Irina, 44

Číslo profilu 8777221
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Irina
Země Czech Republic
Město Varnsdorf
Orientace Lesbičky
Věk 44
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 171 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Černá
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Itálie Polsko Maroko Bulharsko

sex za odmenu sumperk –

Tuto zprávu poskytl uživatel Irina Varnsdorf 06/6/2023 02:02:06

Tabule Přepsat. Listopadak Neznáte někdo seznamku pro single lidi? Bertik81 Hezký den všem milým ženám přeji Ś. Jeden89 Žena za Prahy na pokec a eventuelní milenecký vztah? Hanis Hledá se slečna Clárková, aby zachránila jeden život jednoho blázna Mej Zajdeme na rande? Jsi tu? Počasí nic moc Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Hledas vic nez jen kluka na sex a psani rad te poznam.

Single Šumperk muži se zájmem o Jensex Seznamka, Sex Seznamka

Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Inzeráty mužů a žen.

Odpověď na inzerát. Hledám podnikavého, hodného, vzdělaného muže od 45 let do 60let západně od Prahy. Hledám to co většina z nás. Lásku, cit, porozumeni a vážný vztah.

Vím co zde nehledám:-proradnost, vypočitavost, lež, oblbovani. Život mě naučil co je dobré a co špatné. Žiju si fajn život a ráda bych jej sdílela se sympatickým mužem z Brna. Nemerim , nejsem postelovej bůh, nejsem ani bohatý přesto bych rád poznal ženu, která dokáže ocenit slušnost upřímnost spolehlivost.

Po delší odmlce budu opět věřit v štěstí a náhodu, že i v mém věku se najde kamarád Ahoj, touto cestou hledám slečnu na vážný vztah. Nejlépe ústecký kraj. Je mi 32 let a bydlím v Jirkově.

Stačí mi obyčejná, normální slečna s vyřešenou minulostí a aby věděla co od života chce a šla si za tím. Přál bych si, aby jsi byla veselá, přátelská, hodná věrná Krása nehraje roli ve vztahu. Pokud taková někde je tak se mi ozvi. Nejlépe věk od 28 - 35 let. Ahoj jmenuji se Vašek je mi 48 let cm pár kilo navíc motorkář hledám pohodovou ženu. Ne každý je ve čtyřiceti mladý a ne každý je v sedmdesáti starý.

Posuď sama! Bydlím mezi Milešovkou a Lovošem. Chtěl bych se podělit o radost z barevného podzimu života s věrnou ženou. Vyskytuje se tu štíhlá, ambiciózní, vzdělaná, pozitivní, úspěšná, náročná, sportovní žena s intelektem, ženskosti a živočišností co opravdu ráda nevšedně žije. Která určitě ví co chce. Ahoj i když tomu zde nedávám moc nadějí ještě jednou to zkusím.

Moc rád poznám usměvavou, kapku střelnou, štíhlou holku která stejně jako já nechce být sama a hledá vážný, dlouhodobý vstak plný lásky a přátelství.

Mám rád děti, tak jestli nějaké máš moc rád otevřu své srdíčko i jim. Je tu fajn holka od 20ti do 45ti let, která si chce užívat života dovolený, výlety, kina, večeře atd , ale už se chce taky usadit a založit rodinu?

Pokud už mrňouska máš, napiš taky, mrňousek nevadí, ba naopak potěší. Já jsem fajn kluk do pohody i nepohody 37let svobodnej, zajištěnej pracující nekuřák bez závazků. Mám vše. Ke štěstí už mi chybí jen láska a rodina. Ahoj Hledám partnerku na zbytek života. Po několika životních nezdarech zkouším své štěstí zde. Z předchozího vztahu mám 5 letého synka. Rád přijmu pod svá křídla i Tvojí ratolest. Zabezpečený, hubený, modelář Mira. Hledám přítele nebo kamaráda, kterému by nevadila občasná setkání spojená s procházkou, výletem, posezením u kávy a pod.

Jsem vyšší, nekuřák, který hledá ženu přiměřeného věku se smyslem pro humor, pohodovou a usměvavou. Rád bych poznal ženu, která chce budovat trvalý vztah založený na vzájemné úctě a podpoře.

