Terezia, 27

Číslo profilu 919540
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Terezia
Země Czech Republic
Město Hodonín
Orientace Heterosexuální
Věk 27
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 154 cm
Váha 55 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Pacifik Thajsko Belgie Finsko Polsko Indonésie

Po výzvě Charity získala nemocná žena milion |

Tuto zprávu poskytl uživatel Terezia Hodonín 06/2/2023 10:05:06

Jsme tady od toho, abychom naše klientky dělaly šťastné a spokojené! Najdete nás ve Vyškově i v Brně. K narozeninám jsem si naložila permanentní make-up obočí a očních linek u paní Knichalové. Obojí se moc povedlo, cítím se líp.

Paní Knichalová je velmi precizní a velmi šikovná, má cit pro potřeby klientek. Proto můžu jen doporučit. Profesionální a lidský přístup, cit pro práci a porozumění pro můj strach, že mi má někdo něco dělat v oblasti očí. Můžu jen a jen doporučit. Andrejka je dokonalý profesionál a před jejím přístupem a prací se dá pouze smeknout klobouk. Dlouho jsem vybírala komu se svěřím pod jehlu se svým obočím, přeci jen je to permanentní makeup, který uvidí každý na první pohled. Po příchodu do ordinace se mě Andrea snažila poznat, aby mohla k mé povaze co nejlépe odhadnout jaké obočí by se hodilo.

Následně proběhly manévry s úhloměrem a dalšími nástroji, kdy mi obočí dokonale srovnala a udělala jim krásný tvar. Je to nejen dokonalý profesionál, který používá perfektní materiály, ale i úžasný člověk, který se nesnaží vám vnutit její názor, ale snaží se poznat vás, aby vy jste se cítila co nejlépe. Andrejko ještě jednou strašně moc děkuji a budu vás chválit kudy budu chodit. Díky moc… nikoho lepšího jsem najít nemohla. Paní Knichalová je velmi vstřícná, empatická a laskavá kouzelnice.

Její charisma a profesionální přístup překonává hranice českého podnikání. Rozhodně ji doporučuji a podporuji. Byla jsem už dříve na Permanentním make-upu ve dvou studiích a ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým profesionálním přístupem a skvělým člověkem jako je paní Knichalová.

Všude semnou byli raz dva hotoví, navíc obočí mi po čase zmodralo. Paní Knichalová semnou měla obrovskou trpělivost a neskutečný profesionální přístup. Používá přirozené barvy díky kterým se podařilo překrýt i mé modré obočí. Děkuji moc..

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace

Vytvořeno pomocí WordPressu a šablony Mesmerize. Markéta Hořavová Profesionální a lidský přístup, cit pro práci a porozumění pro můj strach, že mi má někdo něco dělat v oblasti očí. Jana Greplová. Terka Raclavská. Jana Celá Byla jsem už dříve na Permanentním make-upu ve dvou studiích a ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým profesionálním přístupem a skvělým člověkem jako je paní Knichalová. Lucie Ševčíková. Pro někoho banalita, ale pan doktor byl úžasný, skvělý přístup, dcera se doktorů bojí a s panem doktorem i mluvila.

MUDr. Petra Daňková - Praktický lékař pro dospělé - Vyškov -

Dále také velmi ochotné paní sestřičky. Syn byl dnes cca v 17 hodin na šití kolene a všichni byli naprosto vstřícní a milí. I když bylo zařízení staršího data a hygienické zázemí nedostačující, celý personál byl na jedničku. Jaké bylo moje překvapení, když jsem před měsícem nastupovala na CRL opět po operaci druhé kyčle.

najít paní Vyškov

Krásné, nové zázemí, které splňuje vše, jak to má být a co víc, stejné, usměvavé a laskavé sestřičky pod vedením vrchní sestry pí Konečné, jak jsem si je pamatovala. Pane řediteli, můžete být pyšný na celý personál včetně lékařů na CRL. Patří jim velká pochvala a hlavně díky za lidský přístup, všestrannou ochotu a obětavost. Jsou na správném místě. Janu Pořízkovi a celému oddělení za jejich profesní přístup k mojí diagnóze a navrácení mého příliš vysokého srdečního tepu do normálu.

Poděkování patří nejen jemu a lékařům, ale také veškerému personálu tohoto oddělení. Vážený pane primáři, začátkem měsíce července jsem byl hospitalizován na vašem oddělení, kde jste mi provedli operační zákrok.

