slon.

Škola čar a kouzel. Pistolnice Murphyové.

Vánoční četba | seznam knih | Databáze knih

S baterkou do knihovny. S knížkou do života 3. S knížkou do života 6. Knihovna Břehy. Líný kocour Josef. Trnkova Zahrada.

S knížkou do života Nejhorší děti na světě Dýňodlabání VU3V - předávání pamětních listů Literární večer jedna báseň - Michal Čagánek. Noc literatury S knížkou do života - páteční piknik Příměstský tábor DDM S knížkou do života - páteční piknik 2.

Pasování prvňáčků na rytíře čtenářského řádu - červen Klíčování - červen S knížkou do života - hledání pokladu Plyšáci - květen Přistižen při čtení - fotosoutěž. Plyšáci do knihovny My se čerta nebojíme 6. S knížkou do života 7. Knihovna opět uzavřena. Knihvazačská dílna Andersenova stezka 9. Rozvoz knih 9. Pasování Břehy 5. Klíčování 2.

Herman Rosenblat

Pasování Klíčování Prázdninové rande naslepo s knížkou. Záhada zlatého roštu. Sobotní piknik 8. Prázdniny se Zlatou stuhou. S knížkou do života 9. Nouzový stav. VU3V - ukončení zimního semestru. Pohádky - MŠ Kladenská. Pohádky - MŠ Za Fontánou. Martina Bittnerová - přednáška o B. Bludiště informací. S baterkou do knihovny Masopust Josef Lada Václav Čtvrtek 6.

Horory Nejkrásnější strom Přelouče Den pro dětskou knihu 1.

Dětské knihy KVĚTEN

Burza knih Strašidelný večírek 1. Možná ano. Emily se vdává velmi mladá, ale vše s Drewem ustojí. Nicméně jim do života citelně zasáhne Drewova matka, její Parkinson a tím i 24hodinová péče o ni. Tady se dá odpustit, že to Emily nakonec nedala. Ale nadobro zmizet a nechat své blízké vč.

A to vlastně jen proto, že měla paralelní vztah, který nedokázala přiznat. Škoda, že až vážná věc nutí lidi napravovat to, co v životě pokazili. Hvězda dolů za nedopsaný konec. Co si o ní myslet? Jak by sama o sobě řekla - 28letá násoska bez špetky sebevědomí a s rodiči ve vedlejším pokoji. Naštěstí potkala blba.

Avšak díky té pohromě, chápej rande naslepo, v podobě Daze, se setkala s Theem. Theo by zasloužil metál v trpělivosti, Effie jednu zleva i zprava, aby se probrala a přestala se tolik zaobírat svým sebevědomím, kterého by se za nehet vešlo. Nicméně osud je osud, kterému neporučíš, ale naproti mu jít musíš.

Nezbývá, než Effie držet palce. Léta jsem se A. Jsem velká fanynka krimi a přečetla jsem toho spoustu - ale tahle detektivka mne dostala! Žádné brutální násilí, ale promyšlený poutavý příběh. V životě se tito lidé nesetkali a přeci mají něco společného. Ale co?

rande naslepo kniha Tábor

Překombinovaná béčková detektivka, do které se autor snažil snad vecpat vše, co ho v danou chvíli napadlo. Dlouhá zmatečná souvětí, zbytečné dvě časové dějové linie, žádné nečekané obraty, uštěkaná Baxterová a velké zklamání z vraha, kterého prostě nemáte šanci uhodnout ne, zahradník to není.

Za mne tedy ne. Kniha, která se čte s těžkým srdcem. Vědomí, že to co zrovna čtete, se v danou chvíli děje desítkám tisíc lidí, kteří jsou v tuto chvíli vězněni pracovním táboře, je strašné. Kniha obsahuje spoustu zajímavých faktů nejen o životě hlavního protagonisty, ale o Koreji jako takové.

Víte, kolik lidí má armáda? Jak je vůbec možné utéct? Jak se v takovém táboře žije a jaké tam jsou jediné přípustné pravdy?

Proč kvůli jednomu 'viníkovi' zavřou celou rodinu po tři generace? Vše se v knize dočte, ale jak říká Sin - je to příliš těžké, abychom to my vůbec pochopili. Knížka, na kterou budete ještě hodně vzpomínat a nedá vám nepátrat po dalších infcích o KLDR. Vtipné, čtivé, skvěle psané. Děj dostává názvu, lechtivé, lehce erotické, ze života. Líbilo se mi odehrání děje na Praze 6.

Doporučuji nejen knihu, ale také si pusťte nějaký rozhovor s autorem. Získá si vás tím, že píše s láskou a také svým smíchem, který jste určitě ještě neslyšeli - musíte vidět! Takový humbuk kolem knihy. Nebo kolem Třeštíkové a jejího manžela? Nevím, každopádně Bábovky si to nezaslouží. Jednotlivé příběhy jednotlivých osob. V každém příběhu dané osoby najdete dalších několik jmen. Všechna jména se dříve nebo později objeví v příběhu jiném.

