Vlasta, 40

Číslo profilu 975050
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Vlasta
Země Czech Republic
Město Sušice
Orientace Lesbičky
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 187 cm
Váha 75 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Velká Británie Lucembursko Kanárské ostrovy

František Kostlán - Názory

Tuto zprávu poskytl uživatel Vlasta Sušice 06/6/2023 02:10:06

Načež se rozjede směrem ke mně a napálí čelně do mého vozíku takovou rychlostí, že nadskočím půl metru. Tak to bude drsný, říkám si a jsem rád, že neleštím obličejem palubovku. Ragbyový tým vozíčkářů Prague Robots se sešel poprvé po letním soustředění, kterého se zúčastnilo šestnáct mužů. Dnes jsou jeho řady prořídlé, na osmou ranní dorazili do haly TJ Bohemians na pražském Hagiboru tři hráči.

Dostávám rukavice, které mi další týmová asistentka Jiřina a současně rozhodčí omotává kobercovkou k zápěstí. Vozík se ovládá krouživým pohybem dlaně po boční ploše obou kol. Nemotorně si úchop osvojuju — zkusím zatočit, zacouvat a trochu zrychlit. Víc nestihnu, míč letí do hry. Chci se pohnout, ale mám smůlu.

Jeden z protihráčů zablokoval svými koly kovovou radlici umístěnou na špici mého vozíku tak zkušeně, že nemůžu pohnout ani jedním kolem. Dva jeho spoluhráči si mezitím dvakrát hodí volejbalový míč a v poklidu jej — položený v klíně — dopraví přes brankovou čáru. Občas se sice dostaneme k balonu, ale stačí chvíle nepozornosti a protihráč nám ho vyšťouchne.

Hlídat si míč a zároveň pohánět rukama obě kola se pro nás začátečníky ukazuje jako nadlidský výkon. Léto Ve vesnici na úpatí Šumavy se hraje fotbalový turnaj.

Je vedro k zalknutí a hráči se chodí zchladit do Úhlavy, která zásobuje vodní nádrž Nýrsko. Davidu Lukešovi je čerstvě dvacet let, prázdniny tráví kousek odtud v rodinném domě v Hojsově Stráži. Okamžitě prý věděl, že je zle. Záchranu jsem si musel trochu korigovat sám. Následoval transport vrtulníkem na jednotku intenzivní péče do Plzně.

Doktoři mi sice řekli, co se stalo, ale byl jsem na opiátech a nedokázal moc rozlišit, co z toho je realita.

DV 90/ - Ladislav Kvasnička

Že je to na celý život, mi docházelo až postupně. V případech ochrnutí spodní i horní části těla je běžná fáze popírání a také agrese — vůči sobě i okolí.

Taky jsem si říkal, jak je dobře, že se toho nedožila máma — umřela, když mi bylo sedmnáct. Rehabilitační zařízení tehdy nebyla příliš poznamenána vstupem do jedenadvacátého století. Nikdo mě nevaroval, jaký malér hrozí, že sepse může rozežrat kost. Po půlroční rehabilitaci se ocitl v kolektivním chráněném bydlení. Strávil jsem tam dva měsíce, ale pocitově to byly dva roky — vůbec nic se tam nedělo. Vybavuju si, jak ostatní hrají počítačové hry a já na ně koukám.

Více než rok po úrazu se vrátil do své domácnosti, kde se o něj starali bratranec a kamarád. Před úrazem dělal David dvě vysoké školy, kromě práv v Bratislavě ještě bankovnictví v Praze.

Pokračoval jen v právech. David, Plešoun a Ondra si s námi dělají, co chtějí, a zvyšují skóre, přestože podmínkou pro ragby vozíčkářů je postižení alespoň tří končetin. Plešoun je na vozíku deset let, ochrnul po nárazu na dno při surfování. Ondra je ve třeťáku na gymnáziu, ochrnul předloni při pádu na lyžích. Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Děkujeme za pochopení. Karviná je krásné, zelené město, park B. Němcové nemá v republice obdobu, staré město je opravené, vyníkající dopravní obslužnost, město pro sport i kulturu. Proč by asi byla poptávka a vysoké ceny tam, kdy by se lidem nelíbilo Nemluvě o cenách nemovitostí v Praze, Brně apod Ja mam z titulu meho predchoziho povolani vsechna vetsi mesta v ramci CR nekolikrat dukladne projeta. Jsem Brnak, ktery dlouhodobe zil v Praze a take v zahranici.