Nyní se zotavuji, vše je v pořádku. Chtěl bych poděkovat Vám, všem lékařům operatérům a celému týmu na sále. Také zdravotnickému personálu za péči na lůžkovém oddělení. S pozdravem. Holasice Všetci boli veľmi milí a ochotní, aj keď bolo vidieť, že majú veľa práce, a hlavne na chirurgii čakalo naozaj veľké množstvo ľudí. Myslím si, že je dôležité to oceniť, hlavne preto, že moje skúsenosti v nemocniciach bývajú väčšinou bohužiaľ opačne v Brne.

Menovite ďakujem za profesionálny aj ľudsky prístup doktorom a sestričkám:. Sestrička, ktorá doobeda slúžila na UTZ s doktorkou Soboličovou, bohužiaľ som už nezistila meno, ma krátke plavé vlasy.

Prosím vás, určite im moje poďakovanie odovzdajte, nech vedia, že ľudia si vážia ich prácu a prijemný prístup, hlavne v dnešnej neľahkej dobe. Velice si vážím přístupu celého personálu, který se i přes velké vytížení ambulance choval příjemně a profesionálně. Chtěla bych Vás poprosit o předání poděkování. V pondělí Rád bych poděkoval panu doktorovi i sestřičce, kteří měli službu za příkladnou ochotu, profesionální chování, pomoc, vstřícnost a příjemné jednání.

Ještě jednou díky. I já jsem prošla tou zkušeností, kdy jsem byla zcela odkázána na pomoc lékařů a zdravotního personálu, když jsem v květnu letošního roku bojovala o život. Dovolte mi tedy, abych touto cestou poděkovala všem lékařům včetně primářů jednotlivých oddělení a celému zdravotnímu personálu, a to především na oddělení ARO, JIP, chirurgie a gynekologie. Nesmírně si vážím jejich profesionality, obětavosti a preciznosti, se kterou ke své profesi přistupují. Těší mě, že v dnešní hektické době se najdou lidé, kteří ke své profesi přistupují zodpovědně a s pokorou.

Za to jim patří obrovský dík. Polednika, zejména lékařům Sadílkovi, Prchalovi, Marko, Skřivánkovi , všem sestřičkám a všemu ostatnímu personálu. Byla jsem velice spokojena a nadšena ze zájmu a starost o mne jako pacienta. Neustále za mnou chodili, ptali se, jak mi je, jestli něco nepotřebuji, vše mi pořádně vysvětlili. To se v dnešní době již nevidí!!! Absolvovala jsem operaci nohy a nedopatřením si u vás ještě zlomila ruku kterou mi opět operovali. Přesto jsem byla velice spokojena, a ještě jednou všem mnohokrát děkuji.

Přeji Vám mnoho dalších osobních i odborných úspěchů. Na porodním sále nemůžu než chválit skvělou péči paní porodní asistentky Radky a paní doktorky Veroniky, jméno dětské paní doktorky nebo sestřičky si bohužel nepamatuji. Všechny tři byly velmi chápavé a jakékoliv úkony mi nejdříve vysvětlily. Jako prvorodička nemohu srovnávat s jinými nemocnicemi, pouze s tím, co mi bylo řečeno od jiných lidí.

O to více jsem byla překvapená, jak příjemně jsem se tam celé 4 dny cítila. Nic nám s malou nechybělo.

Velmi jsem ocenila pomoc s kojením, když si na mě jedna ze sestřiček udělala chvilku a probrala to se mnou, abychom nemuseli hned sáhnout po umělém mléku. Stejně tak starostlivost sestřiček a doktorek na šestinedělí.

S mobilem do zoo | ZOO Park Vyškov

Velmi si vážím, pokud jste dočetli až sem. Opravdu bych ráda poděkovala za milý přístup, kterého se mi ve Vyškově dostalo. Jiřímu Polednikovi. Jeho vstřícnost, laskavost, empatie, v kombinaci s vysokou profesionalitou je pro nás i naše nefrologické pacienty nesmírně obohacující lidsky a stejně tak přínosná odborně. Ve srovnání s jinými pracovišti bych chtěl vyzdvihnout nejen perfektní práci, ale i bezchybnou komunikaci vždy s maximální snahou ochotně vyhovět a pomoci.

