Thea, 28

Číslo profilu 9382751
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Thea
Země Czech Republic
Město Rožnov pod Radhoštěm
Orientace Heterosexuální
Věk 28
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 159 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Venezuela Pacifik Maroko Česká republika Keňa Slovensko

Bílý švýcarský ovčák a šiperka - Chovatelská stanice "NUBIKA" | ZPRÁVY+NOVINKY/news

Tuto zprávu poskytl uživatel Thea Rožnov pod Radhoštěm 06/2/2023 09:40:06

Jen zvidava otazecka. Proc se rika "nakryt", nebo "nakryta" samice. U vsech zvirat se rika brezi, pripadne "tehotna" :D Tohle sluvko jsem slysel atim jen zde.

Jan Šinágl - Jan Šinágl

Nevite nekdo jak to vzniklo? Hrskt: "těhotná" je u zvířat hodně laický a spíš citový výraz, "březí" se používá normálně i zde a "krýt" se běžně říká i u ostatních živočichů, u psů se povolení k připouštění jmenuje oficiálně "krycí list", je to opravdu normální chovatelský termín.

U samice koneckonců můžeme vědět, že byla nakrytá, ale ještě si nemůžeme být jisti, že je březí. Všude jsem našla zmínky jen o ovocných stromech.

seznámit se s chico Prostějov

Basanta - listí z jasanu mívám běžně v domácím seně moc to neovlivním, louka je obklopená jasany, osikami, buky, duby a břízou a holt nějaké listy spadnou :- a taky jim moc chutná.

Ale nejvíc jim chutná bukové listí, obzvlášť když je na uříznuté větvičce už zaschlé, ale ještě zelené, to se můžou utlouct a seno jde holt stranou Jen jim to nesmím dávat večer, když se díváme na televizi, protože pro samé šustění není nic slyšet Někdy to kombinují i s čerstvě natrhanou trávou, jak moc jim to chutná.

Ale dávám jim listí spíš jen za odměnu a vybírám jen zdravé nezaplísněné Alena: morčata žerou listí? Díky za info. Šafka - po listí jsou jak diví, nejvíc mi jedí buk, o bukvice ale nestojí, asi je neprokousnou. V malé míře prokládám břízu, černý bez ale jen usušený, čerstvý moc nechtěj , lípu a dub. Ovocné stromy moc neprořezáváme, jsou malé. Sušené listí jim chutná snad ze všech stromů, tak pozor na jedovaté druhy. Šafka - naše morčata baští listí z jabloně nebo třešně. Listí snědi a pak ohlodaj větvičku.

Vysloveně jim nechutná olše. Na morčatech mám vyzkoušeny dubové větve, žerou je všichni, ale jeden samec to přímo miluje, sežere z toho listy, kůru a minule i mladé žaludy, co byly na větvičce. Snědí i habr, v zimě si vzaly i javor.

Festival Colores Přehlídka španělské kinematografie - Friendly & Loyal

Ale fenomén u nás jsou větve z jabloně. Berou je všichni, okoušou něco z listí, něco z kůry. Snědí i břízu a níply i do jívy. Jedna samice mi teď ve velkém ve výběhu požírá opadané žluté listí z broskvoně. Jiná mi přes pletivo výběhu okusuje keř, co se mu říká "zlatý déšť", ale správně je to zlatice. Chce to zkusit, co komu chutná. Když tak kouknout na internetu do vyhledávače, jestli to není jedovaté.

A nedávat ve velkém to, co se používá ve farmacii. Ahoj všichni, najde se tu někdo hoodný, kdo mi doveze ze sobotní výstavy z Brna do OL či Přerova jednu merinku? Morčíni jsou zatím vpořádku Tomokovi: Už jsem ti poslala odpověď před pár dny ohl.

A také jsem ti samečka nabídla, ale pokud máš přístup typu, že musíš samečka mít na výstavu do Brna a aby ti ho tam někdo dovezl, tak se pak nediv, pokud neseženeš, co si přeješ. Petra W. Teda aspoň pro lidi. Moje morčinda je hrozně vybíravá. Ze zrní sní vždycky jen to, co jí chutná a takovejch těch černejch hubenejch válcovitejch pelet se ani nedotkne. Ovoce nechce vůbec - když jí dám do klece jahodu nebo banán, druhý den to musím vyhodit.