Asi nereknu nic noveho, ze nejvetsi koncentrace nehezkych a navstevnicky nejmene prijemnych obci je v byvalem Severoceskem a Severomoravskem kraji.

potkal sexuální Orlová

Napriklad Liberecaci, Opavane a spol. Vzdy jde o lokality, kde k nim velka cast obyvatel nema historicky vztah. Na severu Cech treba kvuli pristehovalectvi po vysidleni Nemcu, na severu Moravy zase kvuli premistovani pracovniku kvuli tezebnimu a hutnimu prumyslu.

Ředitel Centra Paraple Slez z toho vozejku, vůbec ti to nevěříme -

A vzdy to souvisi s chudobou, exekucemi atd. V jiznich Cechach nebo u nas na jizni Morave je vetsina vesnic krasne upravenych, lidem na tom zalezi.

Asi je jasne, za kdyz vsude kolem jsou nezamestnani, z nichz cast resi problemy alkoholem, je tam vetsi kriminalita, vetsi koncentrace Romu, tak ta motivace resit krasnou predzahradku neni moc silna.

Uplna pecka. Nachodsko, podkrkonoší, vsočina to same. Na severni morave se v drtive vetsine lide o své domy a zahrady dobre staraji. A ze je na karvinsku hur, no tak to je. Je tam navic obrovsky previs volneho bydleni, takze ta situace je takova jaka je.

Na karvinsku se domy bouraji coz je spravne, hornictvi konci, takze takove kapacity nejsou potreba a ty mesta se musi zmensit.

potkal sexuální Orlová

Sám pocházím z Karviné a to nejlepší co může člověk udělat po škole je sebrat se a jít pryč. Proč zůstávat na místě, kde se v práci odpovídá na každou problémovou otázkou:"Nelíbí se, tak vypadni, za dveřmi čeká 20 dalších. To jsou takové perličky z pracovního trhu Karviná.

Samostatnou kapitolou je část města Karviná 6 - místní vědí a ví.

Pedofil v Orlové ohrožoval děti loveckým nožem | Noviny |

Je to komplet ghetto - ne jedna ulice, ale prakticky celá městská část. Rozčilující se pan "primátor" asi nechce vidět to, že v Hornické nemocnici leží v ghettu musí od podzimu do jara doprovázet personál nemocnice městští policisté na nejbližší zastávku, protože by jinak sestry dorazily bez kabelek a peněz. Ano, pravidelně večer a ráno v šest čeká hlouček sester a ošetřovatelek na strážníky, aby se dostaly na autobus.

Ono to tak divoké není Jestli chcete vykládat pohádky, tak si najděte jiný web. Už jen ta skutečnost, že cikáni v ještě spi mluví proti Vašim báchorkám.

Probíhající projekty – Petrklíč help

Nehledě na to, že každé ráno chodí kolem mě sestřičky do práce a jsou úplně v pohodě. Nastupuju u koupaliště o půl páté Nevím, jak moc je to aktuální, ale spolužák tam pracoval u MP, která ten doprovod dělala. Jen dodám, že se neřešil ani tak čas , jako hlavně , kdy byla už tma. Jinak co je na Karviné ještě tak zajímavé je to, jak se jí snaží místní bránit. Víte, kdybyste žil někde jinde, tak si rozdílu v chování lidí všimnete brzo.

Dokud, ale žijete v "žumpě", tak jste na ten "smrad" zvyklý.

Schizofrenicka - vše o tématu |

Myslím, že jste akorát ukázal, že máte velký problém sám se sebou To jen k té žumpě. A také jste se šeredně zmýlil, zas opět v té žumpě.

Cestuju, a docela dost. Mám oči a vidím. Ano, Karviná není ideální, ale kde to ideální je? Ale má potenciál to změnit a také se to tu mění. A ne jen před volbami, ale i dlouhodobě v řádu let.

0 / 5