Pan primář MUDr. Polednik vybudoval jedinečné chirurgické zázemí pro komplexní péči o peritoneálně dialyzované pacienty, které pohotově řeší nejen implantaci katetrů, ale i veškeré chirurgické komplikace vzniklé v průběhu léčby domácí dialýzou.

Toto má zcela zásadní vliv pro celý program peritoneální dialýzy a jeho celoregionální rozvoj. Nesmím opomenout poděkovat také celému jeho zdravotnickému týmu — lékařům, sestřičkám, pomocnému personálu, za výbornou a kvalitní péči o naše pacienty po implantaci peritoneálních katétrů. Přeji panu primáři i všem kolegům z celého oddělení zdraví, osobní pohodu a klid do dalších dní.

Ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další vynikající vzájemnou spolupráci. Naše velké díky patří zejména primáři MUDr.

Josefu Eimovi. Přístup pana primáře nám vlil novou krev do žil a dodal nám chuť bojovat a nevzdávat se. Dnes je již vše, jak doufáme, na dobré cestě k uzdravení a za to vděčíme právě primáři MUDr. Je to člověk na správném místě! Dále bych chtěla poděkovat MUDr. Miroslavu Krhovskému za jeho milý, obětavý a důsledný přístup v péči o mou maminku. A nesmím opomenout poděkování sestřičce Petře Kankové, DiS. Profesionalita Vašich zaměstnanců je opravdu úctyhodná a slova díku neumí ani trošku vyjádřit to, co pro nás jejich přístup znamená!

Děkuje dcera J. Neckařové a paní fyzioterapeutce Alturbanové. Obě byly velmi profesionální, lidské.

Psi ze záchytné stanice Vyškov | Úvod

Náš malý se narodil Sestřička se starala takovým způsobem, že to ani nemohu popsat. Dobrý den, ráda bych touto cestou pochválila chirurgickou pohotovost ze dne 6. Jana Knapa a jeho tým za velice vstřícný a milý přístup i přes náročnou směnu a plnou čekárnu.

Byl jsem velmi spokojen s celkovým pobytem u vás, a to jak s péčí doktorů, tak i ostatního personálu — pracují u Vás profesionálové, a to se mi líbí. Hlubočany 5. Vážený pane řediteli, bohužel žijeme v době, kdy si lidé zvykli neustále stěžovat na cokoliv, aniž by přemýšleli, zda vůbec udělali něco pro změnu k lepšímu. Já raději volím opačný přístup a snažím se lidem děkovat a chválit je za cokoliv, čím přispívají k pohodě a radosti. A to je případ lůžkového gynekologického oddělení vaší nemocnice.

Před týdnem jsem byla propuštěna po operaci, kterou provedl pan doktor Vašíček. A mojí povinností je vám sdělit a tímto ještě jednou poděkovat veškerému personálu oddělení od pana primáře, až po paní uklízečku za jejich nesmírně příjemné chování, úsměvy, dobrou náladu, ochotu a prolidský přístup. Tímto se před nimi ještě jednou klaním, všechny srdečně zdravím a děkuji. Vám gratuluji k obdivuhodným lidem, kteří na tomto oddělení pracují.

S pozdravem a přáním hezkého dne E. Porodní oddělení je naprosto úžasné, je zvláštní to říci, ale cítila jsem se tam rodinně. Příjemné porodní pokoje s tlumeným světlem. Aromaolejíčky, nápařky. Velmi si cením, že vše bylo čisté. Ačkoliv jsem neměla to štěstí, že bych měla nadstandardní pokoj, společná sprcha i toalety byly čisté.

najít paní Vyškov

Velmi ráda bych i vyzdvihla kvalitní personál - laskavé porodní asistentky ačkoliv já jsem měla domluvenou svoji soukromou, úžasnou Bc. Karin Doubkovou, DiS. Novorozenecké oddělení hodnotím taktéž velmi kladně. Sestřičky jsou velmi profesionální, vysvětlí, poradí, cením pozitivní přístup k laktaci.

Deichmann v Vyškov - adresy a otevírací doby

Jsem opravdu velmi vděčná za takto kvalitní personál, který se o mne i syna staral. Dobrý den, včera jsme byli s dcerou na pohotovosti na dětském oddělení kvůli horečkám. Sestřička byla moc milá a paní doktorka Lišková úžasná. Moc děkujeme za vyšetření a milý přístup. Stále se však plácáme, co to mohlo být.

0 / 5