Hledám někoho, kdo už má jasno, ví co chce a je připraven na vztahu společně pracovat. Je hezké sdílet svůj život s blízkým člověkem a to bych zase rád zažíval. Najít někoho s kým se budeme těšit z Kdyby se tu náhodou ocitl úplně obyčejný sympaťák, tak ho beru. S: Vánoce ve dvou. Jsem naivní, ale optimista, hledám ženu s hodným srdcem a romantickou duši. Mám málo příležitostí někoho potkat, tak to zkouším tady.

seznamka sk Šumperk

Tabule Přepsat. Listopadak Neznáte někdo seznamku pro single lidi? Bertik81 Hezký den všem milým ženám přeji Ś. Jeden89 Žena za Prahy na pokec a eventuelní milenecký vztah? Hanis Hledá se slečna Clárková, aby zachránila jeden život jednoho blázna Mej Zajdeme na rande?

seznamka sk Šumperk

Jsi tu? Počasí nic moc Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Hledas vic nez jen kluka na sex a psani rad te poznam. Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový?

Seznamka: muz muž 32 let cm šumperk profil

Inzeráty mužů a žen. Odpověď na inzerát. Hledám podnikavého, hodného, vzdělaného muže od 45 let do 60let západně od Prahy. Hledám to co většina z nás. Lásku, cit, porozumeni a vážný vztah.

Vím co zde nehledám:-proradnost, vypočitavost, lež, oblbovani. Život mě naučil co je dobré a co špatné. Žiju si fajn život a ráda bych jej sdílela se sympatickým mužem z Brna. Nemerim , nejsem postelovej bůh, nejsem ani bohatý přesto bych rád poznal ženu, která dokáže ocenit slušnost upřímnost spolehlivost.

Po delší odmlce budu opět věřit v štěstí a náhodu, že i v mém věku se najde kamarád Ahoj, touto cestou hledám slečnu na vážný vztah.

Single Šumperk Gay bi muži se zájmem o Bisexuální Seznamka, Bi Seznamka

Nejlépe ústecký kraj. Je mi 32 let a bydlím v Jirkově. Stačí mi obyčejná, normální slečna s vyřešenou minulostí a aby věděla co od života chce a šla si za tím.

Přál bych si, aby jsi byla veselá, přátelská, hodná věrná Krása nehraje roli ve vztahu. Pokud taková někde je tak se mi ozvi. Nejlépe věk od 28 - 35 let. Ahoj jmenuji se Vašek je mi 48 let cm pár kilo navíc motorkář hledám pohodovou ženu. Ne každý je ve čtyřiceti mladý a ne každý je v sedmdesáti starý.

Posuď sama! Bydlím mezi Milešovkou a Lovošem. Chtěl bych se podělit o radost z barevného podzimu života s věrnou ženou.

Šumpersko: Otec týral svých pět dětí, dceru kopl do vaginy |

Vyskytuje se tu štíhlá, ambiciózní, vzdělaná, pozitivní, úspěšná, náročná, sportovní žena s intelektem, ženskosti a živočišností co opravdu ráda nevšedně žije. Která určitě ví co chce. Ahoj i když tomu zde nedávám moc nadějí ještě jednou to zkusím. Moc rád poznám usměvavou, kapku střelnou, štíhlou holku která stejně jako já nechce být sama a hledá vážný, dlouhodobý vstak plný lásky a přátelství.

Mám rád děti, tak jestli nějaké máš moc rád otevřu své srdíčko i jim. Je tu fajn holka od 20ti do 45ti let, která si chce užívat života dovolený, výlety, kina, večeře atd , ale už se chce taky usadit a založit rodinu? Pokud už mrňouska máš, napiš taky, mrňousek nevadí, ba naopak potěší. Já jsem fajn kluk do pohody i nepohody 37let svobodnej, zajištěnej pracující nekuřák bez závazků.

Mám vše. Ke štěstí už mi chybí jen láska a rodina. Ahoj Hledám partnerku na zbytek života. Po několika životních nezdarech zkouším své štěstí zde. Z předchozího vztahu mám 5 letého synka. Rád přijmu pod svá křídla i Tvojí ratolest. Zabezpečený, hubený, modelář Mira.

Hledám přítele nebo kamaráda, kterému by nevadila občasná setkání spojená s procházkou, výletem, posezením u kávy a pod. Jsem vyšší, nekuřák, který hledá ženu přiměřeného věku se smyslem pro humor, pohodovou a usměvavou.

0 / 5