Jen občas si jednou kousne do jabka. No a občas když má hlad, tak sní i mrkev a meloun. Co s tím mám dělat? VerčaM zrní nechat v misce dokud ho nesní a zkusit jeden den v týdnu dávat jen seno a vodu něco jako půst a ona to nakonec ráda sní, uvidíš. Ví, že dostane nakonec jen to co jí chutná, takže nasaď trochu hladovku a zblajzne všechno:- navíc morčata jsou náchylná k tloušťce takže jí trocha hladu jen prospěje.

Seno a vodu jí ale nech k dispozici pořád. Nika ahoj, moje morčátko mělo svrab a melo ze zacatku stejne priznaky,zajdi s nim co nejdrive na veterinu abys pak nelitovala,nechci tě strasit ale mam s tim spatne zkusenosti Kdy asi tak šeltiím začíná dorůstat srst? Mám 4týdenní mladé a ještě furt jsou krátkosrstý, teda mají srst o trochu delší než hlaďáci, ale opravdu jen o trošililinku..

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Tomoko- zkontaktuješ zahraničního chovatele, domluvíte se na morčeti a hlavně přepravě a je tvé. Ahoj, chtěla bych se jen pro jistotu optat, mé morčátko před časem mělo vešky, od té doby mu padájí chloupky nijak moc, chloupku má stále moc a žádné holá místa nemá. Kontrolovala jsem ho a jako plíseň mi to nepřipadá a jako svrab už vůbec ne, navíc byl u veta a ten říkal, že je naprosto v pořádku, tak nevím jestli je možné, že by jen línal?

Ahojky, chtěla bych se zeptat Samičky jsou od přírody více opatrné a plaché. Kluci se snadněji vymazlí. Karin Rohanová karasek. Sury je naše sluníčko, vnáší mladou a nezbednou energii do smečky, je jí všude plno a rozhýbává všechno a všechny Bez ní už by to u nás nešlo, máme jí moc rádi a přejeme jí jen to nejlepší do dalších let s námi. Všem našim odchovancům z vrhu "S" gratulujeme k prvnímu roku života a posíláme mnoho pozdravů.

Všem odchovancům z vrhu "CH" gratulujeme a přejeme jim do dalších let jen to nejlepší. A těm kterým nebyl osud nakloněn a koukají se na nás z psího nebe, patří veliká vzpomínka, dnes svíce bude hořet jen a jen pro ně. Majitelům tímto projevujeme upřímnou soustrast, budeme na Civi vzpomínat s láskou, byla to krásná ségra naší Dony a skvělá společnice a rodinný pes. Všem našim odchovancům z vrhu "D" gratulujeme a přejeme. Všem našim odchovancům z vrhu "E" gratulujeme a přejeme do dalších let jen to nejlepší.

Torinka je stále veselá a neúnavná čertice která rozdává radost na všechny strany. Torinko, moc tě tady všichni milujeme a přejeme ti do dalších let jen to nejlepší. Všem sourozencům z vrhu "H" posíláme mnoho pozdravů a gratulujeme k druhým narozeninám. Všem našim odchovancům gratulujeme k parádním výsledkům a děkujeme za skvělou prezentaci naší chovatelské stanice, držíme vám palce do budoucna.

Moc gratulujeme. Svod úspěšně splnili:. Dlouho očekávané fotografie na Klubovém rajčeti jsou již ke stažení, děkujeme za ně a tak přidáváme info o našich odchovancích. Všem našim odchovancům moc gratulujeme. Všem našim odchovancům z vrhu "R" posíláme velké gratulace k prvnímu roku života, doufáme, že se všichni máte moc dobře a všem vám posíláme mnoho pozdravů.

Festival Colores Přehlídka španělské kinematografie - Friendly & Loyal

Úspěšně uchovněna:. Gimma je stále veselá, stále plná energie, neutuchající aportérka, vodomil a šílený skokan do vody :- Moc jí mám všichni rádi a buď tu s námi Gimmo prosím ještě hodně dlouho.