Je to blázinec na n-tou. Myslím, že v dobře napsané knize by se nemělo neustále listovat sem a tam nebo si snad dělat poznámky. Kniha vlastně ani nijak nekončí. Proč jsou tam zbytečné pasáže o bábovkách? Aby měla autorka název? Hrozná souvětí i na pět řádků, míchanice aktuálního děje s fantazírováním, není to moc přehledné a žádný z příběhů nemá žádné rozuzlení prostor pro fantazii? Malý spoiler: proč to odnesla zrovna paní Dobrovolná?

Bez bolesti by člověk nepoznal radost. Bez přečtení této knihy si zdravý člověk ani neuvědomí, jaké má štěstí. A také to, že zítra může být všechno jinak. Hazel Grace a Augustus. Dvojice, kterou svedl dohromady těžký osud, vypráví knihu o rakovině, pomíjivosti života i o tom, že i těžce nemocní lidé mají nárok na to, aby vedli vcelku normální život. Kniha je psána s lehkostí, netlačí na pilu "jen proto, že je o rakovině" a zda vás konec dojme nebo nedojme, to už je jen na vaší vnitřní síle.

I tak bych knihu moc nedoporučila tomu, komu někdo na rakovinu odešel. Na tuhle knihu si najděte klid, budete se potřebovat soustředit.

Zákon smečky: Soumrak 6 - Poslední bitva | – knihy po všech stránkách

Ne proto, že by kniha byla psána zmateně či těžkým jazykem. Ale proto, že nebudete chtít, aby vám utekla jediná myšlenka! Skvěle sepsaný příběh českých hrdinů, příběh o zradě, cti, lásce i neskutečné vůli. V díle najdete nejen vše kolem parašutistů, jejich přípravy i provedení atentátu, ale také pohled ze strany německé. Knihu doporučuji i těm, kteří se válečné tématice vyhýbají. Před panem Šulcem smekám, kdyby šlo hvězd 6, dostal by je. Oceňuji pojetí vyprávění příběhu, a to z pohledu jednotlivých postav.

Nejvíce jsem si oblíbila rozpustilou Hannah, která na měla zdravý náhled na svět. Do jejího světa a Stříbrné zátoky se z popudu peněz přikradl byznysman Mike, který v Autrálii naštěstí pochopí, že peníze a dlouhonohá blondýna nejsou všechno. I přesto jsem se do prvních pár desítek stran nedokázala vůbec začíst, zlomilo se to až jen díky tomu, že jsem si představila ten svět, ve kterým Hannah žije a potají jí velmi záviděla.

Další postavy mne celkem míjeli, bohužel jsem se do nich nevžila a snad mi bylo i jedno, jak to s nimi dopadne. Na první straně vás kniha chytne a už vás nepustí, dokud ji nedočtete. Sympaťák Robert Hunter je povolán k jednomu případu, který se ho až příliš osobně týká Skvěle a neotřele psáno od vraha k oběti, a přesto tu není prostor pro nudu.

rande naslepo kniha Tábor

Je velmi zajímavé sledovat pochody vraha, jeho zvrácenost a nenucenost a zároveň musím ocenit bravurní znalost psychologie hlavních postav. Doporučuji, za mne nejlepší Carterovka.

Adéla Bartáková, Author at Média IKSŽ

Tak tahle kniha mne chytila za srdce. Příběh pojednává o kvadruplegikovi Willovi, který k nevoli svých nejbližších pomýšlí na asistovanou sebevraždu. Matka už neví kudy kam, proto Willovi najme trošku bláznivou společnici Lou.

Lou zjistí, že pravý důvod, proč ji matka najala je to, že doufá, že Lou přiměje Willa, aby si sebevraždu rozmyslel. Kniha není žádné citové vydírání ani přeslazená romance. Je to velmi citlivě napsané dílo, o jehož tématu budete přemýšlet ještě dlouho po přečtení. Konečně jsem udělila plný počet bodů, pro mne zatím nejlepší kniha Ch.

Byla jen otázka času, kdy Carter zahrne Annu do děje a to dodalo knize ten správný šmrnc. A hlasování? Cena života je nebezpečně nízká a online hlasování to jen dokázalo. Bojím se, že i taková by byla skutečnost. Morbidní až na půdu, ale i tak to byl v závěru strhující příběh.

Teprve rozuzlení té míře násilí dalo tvář a důvod. Skvěle a čtivě napsané. Byla toho napsána spousta. Chris Carter ale pozvedl detektivní žánr na zcela novou úroveň. Duo Robert Hunter a Carlos Garcia mne chytilo a už nepustilo. Skvělý svižný děj, krátké čtivé kapitoly, nečekané rozuzlení. Takhle si představuji ten správný thriller! Jo Nesbo není můj šálek kávy a Macbeth to jen potvrdil. Ponuré prostředí plné násilí a krve. Možná Jo Nesbo nemá právo nárokovat si stejnojmenné postavy do své knihy, ale tuším, že spoustu lidí naláká přečíst si Macbetha od Shakespeara.

Po druhém díle se mi do třetího moc nechtělo. Nicméně jsem se do něj díky bohu pustila a musím říct, že perfektní. Kniha mne udržela v napětí od prvních stran až do konce, a to je přesně to, co od takového žánru očekávám :.

0 / 5