Všem sourozencům z vrhu G gratulujeme, posíláme pozdravy a přejeme do dalších let hlavně silné zdraví. Oboum našim šipinkám z vrhu "D" - Drogovi a Daenerys přejeme všechno nejlepší k narozeninám. Všem našim odchovancům z vrhu "B" posíláme velké gratulace a držíme palce do dalších let, na mnohé kteří jsou již za duhovým mostem budeme vzpomínat s láskou. Majitelům tímto projevujeme upřímnou soustrast, budeme na něho vzpomínat s láskou, byl to brácha naší Dony a skvělý rodinný pes.

Všem moc moc gratulujeme k parádním výsledkům. WOW, jsme na Niagaru velmi pyšní, držíme jí palce do budoucna a moc moc gratulujeme k tak parádním výsledkům. Elán a radost ze života Doně rozhodně nechybí. Co na tom, že holt nějaký ten zub už vypadl, má jich stále dost a kondičku výbornou. Všem srdečně gratulujeme a posíláme mnoho pozdravů pro všechny Naše šiperčí holky Karel s Torinkou dnes byly na vyšetření na dědičné oční vady a supéééér, dopadly skvěle, obě jsou prostý takže v pořádku. Všem odchovancům z vrhu "P" gratulujeme k druhému roku života a přejeme jim do dalších let jen to nejlepší.

Posíláme mnoho pozdravů a přejeme všechno nejlepší k osmým narozeninám. Všem našim odchovancům šiperek z vrhu "A" gratulujeme a přejeme do budoucna jen to nejlepší CAC mezitřída.

seznámit se s chico Prostějov

Herkules byl úspěšně uchovněn: skus nůžkový, plnochrupý, váha 7,3 kg. Naše "O"čka slaví narozeniny - 3 roky. Všem odchovancům z vrhu "O". Svodu se zůčastnili a úspěšně splnili:. Všem moc moc děkujeme za skvělou prezentaci naší chovatelské stanice, jsme moc rádi, že jste dorazili, gratulujeme vám, držíme všem palce do budoucna a jsme tu stále pro vás. Aroušovi přejeme v novém domově jen to nejlepší a budeme se těšit na nové zprávy od páníčků Mejzi, absolutně skvělá,.

Všem jejím sourozencům z vrhu "M". Všem našim odchovancům z vrhu "F" moc gratulujeme, posíláme pozdravy a přejeme do dalších let jen to nejlepší. Všem našim odchovancům z vrhu "L" moc gratulujeme, posíláme pozdravy a přejeme do dalších let jen to nejlepší zvlášť posíláme také veliké gratulace pro Lyzi do USA.

Všechno nejlepší k druhému roku života Generale a Gamoro, posíláme vám mnoho pozdravů. Veliký smutek pro nás Všem našim odchovancům z vrhu "CH" posíláme velké gratulace k prvnímu roku života, doufáme, že se všichni máte moc dobře a všem vám posíláme mnoho pozdravů. Všem odchovancům z vrhu "J" gratulujeme, posíláme mnoho pozdravů a přejeme do dalších let jen to nejlepší.

Všem odchovancům z vrhu "I" gratulujeme, posíláme mnoho pozdravů a přejeme do dalších let jen to nejlepší. Naši odchovanci reprezentovali naši chovatelskou stanici více než skvěle, jsme na ně velmi pyšní, posíláme oběma holkám velkou gratulku a držíme palce do budoucna.

Oběma našim holkám přejeme do dalších let jen to nejlepší. Všem sourozencům z vrhu "B" posíláme obrovské gratulace k sedmým narozeninám.

Všem odchovancům z vrhu "Q" přejeme všechno nejlepší k prvnímu roku života, posíláme mnoho pozdravů a přejeme vám ty nejkrásnější společné chvíle. Náš úžasný Chico slaví 9 let.

Veselý, usměvavý a milující pejsek s obrovskou jiskrou v očích Moc ho máme rádi a přejeme mu do budoucna jen to nejlepší a mnoho společných chvil s námi.

FrequencyDictionaries/ at master · kpym/FrequencyDictionaries · GitHub

Arcturus Izidor "Edík", Edík je po naší odchovankyni Agatě. Nubika která je po naší Indy Taien. Našim šiperkám to. Naše milovaná Shegy slaví 15 let života s námi. Je to neuvěřitelný věk a já moc děkuju, že tahle skvostná fena, je s námi tak dlouhou dobu. Stále dokola to budu opakovat a ani nemohu vyjádřit jak moc tuhle fenu zbožňuju a jak moc jsem jí vděčná za to, co mě naučila. Shegy, moc tě máme všichni rádi a za ty chvíle s tebou ti ze srdce děkujeme.

Shegy je na tom zdravotně dobře, stále pobíhá, výborně vstává, vyštěkává si granulky a svoje vůdcovství ve směčce si nadále bez problémů drží, jen už jí opustil sluch ale nijak jí to nevadí a nám také ne. Všichni její sourozenci jsou již po smrti a tak tedy obrovská vpomínka na sourozence z vrhu "A", dnešní plamínek bude hořet jen pro ně.

Francouzský buldoček Načechraný, prodám, na prodej

A tady naše Shegy-pár fotek ze zahrady naleznete v její fotogalerii zde. Nedá se vyjádřit slovy co cítíme a jak moc jsme na holky pyšní, obě jsou úžasné a my jsme na ně nesmírně hrdí. Máme z jejich úspěchu velikou radost, moc gratulujeme a samozřejmě držíme palce do budoucna. Majitelům moc gratulujeme a džíme palce do budopucna.

Bonitace se zůčastnily tři holky z Nubiky a všechny byly uchovněny a všechny plnochrupé s nůžkovým skusem-jupííííí. Hathor Nubika - V2 tř. Habibi Nubika - VD tř. Herkules Nubika - VD3 tř. Gamora Nubika - VD4 mezitřída - 4 fen. Všem moc gratulujeme, všichni jste byli skvělí, jsme na vás pyšní a budeme se na vás těšit příště.

Flokimu a Fialce posíláme mnoho pozdravů a gratulujeme k narozeninám Torinka, náš čertík neposedný, zastaví se jen když spí :- ale to je na ní právě naprosto dokonalé, každý den rozdává svým temperamentem a stále dobře naladěnou náladou radost celé naší rodině. Jeden z největších jejích kámošů je naše jedenáctiletá Dona, obě si padly do oka a jejich hrátky neberou konce :- Torinku prostě všeci máme rádi a přejeme jí do dalších let jen to nejlepší.

Všem sourozencům z vrhu "H" posíláme mnoho pozdravů a gratulujeme k prvním narozeninám. Dnešním dnem se stala Gimma veteránkou ale opravdu jen věkem, její elán a vzhled má do veterána hodně daleko. Gimma je stále veselá, stále plná energie, neutuchající aportérka, vodomil a šílený skokan do vody :- Strašně moc mě tahle holka naučila a věřím, že ještě naučí.

Moc jí mám všichni rádi a buď tu s námi Gimmo prosím ještě hodně dlouho. Všem našim šipinkám z vrhu "D" - Drogovi a Daenerys přejeme všechno nejlepší k narozeninám. Všem našim odchovancům z vrhu "B" posíláme velké gratulace.

Chilli Nubika zemřela v necelých 7 letech rakovina. Nikdy nezapomeneme na tuto vyjjímečnou fenku která nám neuvěřitelně přirostla k srdci vždy u nás bude za ni hořet svíce posíláme upřímnou soustrast majitelům Velká gratulace pro Orise, jeho první výstava se známkou Výborný a samozřejmě pro naší ségru Habibi taktéž velká gratulka.

Gratulujeme a držíme palce do budoucna. Výstava: běloušů, posuzoval Petr Rěhánek. Bonitace: posuzovala Oldřiška Plšková. Všem našim odchovancům gratulujeme, děkujeme za skvělou prezentaci naší chovatelské stanice a moc vám držíme palce do budoucna, jsme na vás náležitě pyšní Dona je ve svých 11 let ve výborné kondici, plná elánu a rosti do života a já jí moc přeju ještě mnoho společných let se mnou a mojí rodinou, moc jí máme rádi.

Všem odchovancům z vrhu "P" gratulujeme k prvnímu roku života a přejeme jim do dalších let jen to nejlepší.

0 / 5